Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire lehetlen együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire lehetlen együttélni a mai lányokkal?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek! egyre többször tapasztalom hogy k*baszott lusták a lányok. 27 éves vagyok, azért volt pár komolyabb barátnőm együtt éltünk, de szinte egyik se csinált semmit. Nem azt várom hogy hazajövök a melóbol és puccba legyen minden de legalább főzzön már valamit amit meg lehet enni.......

Mindegyiknek csak a haja, a körme, a sminkje a ruhája a fontos. az meg hogy a fürdőszoba tele van a hajszálaival, nem takarítaná el. Vagy hogy kezébe venné a porszívót meg a felmosót. Vagy hogy áthúzza az űgyneműt mert tiszta smink a párna mert időnként fáradt este lemosni magáról.



Én apámmal éltem anyám elhagyott minket igy belém nevelődött hogy nincs nő aki megcsinálja ezeket helyettem de hát akkoris ha már együtt élsz valakivel akkor megoszlik a házimunka is.


2012. nov. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
50%
Köszönjük a feministáknak, akik felborították a klasszikus nemi szerepeket.
2012. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
61: Osztom a véleményed, de szerintem ebben a férfiak is ludasak...
2012. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
66%
Az van, hogy a legtöbb pasi túlságosan piedesztálra emelte a puncikat, amivel évek hosszú sora révén éltek is a csajok és most már a farok csóválja a kutyát.
2012. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

Ha a leányzó otthon csücsül egész nap és egyedül húzod az igát, akkor megértem a panaszodat. Viszont ha a lány is dolgozik, akkor csak annyira lusta, mint te magad. Kivéve ha te szoktál főzni, takarítani, utóbbit legalább magad után. Ez esetben elnézést a feltételezésért.

Ezt azzal együtt mondom, hogy tudok főzni, nemcsak betanult ételeket, hanem az is finomra sikerül, amit addig még sosem főztem, tehát elmondhatom magamról, hogy tudok főzni. De a barátom is tud. A takarítás is megy, egy ideig bejárónőként is dolgoztam.

Mégis, ha mindketten dolgozunk, általában közösen vagy felváltva űzzük ezeket a napi teendőket, nem minden csak az én nyakamba szakad, hiszen munka után én is fáradt vagyok.

2012. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Akkor remélem párom rám büszke :( 21 éves vagyok és mindig csillog villog a ház, főleg mikor én itthon vagyok ő meg elmegy dolgozni. Ruhák kimosva, behajtva, megfőzve. :(
2013. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Sztem van ugyanilyen pasitípus is akivel lehetetlen együttélni, gondolok itt a mai huszasok többségére akik egy villanykörtét sem tudnak kicserélni és egész nap a gép előtt ülnek és miattuk atombomba is robbanhat a lakásban. De egyetértek azzal, hogy mindenki nevelhető és mindenki meg tud tanulni akármit, csak akkor legyen is hozzáállása a dolgokhoz.


Pasiknak se legyen piszkos a munka!

2013. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!