Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom meglátta a gyakorira kiirt kérdéseim:s és elég furán beszél most velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
megtutta és meglàtta én nem tagadtam:s most milesz?
2012. aug. 22. 21:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
nemtudom, hogy lehet-e törölni a kérdéseket, de ha éppen nézi, akkor egyértelműen felismeri az esetet és akkor még rosszabb lesz a helyzet...
2012. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Milyen kérdést? Linkeld már, totál mindegy már.
2012. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
igen kitorlom egyszoval a sajàt kérdésekben nem jelenik meg:s csak a figyelt kérdésekben, és mivel o nem tudja hasznàlni ezért nem làtja meg:s :( nagyon szégyellem elotte magam:s kicsit most osszekaptunk és azt kérdezte, hogy màs emberek véleménye fontosabb mint az ove:s meg, hogy eddig mindent megbeszéltunk ezeket miért nem mondtam el? :'( mit mondhatnék neki ?:s
2012. aug. 22. 21:24
 14/29 anonim ***** válasza:
Jézusom ez aztán a kapcsolat, ilyenkor adok hálát az ördögnek hogy szingli vagyok
2012. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a gáz ha valaki itt kérdezi hogy mit csináljon a párkapcsolatával. Komolyan az ilyen embereket utálom. Ennyi erővel a tv-s jósoló f*szokat is meg lehet kérdezni hogy mit csináljon. Ha egy ember egymaga annyira nem képes hogy megoldja a problémáit ami a párkapcsolatában van és interneten kérdezi full tök ismeretlen egyéneket na az szerintem k*rva gáz. Szal ezt jó lenen egy kicsit átgondolni. Te is most lebuksz azt mit csinálsz? Jösz ide siránkozni. Látszik hogy neked is jó sokból állhat az életed, és képtelen vagy önálló döntéseket hozni. Szal k*rva gáz vagy...
2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
atyám ezeket mind te írtad? tudsz valamit
2012. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
17%
Úristen ez már tényleg túl van a szánalmas kifejezésen is. Ez már azt is übereli.
2012. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

óóó bakker! te tényleg ennyire unatkozol?

azt hittem valami komolyabb bajod van...na jó éjt!

2012. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos vagy! mondd meg a barátodnak, ha ezen besértődik, akkor egy idióta! ahogy olvasom a kérdéseidet, mindegyik a barátodról szól, h szereted és aggódsz érte, meg amikor összevesztetek azt mennyire megbántad! magyarázd el neki, hogy mások véleménye azért fontos neked, mert így tanulhatsz a hibáidból. ez az oldal azért van, hogy itt segítséget tudjon kérni bárki, te is csak ennyit tettél!
2012. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!