Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Mély érzésű, segítőkész, lelkiismeretes, határozott, van önbizalma és véleménye, meghallgatja más véleményét is, nem megkeseredett, nincsenek berögzült társadalmi előítéletei, őszinte, hűséges, figyelmes, nem szereti (vagy nem azért szereti) a fiús dolgokat csak mert azt várják el tőle, hogy szeresse, igényes, egyszerre lennénk a legőszintébb barátok is szerelmesek is, emberileg is értékelne, nem csak akkor érdekelném ha akar valamit, viszont szeretne, közel élne hozzám.


Külsőleg, vékony, átlagos alkat, 176-183cm, nagyon fehér bőrű, természetesen szőrtelen mellkasú, van haja, de nem hosszú, nem öltözködik semmilyen stílus szerint vagy nem túlságosan, nem divatbu.zis izompólós, egyszerű, normális ruhákban jár.


21/N


2012. jún. 14. 22:17
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
a mellkasszőrön megbuktam :D
2012. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Biztos létezik pont ilyen ember, de ez túl sok konkrét elvárás. Nem szereti a fiús dolgokat?! De hisz ezért férfi a férfi! Nem tudom, szerintem kicsit tágítsd a határokat. Az én uram pl ilyen: nem igazán mély érzésű, de őszintén szeret és odafigyel rám. Segítőkész, ha rászólok néhányszor. Határozott. Van önbizalma és véleménye (néha túl sok). Meghallgatja más véleményét, de a legtöbb esetben meggyőz az igazáról... Nem megkeseredett. Van néhány társadalmi előítélete, de csak ha nagyon ritkán törnek ki belőle ezek a gondolatok. Őszinte, hűséges, figyelmes. Néha igenis szeret férfias dolgokat csinálni. Nem azért, mert elvárják tőle, hanem mert szereti csinálni. Vagy csak, hogy bosszantson kicsit. Szeretjük egymást és ő a legjobb barátom is. Értékel, együtt is élünk. A külső az ebben az esetben mindegy, bár azt megjegyzem, hogy a 7 évünk alatt kicsit meghízott, már nincs bajsza, és szemüveges lett, de ez kicsit sem fontos. Tetszik most is.
2012. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 omba ***** válasza:
Van ilyen, de már mindnek van pasija
2012. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Van ilyen férfi, 2-3 pontban eltérve én is ilyesmi vagyok és még sokan mások. Az a kérdés, miért érdekel ez, ilyen trásat keresel?
2012. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

nem azért de milyen Férfi az akinek nem szőrös a mellkasa ? Ne haragudj de az biztos kislány, csak álcázva :D " természetesen szőrtelen mellkasú " mindjárt lefordulok a székről xDD

20 F

2012. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 omba ***** válasza:

"nincsenek berögzült társadalmi előítéletei," - de azért legyen fehér bőrű... xD


"természetesen szőrtelen mellkasú" - ha férfi, akkor ez elég természetellenes xD


"emberileg is értékelne" - hát azt hiszem, ez a legnagyobb kihívás

2012. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
Itt talán az a legfőbb baj, hogy ha ezek valakiben mind megvannak, az vajon azt jelenti-e ,hogy a sors neked szánta? Én nem vagyok jártas az ilyesmiben, de ha valakibe szerelmes vagyok, akkor szerelmes vagyok, külső és belső tulajdonságaival tisztában vagyok ugyan, de azokon felül is szeretem az illetőt. Most egy vicces példa, rengetegen csúfot űznek azokból akik animét néznek, mondván ,hogy rajzolt nagyszemű nagymellű tökéletesnek ábrázolt csajokra csorgatják a nyálukat. Egy ilyen ideában tartani a mércét mennyivel különb?
2012. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

22:27 Nem izompóló, ez teljesen normális felső.


Nem, egy nő sem azért nő mert sminkeli magát és ruhákat vásárol és festi a körmét és stb. Szerencsés vagy, hogy megtaláltad azt a férfit akivel boldogok vagytok. :)


22:33 Igen, ilyen társat szeretnék.


15. Szerintem nagyon vonzó férfi vagy csak nekem van ízlésficamom. :)


Fehérebb bőrű vagyok, mint a legtöbben és olyan szépnek találom a fehér bőrt. :)

Találtam már olyat aki értékelt emberileg. :)

2012. jún. 14. 22:42
 19/52 A kérdező kommentje:
22:42 Szerettem olyat aki nem pont ilyen. Tudom, hogy nem csak ezeken múlik, nekem viszont fontosak ezek. Szerintem ezek normális elvárások, nem csak azért kellene valaki, hogy legyen, hosszú távra tervezném...
2012. jún. 14. 22:46
 20/52 anonim ***** válasza:
Èn 185 cm vagyok,komolyan..
2012. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!