Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a normális, és egy kicsit is helyeske (tehát még csak nem is szép vagy csinos) lányok MINDIG, MINDIG, MINDIG FOGLALTAK? Rengetegsok kérdésem van a szép életről, tessék végigolvasni!

Figyelt kérdés

Na, ideje frankón leírni a véleményemet és az eddigi élettapasztalataimat:


ELEGEM VAN MÁR BELŐLE, HOGY MINDIG VAN EGY MÁSIK! SOSEM LESZEK ELÉG JÓ??!!! Abszolút meg tudom érteni ezt és az ehhez hasonló embereket: [link]


Ha az ember nem született izmos hústoronynak vagy jóképű szépfiúnak vagy egy kicsit is más, ami miatt nem vált társasági emberré és nem tanult meg csajozni, akkor esélye sincs. Miért csodálkoznak azon, ha bekattan egy olyan ember, aki soha senkinek nem kellett vagy mindig csak másodiknak ért oda? Miért nézik le az ilyeneket, mint egy utolsó lúzert? Mégis ki ad nekik tanácsot, ki segít nekik feldolgozni? Talán az ő hibájuk, ha megőrülnek, mert a kib*szott hormonjaik megőrjítik őket, de egy lány se néz rájuk? "Tanulj meg csajozni b*zdmeg!" -de mégis ki a ráktól? Apám sosem tanított... Bocsi, nekem valahogy senki nem mondta, hogy vagy meg kell nőnöm és tiszta izom kell, hogy legyek, vagy meg kell tanulnom csajozni kamaszkoromban és nagggyon gizdának és flegmának kell lennem (a magas IQ-szint nem előny ám!), különben abba a helyzetbe kerülök, hogy tapasztalatlan "lúzer" szűzfiúcska leszek, aki bármerre néz, képzett szexkirálynő csajokat fog látni, akik vén rókák, mert már régen elkezdték és nem állnak szóba magamfajta kisfiúkkal. Ezt hol kellett volna elolvasnom, az apró betűs részben? A természetnek, társadalomnak amúgy jó, hogy az agyatlan izomállatok és a cigányok 100-asával csinálják az utódokat, míg a visszafogott értelmiségieknek semmi nem jut, max. a k*rvázás, és a hülyék öröklik a Földet? Ezért imádják annyira a lányok az alfahímeket, hogy érvényesüljön a természetes kiválasztódás? Én egy alacsonyabbrendű fajt képviselek?


Miért marad elérhetetlen álom az, hogy egy olyan lányt találjak, aki egyszerre szép is és normális? Miért vannak a férfiak olyan nemi vággyal megátkozva, ami miatt depressziósak lesznek és miért olyan a társadalom, hogy nem lehet szabadon kiélni? MIÉRT?


Vagy az egy tündérmese, hogy a lányok normálisak és elfogadják a normális fiúkat? Én élek utópiában? Adjam lejjebb az igényeimet, menjek üresfejű k*rvákhoz?


Aláírás: egy utolsó, szerencsétlen, barátnő nélküli szűz (igen, tudom, hogy eszméletlenül nagy vesztes vagyok) lúzer, aki amúgy nem csúnya és értelmes, de az a kutyát nem érdekli.



A viszontlátásra! Ti jöttök!


2012. jún. 9. 20:05
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Az lelkemmel csak annyi baj van, hogy nincs barátnőm. Elhívtam anno egy nagyon aranyos, csinos lányt és igent mondott. Abban a három napban, amíg azt hittem, randizni fogunk semmi bajom nem volt, teljesen boldog voltam. A barátnő lenne maga a megoldás, más bajom nincs.
2012. jún. 9. 22:11
 32/57 anonim ***** válasza:

ezt most csak azért írom le h holnap visszataláljak

amúgy hasonló cipőben járunk egy hatalmas különbség van köztünk

én pozitívan állok a világhoz de majd talán holnapra összeáll h mit akarok neked mondani

2012. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az a véleményem, hogy nem itt kell keresned a választ.
2012. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
46%
akkor forever alone... igy jártál :D
2012. jún. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
52%

nem tudom, mit írt a többi ember, de nem tudom mit akarsz. azt írod, átlagos vagy, nem kigyúrtstb aztán meg hol van egy szép lány aki normális is? akkor most ő legyen szép, de te azért nyafogsz hogy te csak átlagos vagy?

amúgy meg oké hogy szebb nem lehetsz, de sportosabb igen. akkor azért tegyél.

amúgy... én tehetek arról hogy te megőrülsz? nem. csak annyit tehetsz hogy próbálkozol, próbálkozol. mit akarsz tőlünk tulajdonképpen? mondjuk hogy igazad van? sz@r az élet ja. ja ja. és? amúgy meg ha 20 éves vagy, nem tudom mi ez a rinya... húsz évem elején én is szűz voltam, és? úgy írod mintha mondjuk... 30 lennél. hát barátom pedig nincs mit tenni mint próbálkozni tovább. de amúgy előbb le kell dobni ezt a HISZTÉRIÁT mert senkinek nem fog kelleni egy ilyen hisztérikus rinyagép, ilyen hozzáállásal, hogy úgy sincs senki. egyszerűen nem szabad erre gondolni. és, arról meg nem én tehetek, ha te erre gondolsz, hiába mondod erre, hogy de nem tudsz mást tenni... hát akkor ez van, megszívtad akkor.... szóval old meg a problémáidat, ahogy mindenki más teszi! vagy mit vársz? mit mondjak? bármit mondunk, leszólod, ahogy ez elején láttam.

2012. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
0%
20 évesen ilyeneket írsz? HÚSZ évesen? Bakker, előtted az élet!!!!!! És ha 30 évesen talál rád a szerelem, akkor se maradtál le semmiről! Istenem, HÚSZ éves! Mellesleg nem ebből áll az élet...
2012. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Mondjuk az elég szomorú, hogy itt tart a világ, hogy egyáltalán megfordul a fejekben, hogy ciki, hogy valaki ennyi meg annyi idősen szűz meg stb... nem létezik már olyan, hogy magánélet? Kinek, mi köze hozzá??? Ciki, ha szarunk, ha fingunk, ha büfögünk, ha nem szexelünk, vagy ha mindenkivel szexelünk, ciki, ha kicsi melled, ciki, ha nagy, ha lóg, meg tudja a tököm! Hát ciki a világ b*sszátok meg!
2012. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

"20 évesen ilyeneket írsz? HÚSZ évesen? Bakker, előtted az élet!!!!!! És ha 30 évesen talál rád a szerelem, akkor se maradtál le semmiről! Istenem, HÚSZ éves4 "



Igen, húsz évesen, amikor egész nap a lányokon jár egy épkézláb fiú esze, hősz évesen, amikor minden szép lány után megfordulok az utcán, húsz évesen, amikor kinyírnak a hormonjaim, ha nem teszek valamit. Mi ezen olyan meglepő?

Vagy szerinted mi körül forogjon az életem, mit akarjak 20 évesen? Kisautózni? Karrier? Leszarom a karriert. Mindent meg tudok valósítani, amihez tanulni kell, most hoztam haza egy gyönyörű bizonyítványt és oklevelet. Ez az erősségem. A csajozás meg a gyengém. És pillanatnyilag ezerszer jobban érdekel. A korombeli csajok már tapasztalt, öreg rókák, 20 évesen le vagyok maradva, mint a borravaló. Ez már nem az ötvenes évek...

Barátnőt akarok, tapasztalni akarok, élni akarok. És NEM a dugásról beszélek, hanem a szerelemről. Úgy érzem, sokat tudnék adni egy lánynak, normális vagyok, felelősségteljes vagyok. Nem értem, minek kellene még megfelelnem, mikor leszek már elég jó.



Utolsó: nem az oviban vagyunk, nem azért akarok barátnőt, hogy menőzhessek vele, hogy "fú, hallod már én sem vagyok szűz", hanem azért, mert belül igénylem. KELL.

2012. jún. 24. 23:13
 39/57 anonim ***** válasza:
26%
De pont azért nincs, mert ennyire akarod. Mert ennyire ekörül forogsz. Nincsenek barátaid? Járj el velük szórakozni, lógjatok együtt, építsd az efféle kapcsolataidat, vegyél egy kutyát, találj egy hobbit, keress nyári munkát, és főképp ne akard ennyire...
2012. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
Ha csak abból állsz ki, hogy te bizony mekkora egy szerencsétlenség vagy, akkor az is leszel! Szedd hát össze magad, és legyen önbizalmad.
2012. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!