Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-30 közötti egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-30 közötti egyedülálló pasik! Mi az oka, annak, hogy jelenleg nincs párotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnétek még komoly kapcsolatba bele menni?Nem jöttök be a lányoknak? Egyéb?
2012. dec. 25. 13:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:

Tele vagyok belső gátlásokkal, komplexusokkal, hiába gonolom végig mit csinálnék párkapcsolatban, mi hogy lenne, de gondolatban mindig elakadok, egy sor kínos szituációba ütközök, és mindig úgy döntök nem kellenek a kényes helyzetek, nem vállalom be. Családos élet ,házasélet, gyerek, barátnő ezek mind nálam az idegesítő kölönc unalom kategoriába vannak pakolva.

De mégis a testiségre vágyom. Magára az intim összebújásra is.

De a kettő nem választható szét egy normális párkapcsolatban sajnos. Túl sok a kompromisszum, megalkuvás, túl sok a felelősség, túl sok az idő és pénz ami megy el, de semmi garancia hogy örökké, legalábbis addig amíg ÉNAKAROM!! addig velem maradjon, ez meg így elég rozoga befektetés.

Külsőmmel nincs gond, az optimálban bőven benne vagyok.

Pszichésen nem bírom ezt az egészet, inkább erről van szó.

Önbizalomhiány is befigyel olykor elég rendesen.

Nem tudok nőkkel beszélgetni, nem tudom mit kell nekik mondani. Sosem tudtam , igazán ha ők kérdeznek, arra válaszolni szoktam, de viszonzás részemről sosincs.

Így meg ugye ha 5 perc is nyűg,akkor 20 évig mégis miről lehet társalogni.

AZ előbbi okok+ hogy annyira demotivált vagyok, egyszerüen semmi kedvem nincs nőt szerezni magamnak, bulizni meg útálok, csak sportolni szeretek.

Sport életmódom mellett eleve nem is férne bele párkapcsolat az életvitelembe, időmbe, érzem csak hátráztatna a francba.

Naponta többször szeretetk fingani, mire kiérnék a szabadba, már nem kell. Nő orra alá nem finganék. Így meg nem élet az élet.

Csak hogy lásd, egyszerűen vannak olyan férfiak, akiknek ez a dolog marhára nem megy.

A baj ott van,hogy mégis a vágy megvolna belül, de akarat az nem társul mellé. Az idő meg telik.

2012. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:

9-es vagyok: Mint írtam nem vagyok egy elveszett lélek. Keresgélek, de nem fektetek bele mostanában nagy energiát. Van saját életem, annyira nem hiányzik bele egy nő pluszba, de ha adódna olyan akiért érdemes lenne leigázni egy országot, megtenném. :D :D

Tehát most csendes nézelődés időszaka van. S te egyáltalán férfi vagy nő vagy? S hány éves? Mesélj, mi adta az ötletet a kérdéshez?

2012. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:

9-es,"nem hiányzik bele egy nő pluszba" majd fog...

Nő,19 éves (/tanulás adta az ötletet/statisztika lesz belőletek,persze csak,ha sokan válaszoltok és értelmesen!)


11-esnek érdekes gondolkodás menete van!

2012. dec. 25. 14:09
 14/68 anonim ***** válasza:
Nem jövök be a lányoknak, sőt, sosem jöttem be. Semmiféle önbizalmam nincs mára. A nők, ha az ilyenről tudomást szereznek, még ki is gúnyolják az embert.Nem szentek, álszentek. Mára oda jutottam, hogy prostikhoz járok. Nem érdekel, ki mit szól hozzá, mennyire vagyok férfi tőle, egyáltalán, már maga az életem sem érdekel igazán, tekintve, hogy az egész rokonságomban mindig én voltam az utolsó, gyakran még a háziállatok is előrébb valóak, mint én.Nem bízom meg egyetlen nőben sem és a tapasztalataim alapján nem is érnek semmit. Akkor meg minek, Utódokat nem akarok, az életemet pedig nem is akarom végigvinni egészen az öregkorig.
2012. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:

Talán az, hogy kisvárosban élek, eleve visszahúzódobb típus vagyok, nem vagyok az a minden hétvégén b@sszunk be típus, nem szeretem megjátszani magam a lányoknak csak egy dugásért és nem tudok nyalni, csak azért, hogy sikerre vigyem. :) Talán a neveltetésem is ilyen, sosem mondták itthon, hogy az lenne a jó, ha csajoznék orrba-szájba, mondjuk nem is tiltották volna meg. Kinézetre átlagos vagyok, bár magas, 190 cm barna hajjal és zöld szemmel. Néhány kiló plusz van rajtam, de nem vagyok kövér, még csak molett sem. Olyan masszív inkább. Diplomás vagyok, tehát művelt, de ez nem a diplomán múlik. Jelenleg talán nem bízom magamban eléggé, meg hát épp álláskeresésben vagyok és szerintem ez nem egy jó pont a nőknél:)


24/F

2012. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:

Igen, biztosan van valami oka, de én még nem jöttem rá. Bár tegyük hozzá, az elején azért nagyon tudok izgulni, meg talán látják rajtam, hogy nagyon akarom, és talán ez a visszatartó/taszító erő, ami miatt nem jön össze? Nem tudom, mondom nincs sok tapasztalatom. Itt is próbálkozom, de sosem sikerül, mindig elküldenek. Volt itt 2 napja asszem 1 kérdés, h "nektek is írogat egy 29 éves pasi?"... Hát nagy valószínűséggel én lennék az a pasi....:/

De mivel senki sem ad esélyt, így nem tudok mást tenni, mint folytatni, egyszer csak megtetszem már valakinek...

2012. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok: Még kiegészíteném: dehogynem szeretnék komoly kapcsolatot, sajnos túl komolyan veszem ezt, nekem futó kaland nem kell, ostobaság lenne elkövetnem. Amúgy meg nem vagyok az a nők bálványa típus, nem zselézem a hajam és nem hordok fülbevalót miegymás. De ápolt vagyok. Ez van :)
2012. dec. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel srácok! :)
2012. dec. 25. 14:21
 19/68 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok:


Köszi! :D:D:D Ki lettünk segítve! Te most pasi vagy vagy csaj?

2012. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%
19-es: részben egyetértek Veled. De nem feltétlen azokkal a 25 éves pasikkal vagy 30 éves pasikkal van a gond, akiknek nem sikerült komoly párt találniuk. Fordítsuk meg: azt mondod, aki normális annak erre a korra már van párja. Ezek szerint az összes normális csaj akkor már foglalt, így kik maradnak? Akik kiégtek, akiken átmentek csomóan stb. Mégis miért ne lenne normális az a 25 vagy 30 éves pasi, akinek az ilyen nők nem kellenek és inkább marad egyedül? :) Érted...
2012. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!