Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Mély érzésű, segítőkész, lelkiismeretes, határozott, van önbizalma és véleménye, meghallgatja más véleményét is, nem megkeseredett, nincsenek berögzült társadalmi előítéletei, őszinte, hűséges, figyelmes, nem szereti (vagy nem azért szereti) a fiús dolgokat csak mert azt várják el tőle, hogy szeresse, igényes, egyszerre lennénk a legőszintébb barátok is szerelmesek is, emberileg is értékelne, nem csak akkor érdekelném ha akar valamit, viszont szeretne, közel élne hozzám.


Külsőleg, vékony, átlagos alkat, 176-183cm, nagyon fehér bőrű, természetesen szőrtelen mellkasú, van haja, de nem hosszú, nem öltözködik semmilyen stílus szerint vagy nem túlságosan, nem divatbu.zis izompólós, egyszerű, normális ruhákban jár.


21/N


2012. jún. 14. 22:17
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
ahhoz vonzódsz amihez akarsz :D hajrá, kemény az élet, legyél nála keményebb :P
2012. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha azt mondaná egy férfi ,hogy kis mellű nőkkel nem kezdek mert az olyan mint egy kölök, de nem vagyok én pedofil! Én eddig úgy gondoltam ,hogy az elvárásaid bizonyos esetben rugalmasak, teszem azt ha csak a mellszőr hibádzik akkor elmegy kapcsolat. Vagy nem? Nekem furán jönne ki ,hogy egy lány azt mondja bocs, de mellszőröd van, mi ketten nem illünk össze.
2012. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
23:15 Megérteném ha amiatt nem kellene egy nő mert annyira kicsi neki. Ha csak ez lenne az egyetlen baj, lehet elfogadnám, de nem szeretném ha nagyon szőrös lenne... Taszítana, hogy simogassam, puszilgassam, lehet megváltozna később, ezt nem tudom.
2012. jún. 14. 23:23
 34/52 anonim ***** válasza:
Ha azt mondm, hogy ilyen vagyok akkor belémszeretsz vagy mi??
2012. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
23:23 Nem, csak komoly lehetőséget látnék benned, hogy boldogok legyünk. :D
2012. jún. 14. 23:26
 36/52 anonim ***** válasza:
Azzal pl. mi baj, ha nem természetesen szortelen ? Mellesleg ha ezek mind meg vannak valakiben, de arcra nem jön be ? Vagy bármi más miatt ?
2012. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

Mert fura ha leszedi a szőrös meg taszít, de lehetséges, hogy el tudnám fogadni. Volt már olyan aki nem volt az esetem, mégis jobban tetszett, mint a legtöbben. :D


Az is fontos lenne számomra, hogy elfogadja, hogy nem eszem húst és ne tartson hülyének miatta. Csak jobban szeretném érte ha érdekelné az állatok szenvedése.

2012. jún. 14. 23:39
 38/52 anonim ***** válasza:

az ember mindenevő ÁLLAT, szal húst is eszik, nincs abban semmi baj ha állatokat mészárolunk, hiszem a többi állat is ezt teszi egymással, vagy az oroszlán szted érez empátiát egy zebra után? :D Mi sem, mivel ha kaja kell hát nincs mit tenni :D


Am meg nekem kicsit bolyhos a melleim közepén, az is gáz? :D a hasim meg picit bozontos :$


f18

2012. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

23:23 vagyok.


Ja igen és gondolom csak a belsö számít ugye?

2012. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Természetesen szőrtelen...

Ülj le eggyes.

2012. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!