Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire lehetlen együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire lehetlen együttélni a mai lányokkal?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek! egyre többször tapasztalom hogy k*baszott lusták a lányok. 27 éves vagyok, azért volt pár komolyabb barátnőm együtt éltünk, de szinte egyik se csinált semmit. Nem azt várom hogy hazajövök a melóbol és puccba legyen minden de legalább főzzön már valamit amit meg lehet enni.......

Mindegyiknek csak a haja, a körme, a sminkje a ruhája a fontos. az meg hogy a fürdőszoba tele van a hajszálaival, nem takarítaná el. Vagy hogy kezébe venné a porszívót meg a felmosót. Vagy hogy áthúzza az űgyneműt mert tiszta smink a párna mert időnként fáradt este lemosni magáról.



Én apámmal éltem anyám elhagyott minket igy belém nevelődött hogy nincs nő aki megcsinálja ezeket helyettem de hát akkoris ha már együtt élsz valakivel akkor megoszlik a házimunka is.


2012. nov. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen igazad van és ezt nőként mondom..de lehet nevelni mindenkit eleinte engem is kellett mosmár tudom azért,hogy mindenkinek van feladata:)
2012. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
A régiekkel sem egyszerű, hidd el :-P
2012. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek veled, de az ilyen nőt vagy megváltoztatod, vagy nem kötelező együtt lenni vele!
2012. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Persze ez így van, csak ha megszeretsz valakit nem olyan egyszerű lemondani róla főleg ilyen dolog miatt.


De azért tanítgattam őket de sose volt egyik se egy "háziasszony".

2012. nov. 22. 10:34
 5/66 anonim ***** válasza:

Keress külföldi csajt.

Én Hollandiában élek és orosz menyasszonyom van.Egész mások mint a magyarok hidd el.

Ő mondjuk nagyvárosból származik de akkor is egész más.

2012. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
A régiekkel sem egyszerű? Hát ha csak abból indulok ki, hogy apámék, anyámék és a velük egy korú nők 98% pöpecül (vagy megfelelően)tud főzni, mosni, takarítani stb akkor nem mondok sztem túlzó dolgot? De a mai huszonéves lányok semmihez sem értenek, csak kirittyenteni magukat és lemenni buliba és magukhoz édesgetni egy diszkósszépfiút, aki majd lehet eltartja őket később. Szinte az összes lány már huszonéves korban is arra van ráállva, hogy neki annyira be fog jönni az élet, hogy lesz külön inasuk, házvezetőnőjük, helyes, dús gazdag férjük. Aztán 35 körül jön a keserű beismerés, hogy 10 ből csak 1 nek lesz ilyen szerencséje. Aztán nem akarnak majd akkor sem főzni, takarítani, kertészkedni, mosni stb és jön a szokásos válás. Én mikor egyetemre jártam, akkor koliban laktam, eléggé lányos koliban. Volt egy karbantartó aki ugye minden szobában csinált ezt meg azt. De azt mondta, hogy legtöbbször még a mi és néhány más fiú szobájában nagyobb a rend, mitn a legtöbb lány szobában. Azt mondta, hogy nem ritka a véres bugyi, ondós gatya felakasztva a fürdőszobákba, tamponok,óvszerek a kukában. A szekrényben meg üres alkoholos üvegek tömkelege van. Mi lett a mai lányok többségével?
2012. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
51%

Nem elképzhelhető, hogy rossz típusban keresgélsz? Az ismeretségi körömben általában elég házias lányokkal találkoztam eddig, inkább fickókkal találkoztam, akik egy rántottát sem tudtak összedobni. Nem azt mondom, ismerek olyan csajt, mint akit említettél, de a saját mintámban ő a kisebbség.


27f

2012. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
67%
Én 24 éves nő vagyok, és úgy látom, hogy én a kivételt képezem. Szerintem rossz lányokat választasz. Úgy értem, hogy ha nekem az a kikent-kifent cicamica típus tetszik, akkor törődj bele. Az ilyen soha nem fog neked odaállni a tűzhely mellé és egy pörköltet megfőzni. Ha csak nem akkor, hogyha rávezeted, hogy mi a csízió. Ezek a lányok nem a konyhában nőttek fel, soha nem látták, hogy az anyjuk hogy takarít. Mindent meg kell nekik tanítani... és csodálkoznak, hogy nincs egy komoly kapcsolatuk.
2012. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:

Nem a semmiért népszerűek a magyar nők a külföldi milliomosok körében.Ott egzotikumnak számítanak és elcsavarják a pénzes pasasok fejét és élnek mint marci a hevesen.


Egyébként így nevelik ma a lányokat , komolyan.Gyakran hallom az anyukáktól amint mondja a lányuknak: "remélem találsz egy gazdag férjet majd" , "remélem gazdag , jómódú a pasid" "gazdag férj kell neked "....stb

2012. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű lemondani róla persze.

Itt az én példám. Sose voltam egy takarítós, minden a helyén legyen fajta. Aztán nemrég elköltöztem a páromhoz. Eleinte nehezemre esett kipucolni a házat, főleg, hogy marha nagy. Anya segítségét is kértem. Mostmár nem. Megtanultam főzni is.

Viszont egyedül nem menne és a párom segítségét is igénylem. Eleinte nem segített, sőt elég trehány volt. Szépen kértem egy párszor azóta segít.

Jó megoldás lehet mondjuk az, hogy ezt mondod: Kicsim, mi lenne, ha ma főznél én addig mosogatok, aztán pihenésképp utána néznénk egy jó filmet, stb. Meglátod hamar kedvet kap, akkor ő is. De ne terheld rá az egészet, főleg ne eleinte. Biztos, így nevelkedett, hogy otthon anyuci csinált mindent és új neki, hogy most övé minden felelősség.

2012. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!