Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő dolog-e ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog-e ha egy pasi gyerekkel akar megfogni egy nőt?

Figyelt kérdés

Legtöbb nő szerint nem vagyok egy rossz pasi. Sem kinézetre, sem pedig egyéb más módon. Mégis elég nehezen ismerkedek, eddig akárhány nőm volt, mind vagy megcsalt, vagy elhagyott. Ez egy női praktika, hogy gyerekkel megfogni valakit, de talán nálam is beválhat.

A jelenlegi párom, nagyon abortusz ellenes, így gondoltam valahogy teherbe ejtem és onnantól kezdve nyert ügyem van. Már csak a gyerek miatt is velem marad. Nem beszélve arról, hogy 26 évesen már vénlegénynek érzem magam és nehéz középkorú (30-as 40-es) nőt fogni. Így hát ha gumival akarja először valahogy ki kellene szúrni a végét. De ennek azért kisebb az esélye hogy így sikerül. Ha gumi nélkül, akkor meg csak egyszerűen telibe fröccsentem "hoppá véletlen volt" Ilyen nőt soha nem fogok még egyet találni mint a mostani, aki ennyire családcentrikus, aránylag jól is néz ki, így valahogy meg kell fogni. Szerintetek ez a módszer elítélendő?



2012. okt. 28. 14:27
1 2 3
 11/25 Ditta323 ***** válasza:
83%
AHA persze szerinted ez így működik. Bocsi, de ha egy nő nem akar gyereket gondoskodik róla, hogy ne is legyen. Amúgy nem hallottál az esemény utáni tabiról? Amúgy meg egy kretén vagy. Nem csodálom, hogy nem jött még össze egy komoly kapcsolat
2012. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerubb egy olyan not keresni aki ferjhez akar menni es csaladot szeretne?vagy egyszeruen megkerni a baratnod kezet?Akkor ha feleseged lessz szivessen vallal majd gyereket veled.Viszont ne feledd egy gyerek sok ido penz es energia rad mar nem marad sok ido es figyelem.
2012. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem lenne egyszerűbb megkérni a kezét, mivel még nem régóta ismerem. A válasza valószínűleg az lenne hogy várjunk még vele. Az meg még idő és addigra lehet elhagyna.
2012. okt. 28. 15:30
 14/25 anonim ***** válasza:
tuti kamu. ilyen "emberek" nem léteznek, arra a nyakamat teszem.
2012. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Minden no hanyattesik ha gyurut igernek neki es komolyan gondolod.Ha nem probalod meg nem tudod a valaszt Azt gondolod mit fog valaszolni tehat kitoltod elore az ivet.

Isemered a ,,nyuszika b@#$ meg a porszivodat,,cimu viccet Na te vagy a nyuszika ,,ugyse mond igent ,biztos elhagy,,

valami bib van nalad azt hiszem ha elore huhogsz

2012. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ötödik vagyok.

Komolyan: fogadd meg, amit írtam! Adj magadnak pár hónapot, mondjuk hármat. És ha megkéred a kezét, igen is fog mondani!


Addig rágd át magad az "Egymásra hangolva". könyvet, és nyugodtan nézz nyálas-romantikus filmeket.

2012. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha valamennyi nőd, aki volt, elhagyott, akkor mind látta a hibádat is. Ez lehet butaság ( a leveledből ez jön ki), lustaság, durvaság, alkoholizmus, mosdatlanság, munkakerülés. De valami ronda dolognak kell benned lenni, mert azért a nők elnézőek, és hiszik, hogy a pasit ők megváltoztatják.
2012. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%

Sajnos nem kamu,hanem igaz!! Vanank ilyen "emberek" . Hiába próbáltam neki én is elmondani,hogy ez nem vezet sehová,ő csak hajtogatja a magáét:)Neki család kell meg gyerek kell meg társ kell. Ő egyedül nem érzi jól magát stb... És különben is a házasság szent és sérthetetlen és ha ő megnősül akkor tőle ne váljon el senki!! Merthogy szerinte ez a normális. (meg ő!)

Ja és teszem hozzá,nem hajlandó új ismeretségeket kötni,a régiekhez próbálja magát visszasírni. ha másképpen nem megy ,akkor így. na meg ha gyerekkel nem megy,akkor gyűrűt veszünk neki az akarata ellenére. stb...


Kedves kérdező! Én azt javasolnám így írásban is,hogy nézz magadba és őszintén beszélj a csajjal,mert iszonyatos nagy balhé lesz a hozáállásodból.

Ha pedig egy nőt így meg lehet fogni,akkor gratulálok! megtaláltad akit kerestél! egyformák vagytok. Bár ahogy a szitut ismerem,csak pár hónapt várnod kellene(mint ahogy azt ,ár mások is írták neked) és ha igen választ kapsz a kérdésedre akkor a többi már jöhet magától...

2012. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
26 évesen vénlegény?? Más javában élvezi az életet még ennyi idősen is, te meg öregnek érzed magad? Különben is, miért kellenek neked 30-as, 40-es nők? Bőven kereshetsz fiatalabbakat is.
2012. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de én ezen pillanatnyilag nem tudok nevetni se, és most eléggé kiakadtam. Hogy juthat ilyen egy ember eszébe?! Normális vagy te? Alapból az, hogy magad mellé akarsz láncolni valakit elítélendő, de hogy erre még ráadásul egy gyereket használsz fel?! Undorító... sajnálom, de sikerült felhúznom magam, ugyanis éppen egy olyan helyzetben vagyok benne, hogy én vagyok a gyerek, és apámnak mindig sikerült visszakönyörögnie magát anyámhoz, aki mindig megbocsátott neki, és azt kell néznem, ahogy szenved, mert ő 25 éven keresztül képtelen volt ebből a körből kilépni, mivel apám pontosan tudta, hogy mi kell ahhoz, hogy ne hagyja el. Tudom, nem ugyanaz a két történet, de a lényeg mindkettőben ugyanaz: tarts magad mellett valakit, akinek ezt nem biztos, hogy akarja, vagy egyáltalán jó neki. Gondolkodj már el azon, hogy lehet, hogy nem csak magadra kéne gondolni! Semmi felelősség érzet nincs benned más emberek iránt?!
2012. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!