Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Mély érzésű, segítőkész, lelkiismeretes, határozott, van önbizalma és véleménye, meghallgatja más véleményét is, nem megkeseredett, nincsenek berögzült társadalmi előítéletei, őszinte, hűséges, figyelmes, nem szereti (vagy nem azért szereti) a fiús dolgokat csak mert azt várják el tőle, hogy szeresse, igényes, egyszerre lennénk a legőszintébb barátok is szerelmesek is, emberileg is értékelne, nem csak akkor érdekelném ha akar valamit, viszont szeretne, közel élne hozzám.


Külsőleg, vékony, átlagos alkat, 176-183cm, nagyon fehér bőrű, természetesen szőrtelen mellkasú, van haja, de nem hosszú, nem öltözködik semmilyen stílus szerint vagy nem túlságosan, nem divatbu.zis izompólós, egyszerű, normális ruhákban jár.


21/N


2012. jún. 14. 22:17
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
* "barátok és szerelmesek is"
2012. jún. 14. 22:18
 2/52 anonim ***** válasza:
81%
Miert ilyen nagyok az elvarasaid?Egy egyszeru atlagos,de kedves ferfinek is orulnel szerintem..
2012. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
89%

nem tudom megalapozottak e a elvárásaid...


amugy van, csak: az szerintem nem a te kiváltságod, hogy ilyen pasid legyen.

2012. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
hát majdnem illik rám a leírás 1-2 pont nem.
2012. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
határozottan:VAN! (nem fiu vagyok)
2012. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

22:20 Mit értesz egyszerű alatt? Szerinted miben kellene lejjebb adnom?


22:22 Miért nem szerinted? Próbálom magam fejleszteni lelkileg és testileg is, hogy elégedett maradhassak magammal később is.

2012. jún. 14. 22:25
 7/52 anonim ***** válasza:
Igen, van néhány. És mindnek nálad 10szer jobb csaja van. Keress egy jóképű nem tök bunkó pasit, esetleg okos vagy mély érzésű, ha mázlid van. 21 évesen ideje lenne kilépni az álomvilágból.
2012. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik :) a fejedben :D egyébként ez mi? nem szereti (vagy nem azért szereti) a fiús dolgokat csak mert azt várják el tőle, hogy szeresse... mit szeressen fiú létére a hajvasalást? kicsikét nagyok az igényeid szinte mindenre kiterjednek ...... de vajon TE mit tudsz felmutatni?:D Nézz szét biztos van olyan srác a közeledben aki önzetlenül tudna szereti és hercegnőként kezelne bár lehet nem szőrtelen melkasú...:D 19/F
2012. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

2 dolog nem igaz rám ezek közül: kevés önbizalmam van és szerintem van olyan felsőm, mint amit írtál. (

[link] [link] ezek izompolók?) hmm mondjuk a mellkasom picit szőrös, csak pár szál, de azt viszont ki szoktam szedni.


24F

2012. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

"van önbizalma és véleménye, meghallgatja más véleményét is, nem megkeseredett, nincsenek berögzült társadalmi előítéletei, őszinte, hűséges, figyelmes, nem szereti (vagy nem azért szereti) a fiús dolgokat csak mert azt várják el tőle, hogy szeresse, igényes,"


??? Mert te csak letargiás társadalmilag berögzült önbizalom hiányos embereket ismersz? Vagy az emberiséget az internet alapján határozod meg? És lefogadom, hogy van köztük pont 176-184 cm közötti, nem hosszú hajú és nem is kopasz, normális ruhákban járó is..

2012. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!