Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönne egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy 13 éves barna hajú (max 5-6 cm-es punk), barna szemű, magas (175 cm) izmos alkatú focista?

Figyelt kérdés
Csak önbizalom szerzés miatt mert még nem volt igazi kapcsolatom.

2012. nov. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim válasza:
jah és igen mindig focinál a pénzel jösz és nem azért kéne focizni hanem mert szereted de már amik vanak...
2012. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 A kérdező kommentje:
amúgy azt ugye tudjátok hogy a lányok kb 12-16 éves korig terjednek ? ehhez képest 20-30 év körüli NŐK és FÉRFIAK kommentelnek hogy milyen nehéz az életük, azt mondjátok hogy el vagyok kényeztetve?! mi a f.sz? hogy hogy ilyen jól ismertek? elég jól tudom mi az az alázat....
2012. dec. 28. 19:50
 63/80 A kérdező kommentje:
a 12-13-14 évesek 40-50%-a már régen elvesztette a szüzességét csak hogy felvilágosítsalak
2012. dec. 28. 19:53
 64/80 anonim ***** válasza:

Amúgy tudod, higy a "Szerelem, Szex" kategória 18 évew felnőtteknek szól, nem kisfiúknak? ;)



Ha valóban tudnád, mi az az alàzat, talán mások iránt is azzal viseltetnél, és nem nézne le mindenki az itt mgnyilvànuló undorító stílusod miatt..

2012. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 A kérdező kommentje:
mert csak egy felnőtt lehet szerelmes?...ja bocs nem tudtam -.-'''
2012. dec. 28. 21:05
 66/80 A kérdező kommentje:
én kérek elnézést hogy nincs külön témakör a fiatalabbaknak...pff..csicska -.-
2012. dec. 28. 21:06
 67/80 anonim ***** válasza:

Ember, pont erről beszélek! Osztod az èszt megállás nélkül a 0 élettapasztalatoddal, és ahogy te "felvilágosítottál", hogy a lányok a 12-16 éves korosztàly, úgy én is felvilágosítottalak, hogy ez meg felnőttkategória. Errr te benyögöd, hogy csicska - akkof te mi vagy a folytonos okoskodásoddal?


Meg alapból: szerimted egy normális, értelmes ember ilyen primitív, alpári hangon beszél a másikkal? Vagy szerinted tényleg akad olyan cdaj, akinel ez bejön? Sírva menekülnék előled..dehát, majd felnősz, és irtó gáznak ogod tartani, amiket ide írtàl...

2012. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 A kérdező kommentje:
LE....mostfigyelj!....SZAROM.
2012. dec. 28. 21:20
 69/80 anonim ***** válasza:
Tudod kit? Igazad van. Nekem gáz, hogy egy 13 éves gyerekkel vitatkozom, merthát minek? Minden ismerősöm, aki hozzád hasonló volt, most otthon él a dszülők nyakán, 3 helyre fizet gyerektartást és semmire sem vitte, mert senki nem szimpatizált vele a nagy pofája miatt. Felesleges elintèznem, amit az idő úgyis megold :D
2012. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
100%
figyi gyerek,bár nagyon vicces nézni ahogyan hülyét csinálsz magadból szerintem jóltennéd ha törölnéd ezt a kérdést a "Saját kérdéseid" listából és játssz tovább a Super Marioval
2012. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!