Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok, helytelenül cselekedtem? Talán csak kihasznált? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ismerkedtem neten egy lánnyal, minden jó volt és szép, találkoztunk, kezét fogtam ő adott szájra puszit a végén. De azt mondta várjak még lassan haladjunk mert friss volt neki még a szakítás és nem zárta le azt az 5 éves kapcsolatát. De feltűnően kevesebbet beszéltünk, nem kereset annyit, de megértettem miért. Egyszer amikor ismét velem kevesebbet beszélgetett, gondoltam hogy chaten van megnéztem és valóban ott volt. Erre másik névvel ráírtam tudom beteges rossz dolog, de kedves, beszédes volt azzal az idegennek (aki én voltam) kérdeztem van-e jelölt azt mondta vannak udvarlók, és mindjárt fel is akart venni facebookra stb. Szerintetek, aki most zárja le a kapcsolatát és tudja , hogy vár rá valaki, az chatről szed fel facebookra embereket? Szóval megmondtam neki, hogy én voltam, erre persze kiakadt, hogy őt senki sem nyomozhatja stb., szóval azóta nem beszélünk.
2012. okt. 7. 12:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem használt ki szerintem, mert nem hitegetett semmivel. Az egyértelmű, hogy nem köteleződött el melletted lelkileg, még figyeli a felhozatalt, fogalmazzunk így. De logikus is, most lett vége a kapcsolatának, nem jöhet össze rögtön az első emberrel, aki kicsit is potenciális társnak tűnik, mert abból könnyen csak újabb csalódás jönne.

Amúgy nem vagy rossz ember, de ha más néven írtál volna nekem, én biztos, hogy teljesen leírtalak volna magamban, tuti nem lenne többé esélyed nálam. Reménykedj, hogy nála nem így van. :)

2012. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocs de szégyen, hogy találkozás után is leragadtál a NETES "beszélgetésnél".
2012. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!