Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire lehetlen együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire lehetlen együttélni a mai lányokkal?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek! egyre többször tapasztalom hogy k*baszott lusták a lányok. 27 éves vagyok, azért volt pár komolyabb barátnőm együtt éltünk, de szinte egyik se csinált semmit. Nem azt várom hogy hazajövök a melóbol és puccba legyen minden de legalább főzzön már valamit amit meg lehet enni.......

Mindegyiknek csak a haja, a körme, a sminkje a ruhája a fontos. az meg hogy a fürdőszoba tele van a hajszálaival, nem takarítaná el. Vagy hogy kezébe venné a porszívót meg a felmosót. Vagy hogy áthúzza az űgyneműt mert tiszta smink a párna mert időnként fáradt este lemosni magáról.



Én apámmal éltem anyám elhagyott minket igy belém nevelődött hogy nincs nő aki megcsinálja ezeket helyettem de hát akkoris ha már együtt élsz valakivel akkor megoszlik a házimunka is.


2012. nov. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
38%

Felháborító! Inkább fizetsz egy bejárónőt, minthogy 15 perc alatt kiporszívózzál. Urambocsá 30 perc alatt egy héten. Főzni meg derogál, mert "amíg nem muszáj, nem csinálom". Helyette gondolom bőven van időd facebookozni, filmet nézni, stb.


Az egyáltalán nem számít, hogy majd egyszer lesz egy gyereked, akit el kell látni. Neki is ezt fogod tanítani: "hogyha nem muszáj, nem csinálom"? Döbbenet.

2012. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
21: Ha elolvastad volna a válaszom figyelmesen, de úgy látszik, hogy az értelmi szinted miatt erre képtelen vagy, akkor tudnád, hogy írtam, hogy nem azért nem csinálom meg, mert nem akarom, hanem azért, mert nincs rá időm. És nem a Facebookról szól az életem, hanem a munkáról. Reggel 7-től este 9-ig dolgozom, néha még tovább is. Különben meg magasról teszek arra, hogy neked ez felháborító, vagy sem, szerencsére nincs közöm hozzád...
2012. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
0%

"És nem élek együtt senkivel, egyedül lakom. Mindent megtudok csinálni, de amíg nem muszáj, addig nem csinálom. Én saját magamnak nem vagyok hajlandó főzni, max. csak akkor, ha gyorsan készen van."


Ez nem idényre vonatkozott, bocsika. Magyarán nem érdekel, hogy rend legyen körülötted. Nem véletlenül élsz egyedül.

2012. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
23: Milyen jó, hogy te ilyen jól informált vagy arról, hogy miért élek egyedül. Egyedül élés nem ekvivalens a szingliséggel, nagyokos.
2012. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:

Nem akarok megint példálózni azzal, hogy érdekes, hogy az én szobámban mindig sokkal nagyobb rend volt, mint a bármelyik barátnőmémben. Azzal sem akarok példálózni, hogy messze jobban főzök, mint eddig bármelyik barátnőm (ugyanis némelyik tojásrántottára is képtelen volt). Azzal sem akarok példálózni, hogy a férfiismerőseim jelentős hányada tud főzni, míg nőismerőseim közül gyakorlatilag egy sem.


Kérdem ezután, hogy mi az, amit tudtok a szexen kívül? Némelyik lány kedves. Azt tudom értékelni. De úgy egyébként?

2012. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
25: Örülök, ha te jól tudsz főzni... Mint írtam, nekem semmi kifogásom az ellen, ha egy komplett családra kell főzni, illetve takarítani, stb. De akkor a pasi keresse meg a betevőt!!! Valamit valamiért. Vagy dolgozok én is tovább teljes tempóval és eztán is elrendezi a bejárónőm a takarítást, enni meg eszünk étterembe, vagy szülőknél. Egyébként meg elég gáz, hogy a házimunkában méred azt, hogy melyik nő mit tud, de te tudod...
2012. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
20%

Mibe kéne mérnem? Milyen jogon nézzem el egy nőnek, hogy semmibe sem nézi "a házi tűzhely örzője" szerepet. Egy nőnek arról kéne álmodoznia, hogy jót főz és arra ül össze a család és milyen jót fognak beszélgetni. Esküszöm néha nekem is eszembejut, hogy főzök a családomnak, vagy majd a gyerekemnek.


Egy nőben elsősorban az anyát keresem. Lehet fikázni, de így van. Pont ezért egy nőt sem tudok komolyan venni. Egy sem alkalmas anyának. Nincsen igényed arra, hogy igazán jól főzzél? Hogy a gyerekednek, urambocsá a férjednek kedveskedj?


Képes vagy étterembe járogatni, tömni magadba a sokkal rosszabb minőségű sz@.rt sokkal drágább áron, minthogy magadnak összedobj egy nyamvadt főzeléket. Éjjel nappal dolgozol, hogy a takarítónő kitakarítson meg nehogy főzni keljen. Abszurd. Ha te főzöl tizedáron kijön a kaja.

2012. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
27: Szoktam kedveskedni a családomnak, ha van rá időm, pl. vasárnapi ebéd esetén. Ez az egyetlen nap, mikor lehetőségem van arra, hogy főzzek valamit. Miért lenne egy étteremben (sok tulajt ismerek) a kaja rosszabb, mint otthon? Úgy készítik el, ahogy kérem. És már megint nem olvastál normálisan. Se gyerekem, se férjem. Így nekik nem is tudok kedveskedni, mert NINCSENEK MÉG!
2012. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
Kár beléd a szó. Mind egyformák vagytok. Nincs értelme folytatnunk. Egy másik országba kell mennem normális nőt találni.
2012. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
Orvos vagyok. Gyerekem még nincs, csak férjem. Ha nem dolgoznék én is folyton, nem tudnánk megélni. Néha főzök valami finomat, de többnyire mindketten a munkahelyen eszünk. A lakás csillog-villog, együtt is szoktunk takarítani, de többnyire én. Akinek nem tetszik az életmódom, ügyeljen hetente többször.
2012. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!