Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, ezen szituációba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ezen szituációban mikortól akadnátok ki?

Figyelt kérdés

Barátnőtök elmegy nélkületek a barátaival egy szórakozóhelyre szombaton. Mondjuk azért nélkületek, mert ti nem értek rá, szóval "elengedted".

A barátnőtök megtetszik valakinek, oda akar ülni hozzájuk, piát rendel neki, flörtölgetni kezd vele. Egész este beszélgetnek, táncolni is elmennek.

Mikortól lennél pipa?

Oda engedte ülni úgy, hogy tudta, hogy flörtölni akar vele, flörtölgetett vele ahelyett, hogy egyből lerázza, még táncolni is elment vele. Vagy ez mind belefér mondjuk?


2012. nov. 27. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindez annak a függvénye, hogy mennyire bízol meg a barátnődben, vagyis nálam így működik.


Előre meg kell beszélni, hogy mi fér bele az egyiknek és a másiknak, pl egy jó ismerősöm egyrészt azért veszekedett sokat a barátnőjével, mert az mindig megölelte a barátait. Ezeket ti vagy meg tudjátok beszélni, és valamilyen kompromisszumot kötni, vagy ez egy újra és újra felmerülő probléma lesz, ami megronthatja a kapcsolatotokat.


Hamár úgy szól a kérdés, hogy én mitől akadnék ki, akkor azt mondanám, hogyha megbízom a lányban, akkor felőlem táncolhatnak is, had érezze magát jól (persze azt ne engedje, hogy a srác a farkát dörzsölgesse a fenekéhez), de a flörtölgetés nem fér bele.

2012. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A barátnőd a barátaival ment el szórakozni,nem egyedül.Akkor meg nem kell más férfiakkal foglalkozni.

Meg én barátaimmal táncolok,nem idegenekkel.


Egyébként meg ha szétnézünk egy discoban, sok mindenki táncol idegennel,de szinte mindenki összesimulva,egymást taperolva táncol.


Nekem biztos nem tetszene.Jogos,ha neked sem.

A barátaival "engedted el" nem idegennel, és ő fordított helyzetben mit csinálna?

2012. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Bertold ***** válasza:

Ahol hiányzik a bizalom,ott hiányzik a szeretet.

1., Mennyire bízunk a barátnőnkben ? ...és Ő mennyire él vissza ezzel ? Ha nem bízol benne miért vagy vele ? Ha bízol benne, minek a kérdés ?

2., Valóban vannak olyan lányok,akinél a könnyed,laza flört önbizalom növelő. ...és ez így jó.

3., A barátnőd nem a tulajdonod,hanem egy veled egyenrangú emberi lény,aki téged megtisztel a társaságával és szeretetével, viszont te megtiszteled a bizalmaddal.

Nem kell pipának lenni, ha megakar csalni,úgyis megtalálja a módját, de ha nem akar megcsalni, bármi történhet, akkor sem fog megcsalni.

Úristen mekkora bűne van ennek a szegény lánynak,mert szóba állt valaki mással...

Neked soha nem szabad megnősülni, hiszen a menyasszonyodat a menyasszonytáncban egy csomó férfi össze-vissza fogja fogdosni és simogatni. Én a helyedben lazítanék és örülnék,hogy a barátnőm másnak is tetszik, mással is tud beszélgetni. Ha rövid pórázon tartod, akkor viszont ki fog törni,és lehet,h. végleg.

2012. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Érdekes az utolsó válasz. Ebben a kapcsolatban még nem szeretetről beszélünk, hanem szerelemről. A bizalom a kapcsolattal együtt alakul ki, ahhoz is idő kell. Én nő vagyok, de nem hülye. Szpmbaton este egy srác a szórakozó heléyen egy társaságban el kezd beszélgenti valakivek , odaül stb. Nem az időjárásra kíváncsi. Maradjunk ennyiben. Oké a csajnak tetszett ez a szitu. Az egészből nem derült ki, hogyan jött haza, honnan tudtad meg mi volt.
2012. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!