Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy a férjem megcsal-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a gyanúm, hogy a férjemnek van valakije.

Februárban lennénk 2 éve házasok és van egy 3 hónapos kislányunk.

Kb. 1 hónapja találtam az emailjében egy üzenetet, ami arról szólt hogy ő is titkos kapcsolatot keres, írta valakinek. Amikor szembesítettem vele, még neki állt feljebb, hogy nem ő volt, biztos feltörték az emailjét, meg hogy neki ideje se lenne rá stb stb. Túl tettük magunkat rajta. Ma reggel kapott egy sms-t, ő még aludt, gondoltam megnézem. Valami Ero69 ről jött hogy szimpatizálok veled, majd ero-n beszélünk. cupp. Nem kérdeztem reggel semmit tőle, nem akartam korán reggel veszekedni. Szerintetek mit csináljak?


2012. nov. 23. 08:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Normalis ember azért előre gondolkodik szerintem. Mondjuk az is igaz, hogy szerintem normalis ember nem kutakszik a másik emailjeiben es telefonjaban.
2012. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Az előző balhénál már majdnem válás lett. Ha bebizonyosodik, akkor igen elválok, nem fogom tűrni.
2012. nov. 23. 09:19
 13/30 anonim ***** válasza:
73%

Normális ember értelmezi a kérdést és arra válaszol.

Szükség meg törvényt bont.

2012. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, nem kutakodásról szólt a dolog, mert mi eddig is használtuk egymás emailjét és telefonját.
2012. nov. 23. 09:22
 15/30 anonim ***** válasza:
Rendben. Javaslat: Mivel azt írod, hogy Ero69 volt a feladó, nagy valószínűséggel ez egy erotikus chat szolgáltató. A számítógép böngésző jelnek előzményeiben nézd meg, hogy milyen chat oldalak szerepelnek. Mi a telefonszám? Az elso 4 szám jegyet csak
2012. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 menta34 ***** válasza:
54%

Egyszerű kideríteni.


Tedd fel magadnak a kérdést, hogy kielégül-e veled legalább 2-3 naponta? Ha nem akkor vagy megcsal vagy rövidesen meg fog. pont.


Lehet hisztizni, de az is lehet, hogy sokkal egyszerűbb kiverni egy farkat 2 naponta mint apa nélkül felnevelni egy gyereket.


A kutakodás, vádaskodás helyett pedig javaslom, hogy gondolkozz el, hogy hogyan oldható meg egy megoldhatatlan helyzet, amit rákényszerítesz te meg a biológia. A biológia szerint rendszeresen szex kell, szerinted meg csak veled, de veled épp ne. Akkor? hogy oldja meg?

2012. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
És még az is itt van, hogy anyóstól most költöztünk el én anyumhoz, de nézegetünk kertes házakat, hogy külön legyünk hármasban. A férjem akarja leginkább a külön életet, de akkor nem értem miért csinálja ezt, ha továbbra is velünk tervez.
2012. nov. 23. 09:25
 18/30 A kérdező kommentje:

Szexuális életünk jó, szinte 2 naponta együtt vagyunk. Az itthoni számítógépet nem nagyon használja a laptopját szokta.

Tel: 0670577

2012. nov. 23. 09:28
 19/30 anonim ***** válasza:
87%

Ero = eropolis.hu

ero69 pedig a user, nem linkelem be a profil oldalat de nem nehez megtalalni, a ferjed szinte egesz biztosan, felre cuccol.

2012. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%

Húúú de hülyének néz téged, persze feltörték meg még neki áll feljebb.... Sajnos jogosak a félelmeid:(

Szerintem minél elöbb úlj le vele, hátha még nem tette meg, minden házasségban vannak hullámvölgyek, hiába a sok szex vagy bármi, néha jöhet olyan időszak hogy nem szereti az ember a másikat annyira és akkor könnyú meginogni. mondja el őszintén mi a helyzet, és Te ne balhézz hanem hallgasd végig, kérdezd meg mi hiányzik neki mért érzi ugy hogy erre cab szüksége? Mivel ilyen pici a babátok valószínüleg úgy van ahogy sok férfi ilyenkor sajnos hogy úgy érzi már nem törődnek vele eleget, a baba a központ, ami teljesen érthető egy csecsemő mellett, csak hát kéne annyira inteligensnek lenni hogy ezt kibírja az ember egy ideig.....

2012. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!