Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire lehetlen együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire lehetlen együttélni a mai lányokkal?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek! egyre többször tapasztalom hogy k*baszott lusták a lányok. 27 éves vagyok, azért volt pár komolyabb barátnőm együtt éltünk, de szinte egyik se csinált semmit. Nem azt várom hogy hazajövök a melóbol és puccba legyen minden de legalább főzzön már valamit amit meg lehet enni.......

Mindegyiknek csak a haja, a körme, a sminkje a ruhája a fontos. az meg hogy a fürdőszoba tele van a hajszálaival, nem takarítaná el. Vagy hogy kezébe venné a porszívót meg a felmosót. Vagy hogy áthúzza az űgyneműt mert tiszta smink a párna mert időnként fáradt este lemosni magáról.



Én apámmal éltem anyám elhagyott minket igy belém nevelődött hogy nincs nő aki megcsinálja ezeket helyettem de hát akkoris ha már együtt élsz valakivel akkor megoszlik a házimunka is.


2012. nov. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már nem kell elvárni hogy an ők olyan nagyon háziasszonyos, házisárkányosak legyenek. Ott a mosogatógép, ott a takarítócseléd akit lehet alkalmazni, heti egykét ezresért kitakarít ha nagyon kell persze, főzni nem kell, mert én pl. csak testépítő kaját eszek, és az három komponensből áll életem végéig, plussz ha nem kertesházban laksz, akkor még a kerttel sem kell baszkódni. Bőven elég,ha a nő jól tud szexelni. Arra kell, arra való. Arra is tenyésztik ki magukat főleg, és ezt az igényt azért kiszolgálják, már emelyikkel összeraknám magamat. Ma be kell látni, már átalakult a világ, a nő elsődleges funkciója a szex! Nem kell ezen meglepődni, hisz másra minek is volna jó?!
2012. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy egy orvos le tud süllyedni "mert apukám megcsinálja, tuskókám" szintű szardobálásba, csak azért, mert találkozott egy megrögzött hímsovinisztával...
2012. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
36%
Erkölcsből nem diplomáznak.
2012. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
A tüske neked is szólt egyébként, mert sokkal azért nem voltál különb, csak másképp csináltad.
2012. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
Igen, de én élveztem. :)
2012. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
Igen, a doktornőben pont az volt az érdekes, hogy nem igazán vette le, hogy már direkt cukkolod...
2012. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
33: És neked miért is van problémád azzal, hogy nem a megélhetésért, hanem kicsit többért melózom? Verheted a fejed a falba, mert továbbra is a gondtalan életért dolgozom. Most ebben a pillanatban sokat kell, de később ez kevesebb lesz és majd röhögve fogom az idióta hozzászólásaidat olvasni, (már most is ezt teszem) miközben te továbbra is "anyát" (inkább egy szolgát magadnak) keresel a gyerekeidnek.
2012. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
5%
Gondtalan élet, amit éjjel nappal munkával tölthetsz. Ne legyenek illúzióid, hogy kevesebb lesz. Ki van facsarodva az értékrended. Dolgozol, mint a gép, hogy aztán étteremben ehess meg jöhessen a takarítónő. Persze külföldre kimenni már gyáva vagy, hogy 10-szer annyit keress...
2012. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
9%
Persze egy sz@ros gulyást nem tudsz megfőzni, ha véletlenül arról lenne a szó. A gyereknek jöhet majd a mirelitkaja!!!
2012. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

Most szemét leszek, de beleszólok mostmár!

Milyenn jogon mondod már meg neki, hogy kimenjen külföldre???? Lehet neki vannak itt barátai, szerető családja, azért mert neked kutyád sincs, nem mindenki olyan.

2012. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!