Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pszichopatával (antiszociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopatával (antiszociális személyiségzavarral küzdő) férfival vállaljak avagy sem barátságot?

Figyelt kérdés
Szerelemnek indult,de persze lehetetlenség volt Vele.Én 31 tanítónő,Ő ügyvéd,40 éves.A barátság egyoldalú,Én hallgatom Őt.Csináljam Vele,vagy ne?

2012. júl. 23. 11:25
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Egy pszichopata nem fél attól, hogy az lehet, hisz egy pszichopata SOHA sem szorong. Nem tanul, nem szorong, nem érez (sem örömöt, sem bánatot, sem dühöt, semmit). Pszichopata gyilkosokról van az a tévhit, hogy hát dühbe gurulnak és ezért ölnek. Tévedés, nem éreznek dühöt. Ők csak gyilkolnak.
2012. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Az én emberem nem attól fél h pszichopata,hanem attól hogy egyedül marad,a magánytól.Mivel tanulmányozott pszichiátriát,a tüneteket felismerhette magán,de csak annyit ismer el,hogy "vmi baj van vele".Nyíltan sosem ismerné be h pszichopata,sőt,ha célzok rá,tagadja.Mondtam neki h kezeltesse magát,mert nem fog tudni segíteni önmagán,és valóban egyedül marad idős éveire,de azt mondta,a pszichiáter szerinte csak leszedálná,és akkor nem fogja tudni folytatni az ügyvédkedést.
2012. szept. 3. 19:02
 53/54 A kérdező kommentje:
46/47-es válaszolónak külön köszönöm a hozzászólását,a leírása teljesen ráillik a "barátomra".
2012. szept. 3. 19:04
 54/54 A kérdező kommentje:
48-as válaszoló:a szakirodalomban nem az szerepel,amit te leírtál.Tudsz esetleg linkelni,amivel alátámasztod h a pszichopata értelmi fogyatékos?
2012. szept. 3. 19:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!