Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy a férjem megcsal-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a gyanúm, hogy a férjemnek van valakije.

Februárban lennénk 2 éve házasok és van egy 3 hónapos kislányunk.

Kb. 1 hónapja találtam az emailjében egy üzenetet, ami arról szólt hogy ő is titkos kapcsolatot keres, írta valakinek. Amikor szembesítettem vele, még neki állt feljebb, hogy nem ő volt, biztos feltörték az emailjét, meg hogy neki ideje se lenne rá stb stb. Túl tettük magunkat rajta. Ma reggel kapott egy sms-t, ő még aludt, gondoltam megnézem. Valami Ero69 ről jött hogy szimpatizálok veled, majd ero-n beszélünk. cupp. Nem kérdeztem reggel semmit tőle, nem akartam korán reggel veszekedni. Szerintetek mit csináljak?


2012. nov. 23. 08:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Én rákerestem ero 69-re és érdekes az adatlapja.

Hello, ero69 vagyok, 43 éves, kos csillagjegyű telt nő, lakhelyem Magyarország, Budapest főváros, Budapest IX. kerület.A párommal együtt vagyok itt

2012. nov. 23. 09:49
 22/30 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk.
2012. nov. 23. 09:50
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kiadós beszélgetést, illetve egy jó keylogger programot javasolnék.
2012. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 menta34 ***** válasza:
76%

#22 "úgy érzi már nem törődnek vele eleget"


Ez egy baromság, ezt valami pszichomókus találta ki az agyonfizetett magánrendelésén, aztán eladta még könyvben is jó pénzért.


Aki szexet keres máshol annak nem a vacsorája volt hideg, hanem a farka áll.

2012. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a telefonszám, amit elküldtem privát üzenetben?
2012. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
elküldtem a számot
2012. nov. 23. 10:09
 27/30 anonim ***** válasza:
86%
Első házasságom így ment tönkre. Elváltunk, mert kiderült, hogy tényleg megcsalt, még AIDS vizsgálaton is volt, megtaláltam a leletet és mikor ezzel szembesítettem csak hápogni tudott, majd kérdezte, hogy miért kutakodok a cuccai között, aztán meg hogy ő a későbbi gyerekvállalás érdekében ment el erre a vizsgálatra. Etesse a galambokat a parkban és ne engem.
2012. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy kavar-e mással!
2012. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, olvastam itt a válaszok között is amiket írtál, és ahogy mások is írják, 100% hogy félrekefélni készül a kedves urad. Az meg a másik, hogy neked úgy hazudik mint a vízfolyás (pl. új email cím miatt), és teljesen hülyének néz. Szerintem ezt feltétlenül le kell ülnötök megbeszélni, és bizony meghozni a nehéz döntést, hogy ha ő tovább folytatja a kis játszadozásait, akkor bizony jobb ha szedi a sátorfáját. Vagy belemész egy olyan lélekölő életbe, hogy együtt maradsz vele (csak mert kell apuka), és lenyeled a békát, hogy a férjed fűvel-fával flörtöl és kefél a családja mellett. Ezt nektek kell megbeszélnetek és neked kell eldöntened. Az viszont a jelekből garantált, hogy a férjed félrekúrni készül - ha már nem tette meg eddig is.
2012. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Azota mi tortent veletek?
2016. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!