Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönne egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy 13 éves barna hajú (max 5-6 cm-es punk), barna szemű, magas (175 cm) izmos alkatú focista?

Figyelt kérdés
Csak önbizalom szerzés miatt mert még nem volt igazi kapcsolatom.

2012. nov. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
Letamadtatok szegeny gyereket. Komolyan lehetnetek eretebbek. Te meg kicsim varj meg egy ket evet. 13 evesen nem fognak akarni a lanyok mert ok mar ccicccak es idosebb fiut akarnak, viszont egy 15 eves szexi focista minden lany alma. Bar szinte mindegyikuk bunko. A kedvemert probalj kedves lenni es azt a lanyt kapod meg amelyiket csak akarod. Rendben?
2012. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:
Csak azert szidjatok a focit meg a focistákat mert ti soha nem lesztek olyan ismer és híres játékosok mit ők !
2012. nov. 4. 22:02
 23/80 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló : <3 Végre egy normális ember aki legalább egy minimális tiszteletet hanem többet mutat felém itt. Majd azért kiváncsi leszek arra hogy hány barátnőtök lesz/volt és nekem menni lesz meg azt is szívesen megnézném mondjuk pár év múlva az angol elsőosztályban egy magyar fiú és majd eszetekbe jut hogy uu bakker tényleg tud a srác... És mégegyszer köszönöm szépen utolsó! :D
2012. nov. 4. 22:08
 24/80 anonim ***** válasza:
ch.... nagyon sokat elértél... a focisokban mi a jó??? 1 rohadt labdát rugdosnak, és kapják a milliókat. ez nem tehetség! amúgy meg, én sosem fociztam, csak a haverokkal vagy tesiórán, és fúú képzled hozzánk is jött ilyn Manchesteres csávó és az egész osztálynak felajánlotta h elviszi (persze nem vitt el senkit;) ). ha majd dolgozni mész, leteszed az érettségit, akkor elhiszem, hogy többet értél el!:)
2012. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
ja, és képzeld, volt barátnőm (1 évig) és lesz is, mert vannak jelentkezők. és nem azért, mert kigyúrt állat vagyok, vagy focista stb. hanem azért, mert tudják, hogy én nem az a kihasználós fajta vagyok stb. és mi ez az "angol első osztályban"?
2012. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 A kérdező kommentje:
premier leauge , Chelsea ? Manchaster United ? stb. Nem rémlik ?
2012. nov. 5. 22:15
 27/80 A kérdező kommentje:
És ahoz hogy 'labda rugdosásért' milliókat keressen nem 1 évig kell edzenie hanem már 4-5 éves korában neki kell állni és 15-20 évig keményen edzeni -.-
2012. nov. 5. 22:19
 28/80 anonim ***** válasza:

"15-20 évig keményen edzeni"


majd szólj ha megvan:)

2012. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, te gyerek!


Nem bántásból, de tényleg vegyél vissza az arcodból,mert így sem egy csapatnak, sem egy csajnak nem fogsz kelleni. Tudom, hogy 13 évesen ez nagy dolog neked, sikerüljön is, de ha mégse jön össze ez a focis dolog jusson eszedbe, amilyen hisztit itt előadtál arról, micsoda nagy dolgokat elértél.


Focistának lenni nem nagy dolog. Heti 4-5 edzés, vagy még több , őszintén nem nagy dolog. Ez amolyan kulimeló, ahol a szinte semmivel sok pénzt keresel, merthát szórakoztatóipar... kicsit becsüld meg jobban azokat az embereket, akik igazán megdolgoznak a sikerért...

2012. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
100%

Na igen... Az összes focista ilyen...Nagyképű!

Kapják a milliókat egy játékért!

13 évesen szerintem tényleg kicsit vissza kéne hogy vegyél...

És attól, hogy mi VÉLEMÉNYT NYILVÁNÍTUNK, amit te kértél, ezzel a kérdéseddel, még nem vagyunk tiszteletlenek, viszont az tény hogy nagy az arcod.

Mondjuk kicsit off:

Kérdem én... hogy mi jogon kapnak ekkora pénzeket a focisták?

Egy tűzoltó, mentős, vagy rendőr, örül ha keres 100e felett, de mint tudjuk... ma már az se valami sok...

Kicsit igazságtalannak érzem...

2012. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!