Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hosszú lesz.14vagyok. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hosszú lesz.14vagyok. Most végeztem a 7. osztállyal . Normális hogy az osztálytársaim egy évben ilyeneket csináltak/csinálna és ilyenekről beszéltek/beszélnek?

Figyelt kérdés
egyész évben csak a sz*xről,smárolásról beszéltek... meg hogy az osztályban van 1-2 k*rva(ami igaz) ... de 3srác szabályosan nyomul rám... és az egyikőjük viszont ilyet mond: tudod... szívesen elvenném a szüzességed.. ..O.o én meg: álmodj! .. de egyszerűen annyira szeretem.. szerintetek többet akar tőlem?? (nem akarok vele lefeküdni.. főleg nem 14évesen....-.-") de múltkor pl.: megvédett az egyik 8.ostól.....*.* de nem merem megkérdezni mert már egyszer tettem így tönkre egy barátságomat....!!!
2012. jún. 19. 15:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ooohaa..xd kaptam hideget-meleget...:$$ bár szerintem nem akar tőlem semmit.. mert ma mesélte hogy van egy csaj és jóba vannak meg minden ...:D aztán hogy azzal akar összejönni... :)) azért köszönöm a válaszokat MINDENKINEK!!:D
2012. jún. 20. 09:51
 12/16 KJUsul ***** válasza:

Az is csak oltás. Nem jött az össze senkivel, csak azt hiszi így bedőlsz...


De mindegy, ez a fiú-lány barátság nagyjából 10-12 éves korig működik...


De majd meglátod. Tudod olyan ez mint idősebbeknél a gyűrű - ha azt hiszik foglalt vagy jobban buknak a csajok. Legalábbis így szól legenda...


Ősrégi trükk...

2014. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, és amikor én voltam ennyi idős, akkor is ez ment. Voltak menő lányok és fiúk és persze a menő lányokat mindenki lek*rvázta, a fiúknak meg már megvolt a fél iskola. Legalábbis ezt mondták. Aztán az osztálytalálkozón kiderült, hogy mindenki szűzen ballagott el, max szájra puszi volt.
2014. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
dsdsdsdsd
2014. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sirok micsoda problemak
2016. febr. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is hasonlo ban vagyok a lánnyal viccelödtem stb. De közben halálosan szerelmes vagyok belé csak nem mutattam meg nekiva gyengéd oldalam met engem mindenki ugy ismer mint ski Kemény ha bessolnak nem hagyom magam megvédem a nagyobbaktol az osztálytársam Meg mindenkivel viccelödok a szexröl ugy hogy át érzem csak kérdezd meg (persze mikor 2esben vagytok) hogy komojan gondolja e de ha vlami hüje viccet mind csak mondj le rola 👍 sok szerencsét
2016. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!