Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felmerült bennem a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felmerült bennem a szakítás gondolta, az jelenti, hogy érdemes meglépnem?

Figyelt kérdés
Hol van egyáltalán a határ, meddig érdemes még egy kapcsolatért tenni, és meddig van esély rá, hogy lehet változtatni? Ezt honnan tudhatom? Félek szakítani. 26l 3és fél éves kapcsolat
2012. júl. 15. 14:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
komolyan csodálatos mennyi furcsa kapcsolat van és milyen hülye indokok tartanak össze embereket:D ha egy év alatt nem lett jobb most mi változna vajon? van bármi ötleted mi tehetné jobbá?
2012. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9: a gyengédség hiányozna nagyon. Ha szakítunk egy csomó időbe kerülne, mire találnék olyan társat, akivel jó lenne, és megbíznék benne. Nagyon rosszul érezném magam, ettől félek. Valami recept?

11:hiába szeretjük egymást, tényleg csak húzzuk ezt a dolgot, mikor tudjuk, hogy ennyi idő alatt sem változtattunk, de hiába tudom ezt az eszemmel..

2012. júl. 15. 17:22
 13/17 anonim ***** válasza:

Először is fel kell tenni a kérdést, hogy szereted-e még a másikat, fontos-e neked, ilyesmik. Utána fel kéne mérni reálisan a problémát. Én úgy érzen, hogy mindketten kicsit lusták vagytok a tettek mezejére lépni, vagy nem jó kettőtök között a kommunikáció.

De én úgy látom nem szereted őt, csak attól félsz, hogy magányos leszel, ez pedig nem valami korrekt a másikkal szemben. Ha valakit szeretsz és fontos neked, kitartasz melette, és ha olyan helyzet van, ki kell lépni a komfortzónátokból és meg kell lépni azt, amitől jobb lesz nektek (nem tudom mik azok a körülmények amikre utaltál)


Először meg kell próbálni változtatni, leülni a másikkal és beszélni a dologról...de úgy szakítani, hogy meg sem próbálod megmenteni a dolgot, nem valami érett cselekedet...utána meg ha megbánod, akkor meg késő lesz.

2012. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen már a kérdés kiírásáért is bűntudatom van, de segítségre van szükségem. Ne ítélkezz, légy szíves!

Arra voltam kíváncsi, hogy honnan tudom, hogy eljött az a pont, amikor vége, és hol van az a pont, ahonnan még visszafordítható, kvázi mér régóta őrlődöm ezen a problémán. Egész idáig reménykedtem, hogy tudunk valamit változtatni, közelíteni az álláspontokat, de nem sikerült.

2012. júl. 15. 20:22
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokszor már kérdés kiírása is segít, mert a kiíró megfogalmazza magának a problémáját.
2012. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem érzed ha eljön az a pont mikor már nem tudtok megadni egymásnak valamit.. ha attól félsz hogy nem lesz gyengédség, és egy ideig magányos leszel? szerintem meg épp ez lenne a trükk a dologban: tisztázni magadban mi miatt romlott el.. szembenézni vele.. hogy miért? mert a következő kapcsolatod lehet ettől sokkal jobb.. ha tanulsz az esetből.. persze ezt ijesztő végig játszani.. de megéri :D
2012. júl. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 16. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!