Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok? :S

Figyelt kérdés
a barátnőm 1 hétig nyaralt,és a szemembe hazudta h nem csalt meg,de végül is kinyögte,kicsit részeg volt de ez nem kifogás, és 2 nap is smárolt vele nem csak egyszeri botlás volt,és most sír h mekkor aidióta volt ,én voltam neki az első én vagyok élete szerelme stb....bevallom ő is nekem,de megcsalt és kidibtam,pedig megdöglök nélküle,volt már valaki aki visszafogadta ilyen szituval barátnőjét és tényleg tanult belőle mert aki 1x megcsinállja az töbször is...ti mit tennétek F/17
2009. aug. 24. 12:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én még jól fel is pofoztam volna a helyedben, mielőtt kidobom. Ha meg vissza akarná sírni magát, akkor lehető leglekezelőbben viselkednék vele.
2009. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a pitsába.:)

1x megcsalt,mert be volt "baszcsizva". Másnap akkor miért csalt meg?Akkor is be volt rúgva,vagy netalántán szart a fejedre?:)

2009. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A 13:56-osnak egy nőt semmilyen körülmények között sem üthet meg egy férfi.Én a helyedben visszafogadnám,mert talán tanult az esetből.
2009. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

14:09

Ő, hát persze, hogy tanult, mikor többször is megcsalta őt. Az ilyen nem tanul, maximum egy ideig visszafogja magát. A naivitás nem mindig jó dolog. És mi az, hogy nem lehet egy nőt megütni? Ha megérdemli, akkor kapja meg a büntetését, mert ha engedjük, akkor vérszemet kap.

2009. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ne azért ne fogadd vissza, mert megcsalt, hanem azért ne, mert a szemedbe nézve hazudott.
2009. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

én lány vagyok,velem még még nem történt hasonló.de ha a barátom megcsalt volna, a szemembe hazudott volna,és utána be vallotta volna h 2 nap is smárolt egy csajjal,én biztos h végleg szakítottam volna vele.mert ha igazán szerett volna akk eszébe se jut mással smárolni,ráadásul 2 nap is.de még a szemedbe is hazudott,ha egyszer megtette meg teszi máskor is.sztem keress egy olyan lányt aki megérdemel téged:)

15/L

2009. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hazudik. Még önmagának is hazudik. Akibe SZERELMES vagy azt semmilyen körülmények között nem hozod ilyen helyzetbe, nem alázod meg azzal, hogy a háta mögött másokkal kavarsz. Nekem ennyi a véleményem. Én inkább "dögölnék bele" a felejtésbe és a magányba, mint a bizalmatlan időrabló kapcsolatba.
2009. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"egy nőt semmilyen körülmények között sem üthet meg egy férfi"


Egyik haveromtól a nője 150 rongyot lopott, na azt a nőt én félholtra is verném, de simán. Ne általánosítsunk, mert nőből is van ám akkora szemét h a világból ki kéne üldözni.


Neked meg kedves kérdező, szerintem dobd ki. Lehet hogy működik majd újra a kapcsolatotok, de nem lesz már meg a bizalom! Hogy vagy együtt egy olyannal akiben nem tudsz megbízni? Tudom, sablonszöveg, "még 1 esély mindenkinek jár", hát jó, gondolják így azok akik nem mernek szembenézni a valósággal. A valóság az, hogy ami egyszer megtörtént, azt meg nem történté tenni többé soha nem lehet. Ezt amúgy tudat alatt mindenki tudja is, csak az emberek szeretik az értelmüket elaltani, mert úgy könyebb nekik....de az önámítás csak ideig-óráig megy...Hidd el, megbocsájtasz neki, és onnantól fogva idegbeteg leszel még attól is ha csak a sarki boltba megy át...aztán ezt majd ő is megunja h miért vagy annyira féltékeny, közben minden okod megvan rá.....Áhh, na mind1, nem folytatom, teljes megbocsájtás nem létezik, tudat alatt mindig előjön minden...

Inkább szenvedj most a hiánya miatt 2 hónapig, mint ha még vele szenvednél egy kapcsolatban 5 évig...

2009. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ribanc.Dobd ki...
2009. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bocs.Nem vettem észre hogy többször is megcsalta.Ebben az esetben dobd ki.14:09-es vagyok.
2009. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!