Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék olyan lányt, akivel boldog, hosszú párkapcsolatban élhetnék, ha undorodok a mai lányoktól?

Figyelt kérdés

valamiért törölték az előző kérdésem, ezért igyekszek virágnyelven kifejezni magam.


a mai lányokat jellemük és külsejük miatt undorítónak tartom, üresnek, műviesnek, ezért szeretném olyan komoly fiúk ötletét, tanácsát kérni, akiknek magas szellemi/lelki igényeik vannak, mégis sikerült találni párt.


sajnos sok féle lányt ismertem már meg, és azt vettem észre, hogy a vallásos, művész, jótanuló, olvasó lányok is ugyanolyanok a felszín alatt, mint a bulizósok, az életük értelme az élvezetek hajszolása, csak van amelyik gyáva hozzá.

a legtöbbjük ugyanígy gyávaságból beáll a sorba, feladja a csöppnyi egéyniségét az elfogadásért.


nem várom el, hogy tökéletes, agyonművelt, kisportolt, stb legyen, de érdekelje a világ, törekedjen a jobbra, tudjon gondolkodni és együttérezni.



2012. jún. 27. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én is alig ismerek ilyet... sajna nekem elérhetetlen. Persze senki se hibátlan, de azért van olyan amilyenre gondolsz. Ez már biztató, nem? :D
2012. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem minden lány ilyen.
2012. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 ASOT ***** válasza:

márpedig neked van egy általad beállított tökéletes lányról egy képed!


és ahhoz mérsz mindenkit!


van egy mércéd és aki nem felel meg a 10 pontnak az mehet is haza....


szerintem így nem is fogsz találni senkit, akit te "méltónak tartasz arra h veled legyen"


és szerintem benned is akad hiba bőven.

2012. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem vagy magad.. ez a mai világ. azt mondják éld az életed míg tudod. na a mai lányok ezt nagyon szigoróan betartják. :S
2012. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem a mailányokkal van gond hanem veled. És akkor mi van ha nem az a kis okosérdeklődő típus, hamem olyan akit jobban érdekelnek a frizurákésbulik? Régebben is voltak ilyenek, most is vannak, de ettőlmég az ilyenek sem r*bancok mind,lehetnek aranyosak és kedvesek, csak te úgy ítéled meg már alapbólhogy hatalmasságodhoz nem elég jók. Tudod mit? Te bajod.
2012. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ezt tapasztalatból mondod?
2012. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Skydive ***** válasza:

A párom nevében is kikérem magamnak az általánosításodat!


Egyáltalán nem igaz amit írtál, ha az utolsó 3 kapcsolatomat nézem, egyik nőre sem illik a leírásod. Természetesen mindegyiket vonzotta a bulizás, az "élvezetek" ahogyan te fogalmaztál, de ki ne szeretné magát jól érezni a legkülönfélébb módokon. Ez mellett ugyanakkor mind a három kellően különböző egyéniség volt pár számomra fontos közös vonással. Az életüket példamutató módon élik, tanulnak, dolgoznak a céljaik elérése érdekében.

A mostani páromról is őszintén elmondhatom hogy intelligens, szorgalmas, odaadó teremtés, aki szerencsére nem veti meg az élet apró örömeit sem. És az egyik legkülönlegesebb akit valaha ismertem ;)

2012. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Eléggé előítéletes és rosszindulatú vagy! Az ilyen nem igazán érdemli meg hogy a panasza meghallgatásra találjon!

Az hogy undorodsz a mai lányoktól nemcsak durva kifejezés de erős bizonyíték is hogy veled valami nics rendben, és köznyelven szólva $eggfej vagy! Nyilván a mocskos szavaid és az agresszív gyűlöleted miatt vagy ilyen véleményen!! Előbb fordulj magadba és keresd meg magadban a hibákat, majd utána bírálj másokat! A legtöbb mai lány jóravaló, és bár van némi fertőzés az elméjükben, menthetőek és értékes emberek akiktől kétlem hogy undorodni lehetne. Gőgös öntelt hójag lehetsz, és túl fent ordod az orrod!

Hosszú út lesz az egód mögé lesni, de anélkül az ég óvja azt a nőneműt akivel összefogsz állni!

28F

2012. jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"nem minden lány ilyen."


nem, vannak a foglaltak, meg a mesze élők.


"márpedig neked van egy általad beállított tökéletes lányról egy képed!

és ahhoz mérsz mindenkit!

van egy mércéd és aki nem felel meg a 10 pontnak az mehet is haza.... "


nincs ideálom, csak azt tudom, hogy mit utálok.

azt azért te se gondolod komolyan, hogy 10 elvárás túl sok lenne ahhoz, hogy párt találjak. arról meg nem tehetek hogy másoknak csak a külső számít, ezért van vagy 5 elvárásuk: kor, magasság, arc, mellek, fenék.


"szerintem így nem is fogsz találni senkit, akit te "méltónak tartasz arra h veled legyen"

és szerintem benned is akad hiba bőven."


szóval ne várjak el semmit? ezt csak Így el kell dönteni?

és hogy jön ide, hogy nekem is van hibám? azt azért csak elvárhatom, amiben megfelelek a saját elvárásaimnak nem?


"nem vagy magad.. ez a mai világ. azt mondják éld az életed míg tudod. na a mai lányok ezt nagyon szigoróan betartják. :S"


tudom hogy vannak még hozzám hasonló véleményű srácok, de ez engem nem boldogít, csak alátámasztja a véleményem.


" Nem a mailányokkal van gond hanem veled. És akkor mi van ha nem az a kis okosérdeklődő típus, hamem olyan akit jobban érdekelnek a frizurákésbulik? Régebben is voltak ilyenek, most is vannak, de ettőlmég az ilyenek sem r*bancok mind,lehetnek aranyosak és kedvesek, csak te úgy ítéled meg már alapbólhogy hatalmasságodhoz nem elég jók. Tudod mit? Te bajod."


egy olyan lányt nem ismertem még, aki le tudott volna kötni ilyen egyszerű jellemmel. lehet hogy téged vonzanak az egoista diszkópatkányok, de nekem rohadtul unalmas, ha valaki állandóan csak magával van elfoglalva. az meg hogy valaki ribi, nem zárja ki azt, hogy ne legyen kedves aranyos.


"hány éves vagy? ezt tapasztalatból mondod?"


az mindegy. tapasztalatból.


"A párom nevében is kikérem magamnak az általánosításodat!


Egyáltalán nem igaz amit írtál, ha az utolsó 3 kapcsolatomat nézem, egyik nőre sem illik a leírásod."


már itt elbukott az egész, nem tudok komolyan venni valakit, akinek "utolsó 3 kapcsolata" + egyéb rakás próbálkozás volt. majd ha valaki egész életében 1 emberrel van és boldog tud lenni vele, annak talán megfogadom a tanácsát, mert tud valamit.


"ki ne szeretné magát jól érezni a legkülönfélébb módokon."


különféle módokon, de ennek miért muszáj élvezethajhászásnak lennie? komolyan itt tartunk hogy ma már nem szórakozás az, ahol nem lehet leinni magad, beszívni, vagy idegenekkel kéjelegni?


"Eléggé előítéletes és rosszindulatú vagy!"

komolyan mondj már 1 jó indokot ara, miért vagyok előítéletes! mi abban az előítélet, hogy megismerek valakit és kiderül róla hogy piálós?


"Az hogy undorodsz a mai lányoktól nemcsak durva kifejezés de erős bizonyíték is hogy veled valami nics rendben, és köznyelven szólva $eggfej vagy! "


ez aztán nem előítélet és rosszindulat. komolyan nem értem, az ilyen ostoba emberek hogy tudják elhinni, amit leírnak?

inkább végig se olvasom, időpazarlás.

28 évesen hogy lehet valakinek ennyi esze? az ostoba fiúkat se szeretem...

2012. jún. 28. 01:45
 10/21 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj a kérdezővel. Ritka már az igazán igényes férfi/nő aki egy életre keres társat, nem csak él bele a világba és mindegy ki van mellette.
2012. jún. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!