Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönne egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy 13 éves barna hajú (max 5-6 cm-es punk), barna szemű, magas (175 cm) izmos alkatú focista?

Figyelt kérdés
Csak önbizalom szerzés miatt mert még nem volt igazi kapcsolatom.

2012. nov. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 A kérdező kommentje:
hát mondjuk képzeld el múlt hétvégén voltunk egy tornán (NB1-es bajnokság mellet) ott voltak megfigyelők a Manchaster City-től és felvették a kapcsolatot a szüleimmel meg az edzőimmel is, és lehet hogy 1 év múlva már Manchaster-ben fogok edzeni mondjuk. :D na és te ?
2012. nov. 4. 19:19
 12/80 anonim ***** válasza:
13 évesekkel max. a többi 12-13 éves kezd, kislányokkal meg mit kezdesz? :D
2012. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:
és igen 1-1,5 millióért kivinnének úgyhogy az nem rossz kereset egy "pólyástól"
2012. nov. 4. 19:20
 14/80 anonim ***** válasza:
75%

És azt hiszed, ez nagy dolog? :D A tehetséget csak kaptad, ezzel az ígérettel te még semmit nem tettél le az életben ;) Ráadásul, hány meg hány gyereknek mondanak ilyet... :P:P


Jól mondták, ha majd odáig érsz, hogy dolgozol és eltartod magad, vagy legalább a kezeden egy diploma meg két nyelvvizsga, akkor elmondhatod, hogy letettél valamit az asztalra... addig max. a pizsit este :D

2012. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 A kérdező kommentje:
igen elég nagy dolog. nekem nem abból áll a hetem mint a többi 13-14 évesnek, nem járok bulizni stb. ,hetente 7 edzésem van ami 2-2,5 óra ,meg 1 NBI-es mérkőzés (amin általában az edzőim 9-9,5 pontot adnak a játékomra) és e mellet 5-ös tanuló vagyok ugyhogy...nem mondom hogy te nem értél el sok mindent az életben azért a diploma mégis csak diploma :D de azért szerintem nem utcaseprű leszek
2012. nov. 4. 19:29
 16/80 anonim ***** válasza:
Túl sok mostanában a 13 éves fiú errefelé. Hmm... Nekem ez gyanús.
2012. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert a végén még megsajnállak. Ha olyan jól fociznál mint amilyennek mondod, akkor lógnának rajtad a csajok. Értékeljük a próbálkozást, de azért 13 évesen ne próbáld átverni az idősebbeket, mert úgysem fog sikerülni. Csajozás helyett meg inkább tanulj, mert ha nem jön össze a magyar NBII, akkor mehetsz utcát seperni.
2012. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:

Hát te nem bulizol... XDXD Oda ne rohanjunk, egy 13 éves gyerek ugyan hova bulizna? :D :D Az természetes, hogy ennyi idősen különórára meg edzésekre jár valaki, nem bulizni vagy CSAJOZNI :D :D Ezt pedig rengeteg más gyerek is csinálja, nem te vagy az egyetlen ;) Mondjuk, ha valami értelmes dolgot mondtál volna, amihez agyat is kell használni, pl. hogy az MTA felvesz köreibe, az Egyiptomi Régészeti Múzeum kivisz egy évre gyakornoknak,vagy valami hasonló, akkor ég azt is mondtam volna, hogy ez már igen, de egy focicsapat... ;) Valahogy nem dúl fel, akkor sem, ha ismert :D


Éretlen vagy te még nagyon :D

2012. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
53%
Tipikus öntelt focista... Gratulálok, jó utánpótlása leszel Ronaldonak :D
2012. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
most elmondom neked hogy semmit nem fogsz elérni az életben, olyannyira vagy nagyképű egoista hogy el se hiszed...minek pattogsz itt tizen valahány évesen???
2012. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!