Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi a véleményetek? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek? Ez túl régimódi felfogás?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és nekem ez a véleményem az együttélésről:

A fiú(férfi) a főnök. A lány dolga a ház rendbentartása (mosogatás,mosás, vasalás, takarítás, főzés), a fiú meg csinálja a kertet, szerel, leviszi a szemetet. Dolgozni mindketten mennénk, de alapvetően a fiú tartja el a családot. A gyereknevelésben ha este felkel a gyerek a lány megy hozzá, de a fiú is foglalkozik a gyerekkel, főleg ha fiú gyerekről van szó.

Mit szóltok ehhez? A mai világban már nem állja meg a helyét ez a felfogás?


2012. dec. 18. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van aki láncon-nyakörvön tartja az asszonyt és a hajánál fogva rángatja, mert 7/24-es fétis kapcsolatba élnek. Vannak emberek akik direkt így szeretik. Ehhez képest tök átlagos amit szeretnél.
2012. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy a férfi a főnök, túlzás.

Mindkét fél legyen egyenrangú, és adja meg a másik számára a kellő tiszteletet (is). És az sem baj, ha a férfi tud mosogatni/főzésben segíteni (nem derogál neki), ahogy szükség esetén a nő is vághat fát, szerelhet meg egyszerűbb dolgokat.

Azzal egyetértek, hogy nem rossz, ha a férfi nagyrészt el tudja tartani a családját, a nő meg kevesebb munka mellett tud a háztartással és a család "egyben tartásával" foglalkozni. Persze csak ha nincsenek másfajta álmai, mert akkor azokat is számításba kell venni, nem minden nőnek elég csak a család, és ez nem is baj.

Mi is ilyesmi családmodellt képzeltünk el a vőlegényemmel, mint amit te felvázoltál, kérdés, hogy a mai világban ez sikerülhet-e.

2012. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sokkal egyszerűbben fogom fel ezt a kérdést: a párom azért a párom, mert egyenrangú félként nézek rá, ő a másik felem. Természetesen a jellemet Ő is és én is megőrizzük, hogy egymásra felnézhessünk.

Már csak meg kell találni a megfelelő partnert, ami irtó nehéz, mert ritka válogatós vagyok :)


25/F

2012. dec. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
egyet értek veled, habár én elég bébi centrikus vagyok, szóval még lehet többet pesztrálkodnék a mellette mint a leendő anyuja:D 18/f
2012. dec. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normális.... :) De én pl olyan "szakmát" tanulok, illetve már félig benne is vagyok, amit nem éppen fizetnek meg...


20/F

2012. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!