Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért nem kellek senkinek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért nem kellek senkinek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Bevallom már a szemem is könnyes lett. Nagyon szeretethiányom van. Még pár hete szakítottam egy fiúval..azóta is tarjuk a kapcsolatot,de már ugye nincs közöttünk olyan törődés,mint régen. Nekem viszont nagyon hiányzik a kedvesség.. Fáj,hogy senki se szeret:( Mit csináljak,hogy tetszek a fiúknak?
2012. dec. 12. 23:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Te vagy magányos?

Én egy éve nem beszéltem személyesen egy lánnyal sem, leszámítva a rokonaimat és a bolti pénztárost.

2012. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkivel versenyezni,hogy kinek sz@rabb.. Nekem most ez így nagyon nem jó ennyi
2012. dec. 12. 23:21
 13/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha van kedved beszélgetni a problémáidról, írj privátban nyugodtan.

18/F

2012. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pár hete szakítottatok, az még nem olyan sok idő.

Egy hosszabb kapcsolatban általában leépülnek a baráti kapcsolatok, kevesebbet találkoztok/beszéltek mint előtte, ezt idő visszaépíteni.

Te pedig most nagyon rágörcsöltél arra, hogy téged nem szeret senki, stb.

Ez hülyeség, csak most éppen nincs senki, aki annyit törődne veled, mint szeretnéd.

2012. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A nők elsősorban a sok pénzt és a menő verdát értékelik. Ha ez a kettő megvan, bármelyik lánynál nyerő leszel!

Ha egyik sincs meg, akkor felejtős.

2012. dec. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha elolvasnád esetleg a kérdést, mielőtt becopypasteled a szokásos rinyálásodat rájöhettél volna, hogy a kérdező valószínűleg lány.
2012. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!