Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Mély érzésű, segítőkész, lelkiismeretes, határozott, van önbizalma és véleménye, meghallgatja más véleményét is, nem megkeseredett, nincsenek berögzült társadalmi előítéletei, őszinte, hűséges, figyelmes, nem szereti (vagy nem azért szereti) a fiús dolgokat csak mert azt várják el tőle, hogy szeresse, igényes, egyszerre lennénk a legőszintébb barátok is szerelmesek is, emberileg is értékelne, nem csak akkor érdekelném ha akar valamit, viszont szeretne, közel élne hozzám.


Külsőleg, vékony, átlagos alkat, 176-183cm, nagyon fehér bőrű, természetesen szőrtelen mellkasú, van haja, de nem hosszú, nem öltözködik semmilyen stílus szerint vagy nem túlságosan, nem divatbu.zis izompólós, egyszerű, normális ruhákban jár.


21/N


2012. jún. 14. 22:17
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Sejtettem,hogy társkeresőnek kérdezed ezt, csak a kérdés rosszul lett feltéve. Azt kérdezted van-e ilyen férfi? Van. Csak ezen az oldalon ritkán találsz ilyesmit, mert nem társkereső és többnyire csak cinikus oltó kommentek halmaza árad a témában :D többeközött ahogy látom a távolság is számít, a helyedben odaírnám hol lakom
2012. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

Fehér bőr szőrtelen mellkas?


Edward Cullen

2012. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

22


félreértetted ő férfit keresett

2012. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

#23


lol

2012. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
most komolyan képes lennél csak azért visszautasítani valakit mert szőrös? :O akkor te meg nem kellenél nekem, ha nem szőrtelen a nunid természetesen XD
2012. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Még annyit írnék, hogy nem igazán szeretem a sokkal idősebbeket, örülnék ha 25-nél fiatalabb lenne.
2012. jún. 14. 22:56
 27/52 anonim ***** válasza:
71%
Pont ilyen vagyok, csak sajnos 24. évemhez közeledve elkezdett egy kicsit szőrösödni a mellkasom is, így hát kiestem a versenyből!
2012. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint túl konkrétak az elvárásaid, ennek nagyon nehéz megfelelni.

Ne akarj tökéletes társat, tökéletes ember NEM LÉTEZIK és Isten óvjon tőlük. A hibáinkkal együtt vagyunk emberek, ezeket nem kell kinevelni a társunkból, csak elfogadni (bizonyos mértékig persze!).


Mondd csak, Te talán tökéletes vagy? Remélem a válaszod nem. :)

2012. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

szia ez én vagyok, csak talán a határozottságon kéne javítani kicsit még... de dolgozom rajta.

engem pl hidegen hagy a mostani foci VB, unalmas, animét nézek nem ilyen fost.

Külsőleg minden stimmel.

f18

2012. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom, akkor tudnék erre válaszolni ha megismerném azt a valakit, de egyelőre taszít, számomra egy idős (+30) férfit jelent a szőr. Nem értem miért vonzódnék egy idősebbnek kinéző férfihoz, mi kezdeni valóm lenne vele.
2012. jún. 14. 23:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!