Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire lehetlen együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire lehetlen együttélni a mai lányokkal?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek! egyre többször tapasztalom hogy k*baszott lusták a lányok. 27 éves vagyok, azért volt pár komolyabb barátnőm együtt éltünk, de szinte egyik se csinált semmit. Nem azt várom hogy hazajövök a melóbol és puccba legyen minden de legalább főzzön már valamit amit meg lehet enni.......

Mindegyiknek csak a haja, a körme, a sminkje a ruhája a fontos. az meg hogy a fürdőszoba tele van a hajszálaival, nem takarítaná el. Vagy hogy kezébe venné a porszívót meg a felmosót. Vagy hogy áthúzza az űgyneműt mert tiszta smink a párna mert időnként fáradt este lemosni magáról.



Én apámmal éltem anyám elhagyott minket igy belém nevelődött hogy nincs nő aki megcsinálja ezeket helyettem de hát akkoris ha már együtt élsz valakivel akkor megoszlik a házimunka is.


2012. nov. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
0%
Kifogás. Orvosként akármelyik külföldi országban milliós fizetésre számíthatsz. Még a repülőutadat is kifizetik ha szépen kéred. Ha ezekután szét kell melózni magadat, hogy megélj, csak magadat okolhatod.
2012. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
30: Pontosan erről próbálok beszélni, de az illető fent nem fogja ezt fel... Én nem orvos vagyok, de rengeteg munkám van, amik határidőre mennek... De az előttünk szóló nyilván ledolgozza az ő 8 óráját, már ha dolgozik és kész...
2012. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
0%
Csak tudnám mire fel melózol ennyit. Mert ha étteremben eszel, meg takarítónőt fizetsz, akkor nem a megélhetésre. Hihetetlen!
2012. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
el vannak kényeztetve! a csinos lányok meg pláne. ők úgy gondolják, hogy a szépségen kívül semmit sem kell tenniük, alanyi jogon minden jár. lefogadom, hogy 25 éves létemre nálam nagyobb rend és tisztaság van mint egy átlag 25 éves lánynál. valószínű még főzni is jobban tudok. többek között...
2012. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi vagyok, hogy a sok nagyszájú pasi mennyire van otthon barkácsolásban és szerelésben... Mert szerintem az is felháborító, hogy édesapám még bármit megszerel, pedig köze nincs a szakmájához, a mai férfiak meg egy villanykörtét sem tudnak kicserélni.
2012. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
3%

Az IKEÁs bútort össze tudom szerelni. Be tudom üzemelni a háztartási gépeket. Egyszerűen ma már nem kell egy férfinak barkácsolnia.


Főznie ellenben kell egy nőnek!

2012. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mekkora barom vagy... Egyébként meg a félkész mirelit kaját bárki bedobja a mikróba, na akkor mi van??? De össze tudsz nekem dobni saját kezűleg egy polcot, vagy megszereled a tv-t ha tönkre megy? Mert apukám megcsinálja, tuskókám.
2012. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
6%

Tuskókám egy mai LED tv-t még az apukád sem tudna megszerelni. Egy sz@ros polcot meg bármikor összekalapálok.


A gusztustalan mirelitkaja meg az igényteleneknek lehet, hogy nagyon jó, de aki szokott normális főtt ételt enni, annak gáz. Sima főtt rizst egy kis csirkemellel, amit vki főzött sokkal szívesebben eszek, mint akármilyen mirelit Cordon Bleu-t!!!

2012. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
100%
Épp rizst eszek csirkemellel , amit én csináltam :D Ezt hogy eltaláltad. De ha tönkremegy a mosógéped, meg tudod szerelni???
2012. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
0%
Ma már nem lehet csakúgy megszerelni egy hibás mosógépet. De megtalálom a hibás alkatrészt.
2012. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!