Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom meglátta a gyakorira kiirt kérdéseim:s és elég furán beszél most velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
megtutta és meglàtta én nem tagadtam:s most milesz?
2012. aug. 22. 21:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Na jó, inkább bontok egy sört.
2012. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tanulj meg helyesen írni, okés?!
2012. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
frette koszonom a vàlaszodat nagyon sokat segitettél vele :'( ez nagyon sokat jelent nekem igen azért irtam ki mert mindent jol szeretnék csinàlni vele kapcsolatban .. csak nem tudom ezért miért vagyok szànalmas meg ilyesmi :s
2012. aug. 22. 21:37
 24/29 anonim ***** válasza:
Az nem zavar, hogy már megint róla posztolsz?!
2012. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
És mért gondolod azt hogy mi jót mondunk. Azért vagy szánalmas mert tök vadidegen emberektől kérdezed hogy mi jó a kapcsolatodnak. Ha magad ezt nem tudod akkor ez az egész nem lesz egy hosszú életű kapcsolat. Ezért mondtam ezt rád.
2012. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
a vàlaszok engem nem érintenek nagyon mert nem adok ràjuk, csak egyszeruen érdekel màsok véleménye és nem alapozok ràjuk a kapcsolatunkat, mert én el tudom donteni, hogy mit, hogy alakitok csak egyszeruen érdekelt, hogy màsnak milyen véleménye van rola
2012. aug. 22. 22:31
 27/29 anonim ***** válasza:
Jó akkor vegyük át még egyszer. Már ki írtál nem tudom hány kérdést csak a kapcsolatodról. Azt mondod nem alapozol rájuk. Akkor minek írsz ki ennyi kérdést? Oké vélemények. Tegyük fel az ember valamiért fel tesz egy kérdést ahogy te is. Ott jönnek a vélemények, tanácsok stb. Ha azokat nem fogadod meg akkor nincs is alapból értelme a kérdés ki írásának. De mivel te ki írtad és mondtad hogy kíváncsi vagy mások mit mondanak ezért valamilyen szinten tuti adsz a szavukra. Tehát én nem tudom elhinni hogy semmit nem adsz a válaszokra és nem csinálod azt amit mondanak. Na de mindegy te tudod. Itt egy fő probléma van. Még pedig az hogy! Ha a barátodnak nem tetszik hogy gyakorin írogatsz ki kérdéseket róla akkor most áruld el már könyörgöm! MI A FRANCOT KERESEL MÉG ITT? Beszéld meg a barátoddal ezt és könyörgöm ne vadidegenektől kérdezgess már. Meg tudod oldani magad is. Jobban jársz. Ha zavarja őt akkor ne írogass több kérdést róla. Szerintem ezzel tudsz legjobban "jót" okozni neki.
2012. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

22:58


Te nem vagy normális! Neked semmi közöd hozzá, hogy itt ki miért milyen kérdést tesz fel! Nyilván azért kérdez az ember, mert segítségre van szüksége. Ez nem jelenti azt, hogy ne tudná a saját kapcsolatát kezelni. Főleg nem jelenti azt, hogy szánalmas lenne.


Ilyen dologba kötsz bele? Semmi értelmeset nem tudsz írni. Tiszta szánalom vagy.

Ha neked nem tetszik, hogy valaki használja ezt az oldalt, és idegeneket kérdez, akkor MI A FRANCNAK RINYÁLSZ MÉG ITT?!


A kérdező ha akarja, akkor felteszi a kérdést.


Amúgy kérdező, hogyan fért hozzá a barátod kérdéseidhez? Megtalálta a jelszavad? Vagy az előzményeket nézte? Esetleg elfelejtettél kilépni?

2012. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hát igen biztos én nem vagyok normális:D Én mindig:D

Én csak annyit mondtam hogy ha valaki a párkapcsolatáról itt kérdez hogy mi legyen, ráadásul már vagy 8. kérdésén is túl van és ezt az oldalt arra használja hogy válaszokat kapjon hogy mi lenne jó a kapcsolatának, szal olyanokat kérdez meg akik nem ismerik, nem ismerik a barátját, kapcsolatuk hátterét nem ismerik és semmi egyebet sem ismernek és tőlük vár választ ami valószínű hogy az információk hiányában vagy rossz választ, vagy jónak jó, de utána további problémákat kap. Szal én ezt gáznak tartom hogy egymaga nem tudja mit kéne tennie hogy megoldja a kapcsolatának a baját,gondját. Én már több mint 3 éves kapcsolatban vagyok benne, de sosem jutottam el idáig hogy ismeretlenektől kérdezném meg hogy mit csináljak a kapcsolatommal, mindig meg tudtam magam oldani, ha meg ki akartam valakinek adni a gondjaimat akkor azt megoszthattam a barátaimmal akik ismernek, ismerik a kapcsolatomat és így tudnak számomra hasznos tanácsokat adni amik esetleg segíthetnek, de a problémát azt mindig magamnak kellett megoldani mivel ők sem tudhatnak mindent a kapcsolatomról. Itt meg pláne nem tudnának. Jelenleg pedig mivel a barátja tudja a gyakori kérdéses esetet ezért csak megjegyzem gondolhatja pl azt a kérdezőről hogy egymaga nem tud önálló lépéseket, dolgokat tenni,nincs önálló gondolatai a kapcsolatról és ezért kérdezz meg itt mindenkit. NA szal itt jelen esetben 2 dolog lehetséges. 1. amit mondtál hogy én vagyok hülye és amit most írtam az is hülyeség és nem igaz. 2. igaz,csak csupán olyan nagy a különbség az értelmi szintünk között hogy te ezt nem tudtad értelmezni, nem tudtad leszűrni a mondanivalót, így téves feltételezésekhez jutottál.

Kérdezőnek meg még mindig továbbra is tanácsolom hogy ha nem akar több lebukást meg bonyodalmat a kapcsolatában akkor arról többet ne kérdezzen itt ahhoz ott vannak a barátok, illetve önmaga döntse el hogy mit tegyen, biztos ő maga is ki tud találni valami jó probléma megoldást. Köszöntem!

2012. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!