Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék olyan lányt, akivel boldog, hosszú párkapcsolatban élhetnék, ha undorodok a mai lányoktól?

Figyelt kérdés

valamiért törölték az előző kérdésem, ezért igyekszek virágnyelven kifejezni magam.


a mai lányokat jellemük és külsejük miatt undorítónak tartom, üresnek, műviesnek, ezért szeretném olyan komoly fiúk ötletét, tanácsát kérni, akiknek magas szellemi/lelki igényeik vannak, mégis sikerült találni párt.


sajnos sok féle lányt ismertem már meg, és azt vettem észre, hogy a vallásos, művész, jótanuló, olvasó lányok is ugyanolyanok a felszín alatt, mint a bulizósok, az életük értelme az élvezetek hajszolása, csak van amelyik gyáva hozzá.

a legtöbbjük ugyanígy gyávaságból beáll a sorba, feladja a csöppnyi egéyniségét az elfogadásért.


nem várom el, hogy tökéletes, agyonművelt, kisportolt, stb legyen, de érdekelje a világ, törekedjen a jobbra, tudjon gondolkodni és együttérezni.



2012. jún. 27. 21:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Szerintem nincs semmi baj a kérdezővel. Ritka már az igazán igényes férfi/nő aki egy életre keres társat, nem csak él bele a világba és mindegy ki van mellette."


köszönöm a megértést, de van egy olyan érzésem, hogy akik engem támadnak, csak sértődött élvhajhászok.

fiúk közül sok van, aki hasonló véleményen van mint én, persze még közel sem a többség, de jóval több mint lányok én ezt vettem észre.


neked sikerült találni párt, ha igen, hogyan, mik voltak az elvárásaid?

2012. jún. 28. 02:52
 12/21 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a kérdezővel. Aki igazán értékes lány jellemre is és nem csak külsőre vonzó, az meg bizony foglalt már mind.
2012. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
szerintem elöbb utobb ratalalsz arra akit elkepzeltel magad melle csak kitartas mindenkinek van egy parja valahol
2012. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Megismertél pár csajt és és mindegyiket leszóltad! Ez alapján azt állítod a mai csajok undorítóak! A megismert csajok ellen rosszindulat az ismeretlenek ellen előítélet! Mi olyan bonyolult ezen?!

Piálós??? Ez tényleg olyan mintha anyagyilkos lenne! Fujjjj!!! Mellesleg rengeteg nem piálós csajt ismerek a piálósak mellett!!!


"köznyelven szólva $eggfej vagy! "

Nem ez nem előítélet, ez egy valószerű következtetés! A rosszindulatra pedig rászolgáltál a te rosszindulatoddal! Ki mint vet úgy esik bele, és a káposzta is megmarad!


Komolyan nem érted hogy miért vagy ostoba? Pedig egyszerű, de ezt már kifejtettem!

Te kiabálsz a nagysikerű kérdésed után???? Olvasd már el milyen szánalmas bizonyítvány!!!


Lehetnek kritériumaid, még ha olyan hülyék is amilyenek, de emiatt becsmérelni azt aki nem esik bele enyhén szólva is farok dolog!!!



06-28 02:44

Az az igényesség kulcsa hogy lefikáz minden csajt csakmert kicsit kilógnak az ő hercegnő ideáljából???


Mellesleg nem lehet egy életre számolni egy bulizós csajjal??? Baromság!


06-28 02:52

Sértődött??? :D Őszintén szólva inkább szánalmasan ostobának tartunk téged! Ha szerencséd van, akkor erre megedtól is rájössz idővel!

2012. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

pont erre voltam kíváncsi...

meg is lepődnék, ha nem lenne minden kérdésben legalább egy önámító-mindentudó véleményprofesszor.

2012. júl. 6. 21:54
 16/21 anonim ***** válasza:

tegnap 21:54


Hacsak fele annyi értelem lenne benned is akkor nem írnál le ennyi marhaságot!!!

Mellesleg te makacsabb vagy és jobban ragaszkodsz a hülyeségedhez mint én az enyémhez!


Ha neked így kényelmesebb akkor legyél nyomorult, és szörnyűlködj a világon!

2012. júl. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

fölösleges erőlködnöd, nem tudlak komolyan venni, nem olvasom végig a hozzászólásaid. elég okoskodó idiótával találkoztam már, hogy pont a te zagyvaságaid, ne érdekeljenek.


sőt, a kifogásaid sem érdekelnek, hogy miért vagy igénytelen. felőlem olyan lotyókkal reszelsz akikkel akarsz, és úgy hazudsz magadnak, ahogy akarsz, úgysem fogsz meggyőzni. elég naiv vagy, ha azt hiszed, hogy ettől leszel több, bárki szemében, hogy nethuszárkodsz. ha valóban értelmes ember lennél, akkor ismernéd a vita fogalmát, az érveket, és nem csak alaptalanul mocskolódnál. de nem is várok többet egy diszkópatkánytól.


az emberek nem egyformák, fogadd el. és próbáld meg kezelni az indulataidat.

tudom, hogy fölöslegesen írok, de reménykedek benne, hogy legalább a felét felfogod, mielőtt újabb mocskolódó kommentbe kezdesz.


...

nevetséges, hogy általában pont a legprimitívebb emberek próbálnak másokat leszólni, közben nagyon okosnak hiszik magukat. ez a szálka-gerenda klasszikus helyzete. ha csak fele annyi önkritikájuk lenne ezeknek az idiótáknak, mint amilyen okosnak hiszik magukat, talán még fejlődne is valahová a személyiségük. de ez jól meg is mutatja, hogy milyen emberek a nagy partiarcok... és ezek az igénytelen állatok vannak többségben, ezért csinálnak minden lányból lotyót, hogy könnyebb legyen megdönteni őket. és a lányok vevők is rá.

szomorú, hogy ide fajult a világ, hogy akinek igényei vannak, azt le kell húzni a saját szintünkre...

azt hiszem jobb ha beletörődök, hogy a mai lányok szexen kívül nem jók semmire.

2012. júl. 7. 08:20
 18/21 anonim ***** válasza:

tegnap 08:20


Pont ez a gőgös $eggfej hozzáállás konzerválja a nyomorodat, és emiatt is érdemled meg a sorsodat!

Lotyó?? :D A legutolsó csaj is ezerszer értékesebb ember volt mint te valaha is leszel!!! Teljes hiányát mutatod alapvető emberi értékeknek!!!

Ez nem nethuszárkodás te nagyon hülye! Csak remélem hogy a korlátolt gyöpös agyad nem fertőz meg másokat!

Ha nem lennél akkora hójag akkor talán észrevennéd az érveket is abban amit írok és nem csak az enyémben! Az elején még relatíve normálisan kezdtem hozzá de egy ilyen tenyérbemászó okoskodó takonyevővel mint te nem lehet normálisan beszélni!

Nem járok diszkóba de nem akarom összetörni a kis álomképeidet, úgyhogy nyugodtan hidd csak ezt!


Én normálisan kezelem a nőket és emberszámba is veszem őket ellentétben veled, és ezért is szoktam összejönni velük, ellentétben veled!


A mocskolódás nem az én kedvencem de már régen rájöttem hogy a világ ilyen és a magadfajtával nem lehet értelmesen beszélni. Hozzászoktam a hozzád hasonlók miatt!!!


Engem minősítesz primitívnek amikor veled(!) vannak a hatalmas problémák?! Ha kivennéd a fejedet a $eggedből akkor láthatsnád hogy mennyire szánalmas a hozzáállásod a többi emberhez! Én legalább jót remélek a legtöbbjüktől ellentétben veled!


Ha szerinted az összes lány lotyó akkor kívánom hogy soha a k életbe ne kapj nőt mert annyira szánalmas vagy hogy nem érdemled meg őket!!!!!!!


Talán jobb is hogy ilyen idiótán gondolkodsz mert így megkímélsz egy szerencsétlen lányt attól hogy el kelljen viselnie téged!!!!!

2012. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem olvasom el, de felőlem írkálhatsz
2012. júl. 8. 15:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Azért nem olvasod el mert fáj az igazság!
2012. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!