Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi miért "fél" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért "fél" a komoly lányoktól?

Figyelt kérdés

Olyan lányokra gondolok, akik például nem szeretik a bulikat, az alkalmi kalandokat, hanem fontos számukra a bizalom, a gondolkodásmód és a belső értékek...(amit ilyenkor mindig lehurrognak, hogy ez hülyeség).


25 éves leszek, és még sajnos nem találkoztam olyan férfival, aki egy kicsit is hasonlóan gondolkodik mint én.

Lehet bennem van a nagy hiba, de ez a helyzet már elég elkeserítő.


2012. júl. 6. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is így gondolkodom. Nővéremnek és az unokatesóimnak is mind ilyen pasijai vannak, szóval azt legalább tudom, hogy léteznek :). 21L
2012. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 AvernusTriad ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy itt sorra jelentkeznek a huszonéves női hölgyemények, hogy ilyen a gondolkodásuk, és hol vannak a pasik - hol vagytok ti? Évek óta titeket kereslek!
2012. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

az ilyen pasikból akik párjaik lehetnének ezeknek a lányoknak negyedannyi van aki vállalható külsejű és ezek 95%-a 4-5-6 vagy mégtöbb éve boldog párkapcsolatban él egy másik komoly lánnyal.

a többi meg hoppon marad vagy választ selejtet

ez van :/

2012. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nem, vagyok bulizós, meg ilyenek, de nem gond, hogy nem jártam egyetemre?

27/F

2012. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem megbántani akarlak, de próbálj meg lazább lenni és ne pont egy olyat keresni, mint Te magad vagy, hanem egy olyat, aki hozzád passzol az adott hiányosságaival együtt.
2012. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Nekem semmi problémám nincs a komoly lányokkal, sőt. :)

Fontos számomra a bizalom, a gondolkodásmód és a belső értékek.

2012. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!