Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám megtudta, hogy lefeküdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám megtudta, hogy lefeküdtem a barátommal és elakar tiltani tőle erre én elszöktem a barátomhoz. Szerintetek mit tegyek, hogy ne tiltsanak el tőle?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 17.Mi mondtuk meg anyunak hogy lefeküdtünk és erre elakart tiltani.5napja mentem el otthonról és suliba se mentem nehogy ott várjon.Hogy érjem el hogy ne tiltson el tőle?
2012. szept. 30. 15:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
A barátommal is meg azzal is bajuk van hogy lefeküdünk.És viszont ha hazamegyek télleg csak titokban tudunk majd találkozni ezért nem tudom mi legyen most!
2012. szept. 30. 15:48
 12/34 anonim ***** válasza:
15%
most még inkább a tanulással kéne foglalkoznod. várd meg míg 18 leszel, ráérsz utána is komolyabb kapcsolatra a barátoddal, addig meg, ha nagyon szeretitek egymást, kibírjátok
2012. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
72%

A szüleidnek elég hülye egy felfogása van.

Nekem ugyan még nincsenek ilyen nagyok gyerekeim, de akiknek van az ismeretségi körömben azok, mind normálisan gondolkodnak.

És megengedik, hogy csinálják akár otthon is. Ha kell még gumit is vesznek nekik. Van akinek ciki megvenni.

Akiket tudok azok is 16 évesek vagy idősebbek.


Semmi értelme tiltani úgyis csinálják. Ha meg már csinálják akkor legalább ne kelljen attól tartani, hogy terhes lesz.

2012. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is elég hülye a felfogásuk de mit tegyek vele.Nem értenek meg!!
2012. szept. 30. 16:05
 15/34 anonim ***** válasza:
9%

ők tartanak el, elvégre ők mondják meg, mit csinálhatsz, mit nem, ez logikus is. tenni ellene nem lehet nagyon.


hogy mi a normális, mi nem arról megoszlanak a vélemények, de sztem és sok más ember szerint se normális igazán h 16 évesen lefekszenek egymással. mondjuk messze nem ez a legjobb nevelési módszer a szüleidtől, hanem úgy kellett volna nevelniük h ne akarj 16 évesen ágyba bújni senkivel, h úgy lásd te is h ezzel várni kell.

2012. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
De azt nem értem hogy mért ilyen kegyetlenek?Ők vajon mitcsináltak..ugyanezt.Pont ezér nem értem mért jó nekik ha tőlem mindent megvonnak és nemhagyják,hogy boldog legyek!
2012. szept. 30. 16:18
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen prűdek, mint az előző.


És mi történik, hogyha ő már érett és lefekszik valakivel? Ha nem lesz terhes akkor semmi gondja nem lesz belőle. Meg a szülőknek sem. Ez ellen nem lehet tenni. De főleg elnyomni a gyereket a legnagyobb baromság. Ezért van annyi gátlásos, meg sikertelen ember, mert a szüleik folyton elnyomták őket.


Az én barátnőm 15 évesen vesztette el. Előttem lefeküdt 10 pasival. És? Most normális életet él semmi hátránya nem származott belőle. A szülei sosem tiltottak meg neki semmi sem, ha valami olyat csinált amit nem kellett volna azt megbeszélték vele. Mégis normális felnőtt lett.

Eleve hülyeség tilátásokkal nevelni egy gyereket. Ígyis-úgyis megteszi még ha megvered akkor is. Semmi értelme. Akinek jó a viszonya a szüleivel azok sokat beszélgetnek és megbeszélnek mindent. Értelmes emberrel ezt is meg lehet.

2012. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

"És mi történik, hogyha ő már érett és lefekszik valakivel? Ha nem lesz terhes akkor semmi gondja nem lesz belőle. Meg a szülőknek sem. Ez ellen nem lehet tenni. De főleg elnyomni a gyereket a legnagyobb baromság. Ezért van annyi gátlásos, meg sikertelen ember, mert a szüleik folyton elnyomták őket. "


éppen a nevelési módszer ellen írtam, csak elfeljtetted elolvasni.


ha nem lesz terhes, ja. és ha igen? az már igen!

2012. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem leszek terhes!Használtunk óvszert meg van otthon fogamzásgátló is.
2012. szept. 30. 16:32
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

minimális az esélye, de óvszer mellett, sőt még fog.gátlóval is teherbe lehet esni. volt már ilyenre példa. na ezt tartom hibának egy szülőnél h ezeket nem mondja el, de amikor már csinálják, akkor tiltják, korlátozzák a gyereket. vagy lehet h elmondták ezeket is neked, nem tudom.

a prűd voltam.

2012. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!