Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönne egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy 13 éves barna hajú (max 5-6 cm-es punk), barna szemű, magas (175 cm) izmos alkatú focista?

Figyelt kérdés
Csak önbizalom szerzés miatt mert még nem volt igazi kapcsolatom.

2012. nov. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 Kameko-san válasza:

Hogy én a kérdésedre válaszoljak:

Nem hangzik rosszul, bár hozzám képest nagyon magas vagy.A focit - nem igazán tudom, hogy miért - meg nem szeretem. De nem szeretem a külsejük alapján ítélni az embereket nekem a belső fontosabb :)

De ráérsz még a csajozással, szerintem undorító, ha valaki ilyen korban pasizik/csajozik meg piál.


13/L

2012. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim válasza:
... csak látná meg ezt az a csaj aki tetszik neked egy életre megütálna téged a foci anyibol áll hogy rugod a labdát haverom 4-5 éve focizik de mégse nagyképü és ha nem volt igazi kapcsolatod akkora pl. mert akarna bárki is olyan lenni mint te 175cm az magas neked 13 évesen 195 voltam 5-6 cm-es punk ink meny ki az utcára ott talán találsz egy ribit akinek tetszel (nem tetszel cask a pénzed kell neki)
2012. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:
ki nem sz.rja le hogy mit gondolsz a fociról b.zdmeg ??keményen edzünk éveken át azért hogy elismerjenek és néhány senkiházi csicska itt szid minket azért mert mondjuk híresek,tehetségesek vagyunk mellesleg több pénzt keresünk mint ti (mondjuk én még nem) és b.zdmeg lehet hogy 13 éves vagyok attól egy kis tisztelet minimum kijárhatna nekem mert a foci mellett még tanulok is rendesen és roh.dtul nem piálok és nem cigizek és kib.szottul nem ismered az életemet ugyhogy lehet ennyire nem kéne belepofáznod....tipikus magyar ember vagy b.zdmeg : ha te nem vagy sikeres akkor más miért lehetne az. és tudod mit sz.pjál le keresztbe...
2012. dec. 27. 22:00
 54/80 anonim ***** válasza:
94%

Jóusten XD Mire fel vársz tiszteletet, mikor ilyen durván leugatsz egy amúgy teljesen normális válaszolót??? Vèleményt kértél, nem? :D Nehogy azt hidd már kisfiam, hogy az általános iskola meg az edzèsek kemények...annál még a heti 5 munkanap is durvább, mmomdom úgy, hogy mindkettőt tapasztaltam. Gyenge vagy.


Ja, amúgy az ilyen ordenáré paraszt bunkó emberek, mint te, maximim a sz*pósk*rváknak kellenek, normális lányok rád se fognak nézni :D

2012. dec. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 A kérdező kommentje:
Nem ismered az életem nem tudod hogy milyen fegyelemben élek, nem zabálok össze vissza csokit meg ilyen szarokat világ is vagy 2éve ittam utoljára. Igen tisztelet hogy nem a "13 evesen ossze vissza dugunk" csoportba tartozok. Ne hogy azt hidd hogy nekem olyan könnyű és nem mondtam olyat hogy felnőttnek lenni könnyű....amugy meg semmi közöd nincs ahoz hogy káromkodik az én dologom (b.zdmeg)...
2012. dec. 28. 15:30
 56/80 anonim válasza:

Alap *-*

ha szép a fejed... *-* küldesz képet ?

2012. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim válasza:
Álom pasi 
2012. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:

Most komolyan arra osztod az észt, hogy 11 évesen ittál utoljára??? XD Ennyi idösen meg nem jár tisztelet azèrt, mert nem dugsz, ez egy alap dolog...nehogy már még fel is nézzünk rád érte.


Ès de, tudom milyen "kemény" életed lehet, elkényeztetett kis úrigyerek létedre... én a te korodban egyedül vezettem az egész hàztartást a szegénységben, ha nem sulibam voltam ,akkot a "földeken" dolgoztam...te ezt talán meg tudnàd csinálni? Olyan miatt rinyálsz, amit rajtad kívül többmillió gyerek is megcsinál, felvágás néljül.

Ha értelmes ember lennél +ami nyilván nem vagy

2012. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
....Tehàt, ami nem vagy, már leesett volna, higy ha oldalakon keresztül osztanak téged, mindenki, akkor ott van valami igaság. Inkább próbálnék változtatni a bekèpzelt, egoista hozzáállásomon, ahelyett, higy úgy teszek, mintha a foci lenne az emberekmmmelója -holott,az maximum arra elég, higy az ember leüljön megnézni egy unalmas délután. Senki ne irigyli különösebben a focistákat, mert nincs mit. Pènz izgibb szakmákban is can.
2012. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
Számomra egy focista akkor igazi focista, hogyha alázattal van afelé, amit csinál. Ezért tisztelem és szeretem Mesut Özilt, mert világklasszis csapatban játszik, mégis végtelenül szerény s ha dicsérik, ő csak annyit mond, hogy "még sokat kell fejlődnöm". És lány vagyok, túl sok közöm nincs a focihoz, azon kívül, hogy szeretem nézni... Majd ha te is így vélekedsz, talán egy fikarcnyi tiszteletem lesz feléd. Addig semmi.
2012. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!