Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még ennek a kapcsolatnak szerintetek?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk első 1,5-2 éve tökéletes volt, házasságot, közös életet terveztünk, össze is költöztünk. Aztán jöttek a gondok. Szerinte én hisztis vagyok, és ezt nem bírta elviselni. Azt, hogy miért sírtam sokat, azt nem értette meg, szerinte hisztiztem csak. Igazából pedig az a gond, hogy egyre kevesebbet törődött velem, inkább máshol volt, mint velem legyen, nem mentünk sehová, akármilyen programot kitaláltam, nem tetszett neki, később pedig azt kaptam vissza, hogy én nem akarok sehová menni, ha meg kitalálok valamit, az hülyeség, vagy sose jó időpontba találom ki.

Aztán egyszer kibukott a dolog, hogy ő úgy érzi, hogy már nem szeret, de ad nekem még egy esélyt, hogy megváltozzak, és akkor még akármi lehet belőle. Én akkor hazaköltöztem tőle, ennek 1,5 éve, de nem érzem, hogy javultak volna a dolgok. Én próbáltam változni, de úgy érzem direkt nem hagyja. Folyamatosan megaláz (kövér vagyok -mellesleg 52 kiló-, malackának hív, meg meglát egy vékony lányt, mondja, hogy micsoda fokhagyma segge van meg vékony combikái, kérdezem merre volt, mit csinál ma, az a válasza, hogy csajozni volt, meg mennek este a szeretői stb.). Bármit kérdezek felőle, hogy milyen napja volt, mindenre az a válasza, hogy jó volt, b.szta a szeretőit, meg ilyenek. Ezt próbáltam ideig-óráig poénnak venni, de annyira lerombolt már idegileg, hogy teljesen magam alatt vagyok. Most már ott tartunk, hogy ha át is megyek hozzá, akkor is abból áll az estém, hogy mosogatok, főzök, kitakarítok neki, meg minden, aztán ha leülnék a kanapéra vele tv-t nézni, akkor nem engedi, hogy odabújjak, ellök magától. Este lefekvéskor nem engedi, hogy átöleljem, mert hogy nem kényelmes, meg melegítem, holott régen mindig így aludtunk. Csók nagyon ritkán van, az is inkább éjszaka amikor kanos lesz és szerintem nem tudja félálomba, hogy mit csinál...szájrapuszi is kb. csak köszönéskor. A szex se a régi, lerendezi 10 perc alatt, egy, max. 2 pózban, ahogy neki jó, az nem érdekli, hogy én élvezzem, meg hogy engem kielégítsen.

Most pár napja már rám se néz, nem hív, nem keres, inkább elment egy több napos rendezvényre, előtte pedig hiába kértem napokig, hogy hadd aludjak ott nála, ha már elmegy, mindig az volt a válasz, hogy nem ér rá, és nem tudja mikor ér haza, közbe meg mindig kiderült, hogy korán már otthon volt.


Én komolyan nem tudom mit tegyek. Fáj, hogy én mindent megteszek, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat, többször próbálok vele beszélni erről, de nem érdekli, ne fárasszam. Nagyon szeretem, ezek ellenére is, mert mindig a régi énje jut eszembe, hogy mennyire boldogok voltunk együtt, és az milyen jó volt, most meg totál az ellenkezője. Egyszerűen nem tudom elképzelni nélküle az életem, annyira összeszoktunk már, és nem tudom mi lenne vele nélkülem. De most már elbizonytalanodtam, hogy mi értelme ennek? Nem vagyok vele boldog, és úgy érzem, így soha nem is lehetek. De mit tegyek? Ha hazajön, mindenképp beszélek vele, ha sikerül, ha meghallgat. De attól félek, vége lesz, és soha nem leszek már boldog, mert ő nem lesz már. :(


2012. jún. 28. 11:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mintha saját írásomat olvasnám úgy egy évvel ezelőtt...a szeretős dolgokat kivéve.


Drágám, tudom, hogy nagyon nehéz, de emellett az idióta mellett te sosem leszel igazi, értékes nő. Mert nem hagyja, hogy az légy. Pedig legbelül az vagy ám! És kapnál te ettől 1000x jobbat is, hidd el nekem.

Érezni, hogy az önbizalmad, az önbecsülésed a béka feneke alatt van. És ezt ő tette veled.

Én is így voltam. Eleinte minden szép és jó, utána én lettem a hisztis. Ha valamit szóvá tettem, rögtön hisztis ribi voltam. Fogadjam el őt olyannak, amilyen...ez volt a bevett duma. Aztán próbáltam változni, de neki semmi nem volt jó. Persze ő a kisujját nem mozdította azért, hogy bármivel is boldogabbá tegyen. Arra azért jó voltam, hogy főzzek, mossak, vasaljak, takarítsak neki. Nem éltünk együtt, de mikor átvitt magához, akkor elvárta, hogy ezeket a dolgokat megcsináljam.

Tudod, mi volt a hála? Hogy egy tőle jóval idősebb nővel megcsalt, majd -még ő- kidobott engem.

Akkor egy csődtömegnek éreztem magam...mint most te.

De megfogadtam, hogy soha többet nem fognak így játszani velem. Keményen elkezdtem tornázni, lefogytam, új frizura, új ruhák, elkezdtem adni magamra, és végül egy jó nő lett belőlem.

Aztán, mikor találkoztunk egy hivatalos ügy miatt...alig bírta levenni a szemét rólam. :) Egyfolytában bókolgatott, tette a szépet. Én meg csak hárítottam. Elfogadtam a bókjait, de úgy kezeltem őt, mint egy senkiházit, aki egy a sok közül. És láttam, hogy ez mennyire zavarja.

Igaz, nem próbálkozott utána, de nekem mégis jó érzés ez az egész. Az önbizalmam visszatért azóta.

És hiába van neki most másik nője, tudom, hogy fele olyan jó nincs, mint én. :D És azt is tudom, hogy vissza fog még sírni.


Szóval légy erős, és ne ragaszkodj a biztos rosszhoz. Igenis, mutasd meg ennek a majomnak, hogy te is valaki vagy, és hogy minden ujjadra kapsz fickót. Persze lőtte dobd ki a fenébe. Mert mellette nem leszel boldog, az biztos.

Gondolj arra, hogy csak a fiatal éveidet pazarlod rá. Eleinte nagyon nehéz (de szerintem most is az), de aztán jobb lesz. Idővel majd rájössz, hogy nélküle jobb.

Én amondó vagyok, hogy inkább leszek egyedül boldog, mint párban boldogtalan.

Nem is igazán keresem a pasik társaságát, mert most élvezem az életet.


Tedd ezt te is.

2012. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Bár nem is tudom van-e itt értelme a szakításnak SZÓNAK*, mert ...
2012. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Aki kamunak gondolja, légyszíves ne is írjon, mert erre most marhára nincs szükségem.


Egyébként igen, valószínű nagyon függök is tőle, meg kényelmes vele lenni, mert jól keres, van jó kocsija, szép lakást bérel, és megvan mindene, de ettől függetlenül semmit nem kapok tőle, nem hív meg sehová már elég rég óta. Sajnál idejönni hozzám, mert "elpocsékolja a benzint". De máshová meg megy mindenfelé, arra nem sajnálja. Én meg veszem a bkv bérletet havonta 10ezerért a kevés pénzemből, de már azt se fogom.

1 hete beteg vagyok, egész hétvégén az ügyeletre jártam minden éjjel Nospa injekcióra, mert olyan vesegörcseim voltak, hogy azt hittem meghalok, mégis mentem hozzá, de kicsit se hagyott volna akkor se pihenni, ugyanúgy elláttam a háztartását. Aztán mondtam neki, hogy most is kezd fájni, az volt a válasz, hogy akkor minek mentem, maradtam volna otthon. De ha nem mentem volna, ő rám se néz, meg se kérdezte hogy vagyok, kedden kiderült, hogy vesehomokom van, akkor is felhívtam, elmeséltem neki mi van, meg egész nap milyen tortúrán mentem keresztül, mire kiderítették, erre az volt a válasz, hogy "jó most nem érek rá, majd beszélünk". Na mindegy... Ha kíváncsi lesz, eljön vagy felhív, már nem fogom keresni. És igazából ilyenkor tudatosul az emberbe, hogy mi van, amikor így leír mindent. A barátnőm messze lakik, nincs kivel megbeszélnem ezeket és totál kezdek magamba fordulni miatta.

2012. jún. 28. 11:59
 14/20 anonim ***** válasza:

Úgy látom jó munkát végzett a "barátod".

Elhitette veled, hogy csúnya, senki vagy és nélküle semmit sem érsz, miközben nem ad magából semmit, csak elvesz tőled.

Ne gondolkodj, szakíts!

2012. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kislány!

Férfi vagyok, és a férfiak általában szolidárisak egymással. De most azt mondom, hogy sürgősen, gondolkodás nélkül hagyd ott ezt a krapekot a pénzével/kocsijával/lakásával együtt!

Ne habozz, ne gondolkozz és ne nézz hátra!

Lépj le, és élvezd az életet, mert ebben a kapcsolatban te már semmit nem élvezel.....

Bocsi, de ez a kretén csak ürít beléd, és ennyi.... :( Micsoda szemetek vannak.....

2012. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a választ csak biztató szavakat szeretnél.

Figyelj tudom hogy rettentő nehéz, mert ahogy látom az idő múlásával egyre inkább elérte nálad az hogy ő legyen életed értelme, majd amikor erre rá is jött, szépen ellazult, hiszen bbizztosította magának hogy legyen egy házvezető nője, akivel néha le is lehetne feküdni, de már azt sem akarja mert nem kíván. Szép és jó volt az elején minden, de valami miatt kiábrándult belőled, nem érdekled, nem szeret.

Hasonló helyzetben vagyok én is, csak én fiatalabb avgyok jóval, nekem már vége, szakított velem mert a végén már undorodott is tőlem. Pocsék érzés hogy akit a legjobban szeret az ember az bánik így vele..gondolom tudni akarod mit rontottál el, de hidd el ez nem a mi hibánk. Majd amikor rájönnek hogy senki nem tenne meg értük annyi mindent mint mi, akkor majd bánni fogják ezt az egészet.

Szakíts vele, te egy értékes és fiatal nő vagy, hidd el lesz olyan aki a tenyerén fog téged hordozni, és ha most hihetetlenül is hangzik, te is fogsz még viszont szeretni.

Tudom, erről most pont én írok neked, hiszen jelenleg én még annak isörülnék ha csak szexre kellenék az illetőnek, de az már neked is egy jó nagy lépés előre, hogy felismerted a problémátés belátod hogy ez így nem mehet tovább. Nehéz változtatni, de majd amikor 2 évvel később vissztekintessz erre az egészre, röhögni fogsz magadin amiért nem hagytad ott hamarabb, és rajta meg főleg amiért senki nem fogja már őt így szeretni ahogy te.

Kitartást, sok szerencsét és hidd el, ha cselekedsz megtalálod a boldogságot.

2012. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!


Az utolsó válaszolónak van igaza, tudom a választ, csak megerősítésre vártam. :(


Egyébként valószínűleg igaz ez, hogy az önbizalmam a béka s.gge alá letolta, mert állandóan azzal jön, hogy "fúúú micsoda csajok voltak a konditerembe". Amikor meg én lejártam, és engem megnéztek, és meséltem neki, akkor meg kiröhögött, hogy "biztos azt nézték mekkora hájas s.gged van". Sok-sok ilyen példát tudnék még mondani.


Annyira vágyok a szeretetre, boldogságra. Én nagyon szeretek másokról gondoskodni, amikor beteg volt, mindig mentem mikor hívott, és mentem, hogy ápoljam, akár még késő este is. Ő meg annyit nem kérdezett meg, hogy vagyok. :( Ezért is csinálok meg nála mindent szívesen, mert én nagyon házias vagyok, lehet, hogy hülyének néztek, de szeretek háztartást vezetni. Nem tudom írtam-e, én 22 éves vagyok, ő meg 24, de már arra vártam, hogy mikor házasodunk össze, és mikor leszek már terhes, mikor lesz már közös gyerekünk. Szinte minden álmom vele van, hogy boldogok vagyunk, az esküvőnket rengetegszer megálmodtam, meg azt is, hogy szülök. És amikor felkelek, mindig elfog a sírás, hogy nem igaz belőle semmi. Aztán az utóbbi időben persze olyan álmaim is voltak, hogy a szemem láttára csókolt meg egy másik lányt meg ilyenek...szóval lelkileg nagyon megterhelő. :(

2012. jún. 28. 17:23
 18/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egy álomvilágot építettél fel magadnak ezzel a s.ggfejjel. Képzelegsz össze-vissza, hogy ti majd boldog házasságban éltek, gyerekekkel meg minden közben pedig porig aláz, mindenki és minden más előrébb való számára, mint te, te egy senki vagy neki. Gáz, hogy ezt nem vagy képes beismerni és továbbra is vele képzeled a jövődet. Inkább röhögve kéne kilépned még most ebből, amíg nincs közös gyerek! De igen abszurd lenne ennek a f.sznak gyereket szülni...
2012. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Én nem képzelődök, ha visszaolvasod, akkor írtam, hogy ezt terveztük, és erre vágytam, de már úgy érzem semmi boldogságot nem kaphatok tőle. De egyébként igazad van.


Köszönöm mindenkinek a választ! Ma végül beszéltünk telefonon, szombat este jön haza, akkor beszélek vele.

2012. jún. 28. 19:56
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia! Mi lett veled/veletek végül?

Az én történetem is hasonlít a tiédhez. Talán ilyen durván nem, de én is hallgattam, hogy ki szép, meg kivel beszélgetett nagyon jókat, velem meg sokszor azt éreztette, hogy a terhére vagyok. A hatása a viselkedésének a lelkemben hasonló, mint a tiédben.

Végül ő szakított, még azt is hozzátette: tudom, senki nem fog úgy szeretni mint te.

Azóta időnként irogat, de már 3-4 esélyt kapott tőlem, és mindet eljátszotta. Pedig még mindig szeretem.

2013. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!