Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a normális, és egy kicsit is helyeske (tehát még csak nem is szép vagy csinos) lányok MINDIG, MINDIG, MINDIG FOGLALTAK? Rengetegsok kérdésem van a szép életről, tessék végigolvasni!

Figyelt kérdés

Na, ideje frankón leírni a véleményemet és az eddigi élettapasztalataimat:


ELEGEM VAN MÁR BELŐLE, HOGY MINDIG VAN EGY MÁSIK! SOSEM LESZEK ELÉG JÓ??!!! Abszolút meg tudom érteni ezt és az ehhez hasonló embereket: [link]


Ha az ember nem született izmos hústoronynak vagy jóképű szépfiúnak vagy egy kicsit is más, ami miatt nem vált társasági emberré és nem tanult meg csajozni, akkor esélye sincs. Miért csodálkoznak azon, ha bekattan egy olyan ember, aki soha senkinek nem kellett vagy mindig csak másodiknak ért oda? Miért nézik le az ilyeneket, mint egy utolsó lúzert? Mégis ki ad nekik tanácsot, ki segít nekik feldolgozni? Talán az ő hibájuk, ha megőrülnek, mert a kib*szott hormonjaik megőrjítik őket, de egy lány se néz rájuk? "Tanulj meg csajozni b*zdmeg!" -de mégis ki a ráktól? Apám sosem tanított... Bocsi, nekem valahogy senki nem mondta, hogy vagy meg kell nőnöm és tiszta izom kell, hogy legyek, vagy meg kell tanulnom csajozni kamaszkoromban és nagggyon gizdának és flegmának kell lennem (a magas IQ-szint nem előny ám!), különben abba a helyzetbe kerülök, hogy tapasztalatlan "lúzer" szűzfiúcska leszek, aki bármerre néz, képzett szexkirálynő csajokat fog látni, akik vén rókák, mert már régen elkezdték és nem állnak szóba magamfajta kisfiúkkal. Ezt hol kellett volna elolvasnom, az apró betűs részben? A természetnek, társadalomnak amúgy jó, hogy az agyatlan izomállatok és a cigányok 100-asával csinálják az utódokat, míg a visszafogott értelmiségieknek semmi nem jut, max. a k*rvázás, és a hülyék öröklik a Földet? Ezért imádják annyira a lányok az alfahímeket, hogy érvényesüljön a természetes kiválasztódás? Én egy alacsonyabbrendű fajt képviselek?


Miért marad elérhetetlen álom az, hogy egy olyan lányt találjak, aki egyszerre szép is és normális? Miért vannak a férfiak olyan nemi vággyal megátkozva, ami miatt depressziósak lesznek és miért olyan a társadalom, hogy nem lehet szabadon kiélni? MIÉRT?


Vagy az egy tündérmese, hogy a lányok normálisak és elfogadják a normális fiúkat? Én élek utópiában? Adjam lejjebb az igényeimet, menjek üresfejű k*rvákhoz?


Aláírás: egy utolsó, szerencsétlen, barátnő nélküli szűz (igen, tudom, hogy eszméletlenül nagy vesztes vagyok) lúzer, aki amúgy nem csúnya és értelmes, de az a kutyát nem érdekli.



A viszontlátásra! Ti jöttök!


2012. jún. 9. 20:05
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:DD tetszik a stílusod.. engem érdemes megismerni amúgy :D ha gondolod írj pirvátot. 17/L
2012. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:

"Ha annyira úgy gondolod,hogy a kigyúrt állatoknak van esélyük,akkor miért nem kezdesz el gyúrni? "



Úgy-ahogy gyúrok, de mindig is vékony csontú, alacsony és vékony fogok maradni.



"nehogy már a mi hibánk legyen, hogy te szarul szocializálódtál. neked is megvolt az esélyed. nem rinyálni kell, hanem változtatni. "


Nem a TE hibád. De nem is az enyém! Tudod, az a helyzet, hogy az emberek gyerekkorukban nem direkt kezdenek el szocializálódni meg bezárkózni, hanem akkor jönnek ki a hozott hajlamaik. Kinek milyenek a szülei, milyen környezetben nőtt fel, mennyire bátorították otthon, mennyi önbizalma lett. Aki cingár, mindig legkisebb, az hamarabb válik céltáblává és nagyobb eséllyel zárkózik be. Egyszóval kb. annyira tehetek erről, mint egy sánta arról, hogy úgy születik. Biztosíthatlak, hogy nem úgy történt, hogy 12 éves koromban magához hívott a jóisten, megmutatta, hogy most vagy elkezdek barátkozni mindenkivel és minden buliba benne leszek és akkor én leszek a sztár, egészséges önbizalmam lesz, később jól fogok tudni csajozni, egészséges párkapcsolatom lesz és boldogan élek, amíg meg nem halok, vagy fogom magam és elzárkózom és akkor egyedül döglök meg; és én direkt ezt választottam. Nem.

Már pusztán az, hogy az én hibámnak rovod fel, hogy gyerekkoromban egy kívülálló lettem és azóta szívom ennek a levét, mutatja, mennyire nem látod át a helyzetet és mennyire fingod nincs arról, miről is van itt szó. Tudom, hogy nem mutogathatok örökké az elcseszett gyerekkoromra, a sok b*zeránsra, aki megkeserítette, mert 20 éves korra ezen már túl kell lépni. De ez még nem változtat a tényen, hogy feldolgozatlanul maradt és a mai napig nem állt mellém senki, aki segítsen. Felnőttkorban már gáznak számít a gyerekkori sérelmekre fogni mindent, de igazából azok nagyon is kihatnak az életre és senki nem tanít meg túllépni rajtuk.



"btw magas IQ. azt az írásodból kétlem... "


Te még fogalmazni sem tudsz, úgyhogy engedd meg, hogy ne tartsam a véleményedet mérvadónak. Ha pszichológus lennél, aki kerek mondatokban, normális írásjelhasználattal megfogalmazná, hogy miért gondolja ezt, akkor elfogadnám. Szerintem te azt se tudod pontosan, mi az az IQ.

2012. szept. 2. 20:36
 53/57 anonim ***** válasza:

Ó te drága, még mindig itt tartunk?

Mit csináltál nyáron? Fesztiválok, bulik? Semmi?


Tényleg gáz a gyerekkora fogni a dolgokat. Ha én a gyerekkorom "szerint" élnék, rég kezelni kéne. De túltettem magam rajta (vagy elnyomtam, tök mindegy :D) és ennyi. Egészséges életem és kapcsolatom van. Valamiben csak jó vagy te is... de hát nem tudok annál többet mondani, mint már amúgyis leírtam. De nem is reagáltál arra, hogy mikre is lehetne önbizalmad, csak arról írsz, amibe bele tudsz kötni. A tanácsot - amire lehetne építeni - meg nagyívben leszarod. Hogy lehetne így rajtad segíteni, ha nem is akarod?

2012. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Tudod, ez már nem az a világ, ahol ráérünk a régi sebeket nyalogatni. Legyél laza, és segíts hát magadon, ha szerinted nem állt melléd senki. (bár a leírásaid alapján el tudom képzelni, hogy valójában csak te szartad le azt, aki melléd állt)
2012. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 MadameViciouse ***** válasza:

Én megértem, az igaz, hogy sokkal könnyebb annak, akit támogatnak a szülei, elegendő önbizalma van és könnyen barátkozik.

De fiatal vagy,még nem késő változtatni.

Ha így marad minden azon kapod magad,hogy már vén korodra is csak egy "ratyi"maradsz.Bocsi, ezt nem sértésnek szánom:D

Persze,vannak akik vékonyabb alkatúak,nem is kell kidobónak lenned,de helyes táplálkozással és megfelelő edzéssel egy normál testalkatot el tudsz érni,a szálkás pasik is tetszenek a nőknek.

Talán legjobb lenne ezzel pszichológushoz fordulni,ha ennyire nem tudod feldolgozni.

2012. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Annyi igazságvan abban amit leírtál!

Nyugi még léteznek csajok akiknek nem a kulsoő számít és olyanok is akik értelmesek! Példa:én:). Az élet igazságtalan. Akkor is piszkálnak sokan ha szép vagy jól nézel ki, jol oltozkodsz. (Ezt altalanosagban írtam).


Sajnállak! Sok sikert! :|

2015. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
Elegvolt elolvasni a elso mondatott :D
2015. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!