Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pszichopatával (antiszociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopatával (antiszociális személyiségzavarral küzdő) férfival vállaljak avagy sem barátságot?

Figyelt kérdés
Szerelemnek indult,de persze lehetetlenség volt Vele.Én 31 tanítónő,Ő ügyvéd,40 éves.A barátság egyoldalú,Én hallgatom Őt.Csináljam Vele,vagy ne?

2012. júl. 23. 11:25
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Mindannyian igazat írtok,és mind ugyanazt írjátok,ami Vele van!De annyira ideges vok,h alig tudom elolvasni,később ha nyugi lesz,átolvasom Őket.Én még soha nem találkoztam ilyesmivel,rendkívül félelmetes!Amikor összejöttünk,baromi boldog voltam,sejtelmem nem volt,hogy ez lesz belőle...
2012. júl. 23. 12:02
 22/54 anonim ***** válasza:
68%

Na figyelj, kérdező, otthon vagy egyedül, a csávó már annyira tönkretett, hogy gyógyszereket szedsz, és ha bepróbálkozna nálad (be fog), akkor nem fogsz tudni neki ellenállni. Itt egyáltalán nem távolságtartó barátkozásról van szó, sőt, nem is barátkozásról, ahogy a kérdésedben szerepelt, mert ezt csak te beszéled meg magadnak, a saját megnyugtatásod végett.


Persze senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz, és senki sem szólhat bele az életedbe, mi nem is ismerünk téged, de ha már feltetted itt ezt a kérdést a gyakorin, akkor én a hallottak alapján azt mondom, minél előbb szakíts meg minden kapcsolatot ezzel az emberrel.

2012. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
59%

beszéled be magadnak, bocs


Szóval az eddigiek alapján úgy tűnik, frankón szerelmes vagy ebbe a fickóba, aki meg frankón tönkretesz. Te tudod, mit csinálsz.

2012. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Írjatok még kérlek,szükségem van Nekem is rá,úgy érzem nem tudom Őt egyedül elviselni.Még hajnal 3 kor is az én képeimet nézegette-de állítása szerint nem kellek neki,mert gyerekeim vannak,és persze nem tud értük felelősséget vállalni,nem tudná Őket szeretni,úgy ahogyan kellene.Gőzöm nincs h valójában mi jár a fejében.Most dolgozik,tárgyal,bár alig tud létezni,így most kicsit lightosabban van Velem,de a hétvégén az őrületbe kergetett.A másik lányt aki miatt most Nekem nyavíkol,annyira zaklatta,hogya lány fel akarta Őt jelenteni.
2012. júl. 23. 12:07
 25/54 anonim ***** válasza:

doktorrossz-nak megint igaza van. :)


Jobb lesz így neked. Én is "beleuntam", pedig én még csak ki se készültem.


Csak rámentek a napjaim, és legalább kellemesen teltek volna, mindkettőnknek!


Bevallom, én kedveltem, "tanulmányoztam", elvoltam vele, érdekesnek találtam. Még talán tanultam is belőle, fejlődtem általa?


Belefáradni abba a "sziszifuszi" munkába lehetett, hogy mindig visszazuhan ugyanoda.


Bármit csinálsz vele, bárhogyan. :)

2012. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes!Különben nem tudnám végighallgatni a másik lányról szóló eszmefuttatásait!
2012. júl. 23. 12:08
 27/54 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy szerelmes vagy. Én például "belegabalyodtam". Mint egy olyasvalamibe, amibe már annyit invesztáltál, hogy pszichésen neked is valami "kihívás", vagy nem akarod hagyni..kötődsz valamiért.


Energiát fordítottál rá, ilyenek. :)


Ma is kedvelem a srácot, ellennék vele, minden harag nélkül, "szeretettel" gondolok rá. Legyen boldog élete, ahogy ő szeretné.


De én most lazítok. Talán dumálok még vele, de az biztos, hogy extra laza lesz. :) Lazább, mint eddig volt. :)

2012. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Pontosan,kötődök,belegabalyodtam,Magával ránt,semmi sem jó,se ha nem beszélünk,sem az ha beszélünk.Még 1 hónap hogy elkezdek dolgozni-akkor már jobb lesz,mivel nem agyalok Rajta(most időm mint a tenger)-de addig vhogy ki kell(ene) bírnom ép elmével..Amíg a másik lánnyal volt együtt,addig is rendszeresen megnézte a képeimet.
2012. júl. 23. 12:25
 29/54 anonim ***** válasza:

"Az új névben szereplő antiszociális kifejezés nagyon megtévesztő, mivel a köznyelvben antiszociálisnak azokat az embereket szoktuk nevezni, akik kerülik a társasági életet, visszahúzódóak, gátlásosak. Szakszerűen azonban ezt az embertípust aszociálisnak kellene nevezni, az antiszociális elnevezést fenntartva azoknak, akik szembefordulnak a társadalmi normákkal, felrúgják a társadalmi együttélés szabályait, így képtelenek beilleszkedni a közösségbe."


Bocs, én aszociális vagyok...

2012. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

Ez is igaz volt az általam ismertre. "Aszociális".


Sokoldalú személyiség. :D

2012. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!