Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a normális, és egy kicsit is helyeske (tehát még csak nem is szép vagy csinos) lányok MINDIG, MINDIG, MINDIG FOGLALTAK? Rengetegsok kérdésem van a szép életről, tessék végigolvasni!

Figyelt kérdés

Na, ideje frankón leírni a véleményemet és az eddigi élettapasztalataimat:


ELEGEM VAN MÁR BELŐLE, HOGY MINDIG VAN EGY MÁSIK! SOSEM LESZEK ELÉG JÓ??!!! Abszolút meg tudom érteni ezt és az ehhez hasonló embereket: [link]


Ha az ember nem született izmos hústoronynak vagy jóképű szépfiúnak vagy egy kicsit is más, ami miatt nem vált társasági emberré és nem tanult meg csajozni, akkor esélye sincs. Miért csodálkoznak azon, ha bekattan egy olyan ember, aki soha senkinek nem kellett vagy mindig csak másodiknak ért oda? Miért nézik le az ilyeneket, mint egy utolsó lúzert? Mégis ki ad nekik tanácsot, ki segít nekik feldolgozni? Talán az ő hibájuk, ha megőrülnek, mert a kib*szott hormonjaik megőrjítik őket, de egy lány se néz rájuk? "Tanulj meg csajozni b*zdmeg!" -de mégis ki a ráktól? Apám sosem tanított... Bocsi, nekem valahogy senki nem mondta, hogy vagy meg kell nőnöm és tiszta izom kell, hogy legyek, vagy meg kell tanulnom csajozni kamaszkoromban és nagggyon gizdának és flegmának kell lennem (a magas IQ-szint nem előny ám!), különben abba a helyzetbe kerülök, hogy tapasztalatlan "lúzer" szűzfiúcska leszek, aki bármerre néz, képzett szexkirálynő csajokat fog látni, akik vén rókák, mert már régen elkezdték és nem állnak szóba magamfajta kisfiúkkal. Ezt hol kellett volna elolvasnom, az apró betűs részben? A természetnek, társadalomnak amúgy jó, hogy az agyatlan izomállatok és a cigányok 100-asával csinálják az utódokat, míg a visszafogott értelmiségieknek semmi nem jut, max. a k*rvázás, és a hülyék öröklik a Földet? Ezért imádják annyira a lányok az alfahímeket, hogy érvényesüljön a természetes kiválasztódás? Én egy alacsonyabbrendű fajt képviselek?


Miért marad elérhetetlen álom az, hogy egy olyan lányt találjak, aki egyszerre szép is és normális? Miért vannak a férfiak olyan nemi vággyal megátkozva, ami miatt depressziósak lesznek és miért olyan a társadalom, hogy nem lehet szabadon kiélni? MIÉRT?


Vagy az egy tündérmese, hogy a lányok normálisak és elfogadják a normális fiúkat? Én élek utópiában? Adjam lejjebb az igényeimet, menjek üresfejű k*rvákhoz?


Aláírás: egy utolsó, szerencsétlen, barátnő nélküli szűz (igen, tudom, hogy eszméletlenül nagy vesztes vagyok) lúzer, aki amúgy nem csúnya és értelmes, de az a kutyát nem érdekli.



A viszontlátásra! Ti jöttök!


2012. jún. 9. 20:05
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

"De pont azért nincs, mert ennyire akarod. Mert ennyire ekörül forogsz. Nincsenek barátaid? Járj el velük szórakozni, lógjatok együtt, építsd az efféle kapcsolataidat, vegyél egy kutyát, találj egy hobbit, keress nyári munkát, és főképp ne akard ennyire..."


De miért? Ezt képtelen vagyok felfogni. Ha nagyon akarok valamit, ha arra koncentrálok, az meg szokott valósulni. A tanulásnál vagy bárminél működik az, hogy a siker a befektetett munka függvényében jön. Ez egyedül a csajozásnál nem működik nálam. Mindenki azt mondja, hogy ne görcsöljek. De hogy az istenbe ne görcsöljek, amikor csak ezen forog az agyam, tele vannak az utcák bikinis csajokkal és mindenütt ezt látom??? Olyan ez, mint egy kiéhezett kutyának azt mondani, hogy ne legyen éhes...

2012. jún. 24. 23:49
 42/57 anonim ***** válasza:
Jó, a munka, az iskola, a tanulás más. Megtanulod, megérted, megírod/lefelelsz, kész. De ez nem így működik. Ez sajnos ilyen. Ha egy srác úgy jön oda hozzám, hogy vágó, hogy fel akar szedni, meg 60x hív el randira, meg látom rajta, hogy görcsösen csak engem akar, akkor automatikusan menekülök tőle, mert akkor a kapcsolatban is olyan "erőszakos" meg féltékeny is lesz valószínűleg. De ha csak simán beszélgetek valakivel kb a semmiről, az máris nem olyan erőltetett, nincs elvárás, bármi lehet belőle, nem fogja magát felakasztani, ha nem jövünk össze. Ellenben a másik görcsössel, aki lehet, hogy megteszi. És ez nem vonzó. (persze csak túloztam ezzel az akasztás dologgal). Tehát, ha mindenáron barátnőt akarsz, nem fog összejönni, de ha egy baráti társaságban véletlen melléd keveredik egy aranyos hölgyike, és csak úgy dumáltok úgy, mintha egy haveroddal dumálnál, abból simán lehet valami! És komolyan mondom, legyen ÖNBIZALMAD. Ha valaki szarul van, és szerencsétlennek hiszi magát, akkor az meg is látszik rajta. És az sem vonzó. Felejtsd el ezt a barátnő dolgot, mondom!!! Szórakozz, akár egyedül is, bulizz, és majd hozza az élet!
2012. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem olyan nehéz elfogadni, hogy anélkül legyen önbizalmam, hogy barátnőm lenne... mert ha most ez minden vágyam, de nem tudom megvalósítani, akkor mire legyen önbizalmam? Pont ez tudná megadni...
2012. jún. 25. 00:19
 44/57 anonim ***** válasza:

Igen, 00.06-nak igaza van.

Figyelj, én sem tudok csajozni, de nem is akarok. Betanult szövegem sincs, az csak a legs.arabb p.csáknak jön be, ilyet nem is akarok. Férfi vagy, használd az eszed és ne a farkaddal gondolkozz! Légy egy kicsit bohóc, de alapvetően intelligens, ezt szeretik a lányok. Aki meg csak az izmot és a pénzt nézi... az nem méltó arra sem, hogy meghallja a köhintésed.


Az meg, hogy a szép és normális ritkán jár együtt... sajnos igaz. Képzeld, én még az észt is keresem egy lányban, nehezebb dolgom van, mint neked. Szép, normális, és okos, konjunktív feltételek, nehéz ilyet találni. :)

2012. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

Igen, 00.06-nak igaza van.

"Betanult szövegem sincs, az csak a legs.arabb p.csáknak jön be, ilyet nem is akarok."


Miért van az, hogyha leírom egy kérdésben azt, hogy "csajozni", akkor mindenki a betanult szövegekre gondol egyből? Én egyáltalán nem erre gondoltam. Nekem a "csajozni" annyit jelent, hogy valaki jó a lányoknál. Jó a stílusa, könnyen talál barátnőt. Én sem hiszek a betanult mondókákban.


"Férfi vagy, használd az eszed és ne a farkaddal gondolkozz! Légy egy kicsit bohóc, de alapvetően intelligens, ezt szeretik a lányok."


Lehet, hogy furán hangzik, de ilyen vagyok. Pont ezért nem értem, mi a fene kéne még.


"Az meg, hogy a szép és normális ritkán jár együtt... sajnos igaz. Képzeld, én még az észt is keresem egy lányban, nehezebb dolgom van, mint neked. "



Tévedsz, én is keresem. Azt hittem, ez "lejött" a kérdésemből. Hülyén is érezném magam egy buta lánnyal.

2012. jún. 25. 00:30
 46/57 anonim ***** válasza:

Nézd. Ha értelmesnek tartod magad akkor gondolkozz és rájössz a válaszra.


Alapvetően több fiúgyerek születik. Erre még rápakolódik az, hogy a fiatal nőkre sokkal több pasi jut, mivel egy 50 év fölötti papi is azokat hajkurássza és sokszor sikeres is mert tapasztalt.


Ez már választ is ad a kérdésedre, hogy miért foglalt a legtöbb fiatal csaj.


A többi elméletedhez amit leírtál most nem kommentelek mert nagyon hosszú lenne... 22/F

2012. jún. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Egyébként a problémáid ott kezdődnek, hogy nem tiszteled a túlerőt. A lányoknak igenis könnyebb a dolguk, lehet hogy fáj elfogadni a tényeket, de szerintem te újból és újból nekimész a falnak.


Én is ilyen voltam, szal sztem mi rokonlelkek vagyunk. Makacsok ragaszkodtam a saját elméleteimhez, és újból és újból kudarcot vallottam, és csakazért sem mertem szembenézni az igazsággal. pont 20 évesen jöttem rá a nagy titokra ami csajozógéppé tett.


Szívesen segítek neked, ha gondolod.

2012. jún. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Hogy mire legyen önbizalmad? Te írtad, hogy átlagos vagy, tehát csúnya nem vagy, na mondjuk erre már lehetne. Meg arra, hogy nem vagy buta, és kitartó vagy pl a tanulásban. Mondjuk ezekre lehetne önbizalmad!
2012. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 MadameViciouse ***** válasza:

Nem értek egyet,sok olyan ismerősöm van,akik átlagos fiúk és mégis megtalálták a párjukat.Ugyanakkor lehetetlen,hogy minden szép lány foglalt legyen.Folytonosak a szakítások is pl.A szép nőket is elhagyják,a normális nőket is elhagyják.

Más!Én is kérdezhetek tőled?

Ha annyira úgy gondolod,hogy a kigyúrt állatoknak van esélyük,akkor miért nem kezdesz el gyúrni?

Én elég ronda kislány voltam,szemüveggel,összenőtt szemöldökkel,ízlésem meg egyenlő volt a 0-val.

Most sportolok,rendberaktam magam és elégedett vagyok,nem kellene küszködnöm,hogy férfit találjak(külső alapján legalábbis nem),ha nem lenne párom.

Ha nem úgy érzed Ők előnnyel indulnak ott a lehetőség,Te is elmehetsz kondizni.Ja!Hogy energiát belefektetni már nem akarsz mi?

Most ez teljesen úgy jött le,hogy "Úgy utálom,ha a feszes testű kemény fenekű nők kellenek mindenkinek"Hát evidens,de akkor fogom magam és edzek a fenekemre.

Nem értelek...

2012. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

nehogy már a mi hibánk legyen, hogy te szarul szocializálódtál. neked is megvolt az esélyed. nem rinyálni kell, hanem változtatni.

btw magas IQ. azt az írásodból kétlem...


amúgymeg:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!