Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Mély érzésű, segítőkész, lelkiismeretes, határozott, van önbizalma és véleménye, meghallgatja más véleményét is, nem megkeseredett, nincsenek berögzült társadalmi előítéletei, őszinte, hűséges, figyelmes, nem szereti (vagy nem azért szereti) a fiús dolgokat csak mert azt várják el tőle, hogy szeresse, igényes, egyszerre lennénk a legőszintébb barátok is szerelmesek is, emberileg is értékelne, nem csak akkor érdekelném ha akar valamit, viszont szeretne, közel élne hozzám.


Külsőleg, vékony, átlagos alkat, 176-183cm, nagyon fehér bőrű, természetesen szőrtelen mellkasú, van haja, de nem hosszú, nem öltözködik semmilyen stílus szerint vagy nem túlságosan, nem divatbu.zis izompólós, egyszerű, normális ruhákban jár.


21/N


2012. jún. 14. 22:17
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok,de sajna szőrös a mellkasom,szóval elfelejthetsz:)
2012. jún. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

38: Ne hasonlítsunk egy állatot az emberhez. Számomra az egy halott élőlény teste, nem élelmiszer. Más egye csak, szíve joga, de én ebből nem kérek.


39: Nem csak a belső számít. Egyformán fontos mindkettő.


40: Ez olyan elvárás, minthogy egy nőnek legyen természetesen legalább B-s melle miközben vékony. :)


41: Neked nem tudom mi bajod...


43: De, baj. -.-

2012. jún. 15. 03:37
 43/52 anonim ***** válasza:
Akkor csak miattad nem borotválom le :) Úgy megfelelek majd az összes elvárásnak? :D
2012. jún. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
A pasik nem várják el, hogy egy csajnak legyen TERMÉSZETESEN legalább B-s melle... Én nem tudom, te hol élsz, meg honnan jöttél, de hogy nem vagy képben a dolgokkal, az holtbiztos!!
2012. jún. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

41-es vagyok

Azt írtad legyen véleménye. Nekem van véleményem - rólad.

Egy előítéletes hülye egoista tyúk vagy aki csak kapni akar, birtokolni, magához láncolni egy szerencsétlent. Magadról semmit nem írtál, nem adsz semmit. Csak kapni akarsz.


Mivel szőrös a mellkasom, kiesek a halállistádról én is.

2012. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Remélem észrevetted, hogy azért nem kevés elvárást soroltál fel:D
2012. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

hát én csupán 6-7 pontban nem felelek meg ennek :D


a lista: nem határozott, megkeseredett, sztereotípiás, túlsúlyos, 185 cm, hosszú hajú (és még biztos van egy amit nem vallok be magamnak)


De végre egy nő, aki beleírja a hűséget!!! AWWW YEAH! Van remény! :D Szimpatikusak az "elvárásaid".


21F

2012. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nekem kevesebb elvárással sem sikerül normális lányt találnom, pedig többet járok társaságba, mint azelőtt. Az utolsó csaj is csak dugópajtást keresett, pedig én komoly kapcsolatra vágytam, akármilyen meglepő.
2012. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

04:44 Nem tudom, nem ismerlek.

46: Csak mert nem írtam magamról, nem jelenti azt, hogy csak kapni szeretnék. Nagyon sokat tudnék adni olyannak aki elfogadja. :)


Tudom, hogy sok az elvárás, de egy életre szeretnék társat választani, nem akarok átjáróház lenni, akinek több komoly kapcsolata is volt. Nem tudok túl lépni csak úgy embereken, mintha soha nem ismertem volna őket. Akiket megszeretek, azt szeretném, hogy egy életen át kitartsanak mellettem, legalább, mint barát, ha nem is alakul kapcsolat.

Sosem csak dugópajtit keresek, arra ott a vibri. Nem bántanék meg szándékosan olyat akiről tudom, hogy velem komolyan gondolná. Ezért "érdemes" olyannal összejönni akivel biztos vagyok a dolgokban, nem csak egy pár hónapos fellángolás lenne. Talán ez a baj, hogy túl komolyan gondolom.

2012. jún. 15. 20:30
 50/52 A kérdező kommentje:

Jó, azért nem pont ilyennek kell lennie, csak jó ha megközelíti. :)

Megismertem már ilyen férfit, de vele sajnos nem alakultak ki a dolgok.

2012. jún. 16. 21:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!