Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő dolog-e ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog-e ha egy pasi gyerekkel akar megfogni egy nőt?

Figyelt kérdés

Legtöbb nő szerint nem vagyok egy rossz pasi. Sem kinézetre, sem pedig egyéb más módon. Mégis elég nehezen ismerkedek, eddig akárhány nőm volt, mind vagy megcsalt, vagy elhagyott. Ez egy női praktika, hogy gyerekkel megfogni valakit, de talán nálam is beválhat.

A jelenlegi párom, nagyon abortusz ellenes, így gondoltam valahogy teherbe ejtem és onnantól kezdve nyert ügyem van. Már csak a gyerek miatt is velem marad. Nem beszélve arról, hogy 26 évesen már vénlegénynek érzem magam és nehéz középkorú (30-as 40-es) nőt fogni. Így hát ha gumival akarja először valahogy ki kellene szúrni a végét. De ennek azért kisebb az esélye hogy így sikerül. Ha gumi nélkül, akkor meg csak egyszerűen telibe fröccsentem "hoppá véletlen volt" Ilyen nőt soha nem fogok még egyet találni mint a mostani, aki ennyire családcentrikus, aránylag jól is néz ki, így valahogy meg kell fogni. Szerintetek ez a módszer elítélendő?



2012. okt. 28. 14:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Önző, gerinctelen féreg a kérdező! Fogdd már fel ember egy gyerekkel feleősség is jár. Nem azért csináljuk hogy magunkhoz láncoljunk valakit. Teherbe ejted és nyert ügyed van persze még lusta is vagy! Neked ne kelljen tenni semmit gondolom elvárod hogy a csaj csináljon mindent. Tévedsz ha azt hiszed a gyerek maradásra fogja bírni, remélem jó kis gyerektartást fizettet veled és elhyagy. Amúgy létezik esemény utáni tabletta, válaszként a "hoppá véletlen volt" című frenetikus ötletedre, nem csak sz@rházi vagy hanem még hülye is. Ég óvjon minden nőt egy ilyen semmirekellő, naplopó, kreténtől mint te.
2012. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ezt ne csináld. Velem is ezt csinálták nőként, és megútáltam az illetőt, még annyira sem áll meg előttem,mint egy idegen-pedig együtt élek vele és nem 1-2 éve.
2012. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mekkora se.ggfej a kérdező...
2012. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

gondolom van kedved gyerektartást fizetni.. am általában ezt a nők szoktát csinálni, nem szép amit csinálsz, viszont senki nem emeli fel a szavvát, ha egy nő csinálja ezt...


amúgy simán leléphet

2012. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Patkany
2013. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!