Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-30 közötti egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-30 közötti egyedülálló pasik! Mi az oka, annak, hogy jelenleg nincs párotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnétek még komoly kapcsolatba bele menni?Nem jöttök be a lányoknak? Egyéb?
2012. dec. 25. 13:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

"25-ös, a hozzászólásodból simán lejön, hogy miért vagy agglegény. Ellenben nekem van párom..."


A kérdés szerintem nem arról szól, hogy neked van-e, vagy nincs mert ez senkit sem érdekel! Szánalmas az ilyen felfogású nő mint te. És még ti szóljátok meg az olyan hímneműt akinek nem sikerülnek a dolgok!

2012. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

A 79 %-os nő egyébként elég jól megmutatta akaratán kívül, hogy miért van sok egyedülálló férfi. Pontosan az ilyen kegyetlenül öntudatos, előítéletek alapján élő nők miatt, mint ő is. Aki x évesen ezt csinál, y évesen meg azt, így él, úgy él, az a normális, a többi pedig csak töltelék. Egyébként pedig éppen ő írta, hogy az egyetem elvégzése után nagyon nehéz ismerkedni. Akkor meg miről beszélünk?

Egyébként is, a magyar nők nagy részének nem férfi és talán nem is ember az olyan, aki nem tökéletes férfiként. a múltkor pl. belehallgattam a Duals társkereső iroda vezetőjének (nő) az interjújába, azzal kezdi: "A kritériumok a következők: legalább 180 centis testmagasság, biztos egzisztencia (több százezres fizetés), művelt, intelligens, bla, bla..."

És ezek 30-as nők, nem kis csitrik. Kérdem én ezek után, hogy figyelembe véve, hány teljesen értelmes, dolgos férfi él szingliként, azzal biztos hogy valami probléma van?

És még valami: úgy vettem észre, a magyar nőknek éppen, hogy a normális férfiak taszítóak. Hány olyan történetet hallani, hogy megveri, megalázza a nőt a párja, mégsem hagyja ott?! Ha pedig egy rövid időre átkerül egy normális fickóhoz, azt nem becsüli semmire és visszamegy az erőszakos, brutális állathoz. amikor pedig valamelyikük meghal, akkor mennek tüntetni a családon belüli erőszak miatt, miközben java részük önként választotta a sorsát.

Magyarország ma nem normális hely. Talán éppen ezért is van az, hogy minden épkézláb, fiatal férfi menekül ma innen és külföldről keres magának párt.

2012. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
100%

84 %, köszönöm a kommentedet, nem kell elnézést kérned érte!

A 79 %-os nő nagy baja, hogy nem emberként kezeli a férfiakat, hanem sablon szerint készült "embergépekként", sablon szerinti életpályával.

Azt hiszi, hogy mindenkinek olyan az élete, mint az övé. Ő pl. a huszas évei közepén kereste élete párját, sok férfi nem is volt olyan, mint azt szerette volna. És a többi, és a többi...

De azt nem veszi észre, hogy nem ez az egyetlen lehetőség. Vannak emberek, akik tizenévesen buliról bulira járnak és teljesen kiégnek. Mások későn kezdenek mindent és később is szeretnének megállapodni. Van, aki nyugis tipus és kevés párkapcsolat után készen áll elköteleződni. Másnak szüksége van tengernyi partnerre ahhoz, hogy végül megtalálja a párját. Van, aki akkor ismerkedik, amikor csak akar, ragadnak rá a másik nem képviselői. Van, akinek kínkeservesen megy, földöntúli csodának tartja, ha összejön. Van, aki ismer több száz lányt akár és könnyedén válogathat, van, aki csak néhányat és közülük se jön be senkinek.Van, aki nagyon sok embernek bejön, van, aki csak nagyon kevésnek.

Ezeket mindet figyelembe véve még mindig van, aki ki meri jelenteni, hogy csakis az a normális, amit ő vagy akár a környezete annak gondol?

2012. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:

# 43 -sel teljesen egyetértek. A 79%-es nő válaszadóra pedig inkább nem mondok semmit... akinek x,y évesen nincs párja, az nem normális? Ez a gondolkodásmód nem normális!


Nőként mondom.

2012. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:

6.vagyok:


#28:"Szerintem ha az ember tisztában van a saját hibáival, akkor könnyebben talál társat magának. Ha valaki 30 évesen azt mondja, hogy még nem találta meg a tökéletes nőt, mert mindegyik rossz volt, attól a hajam égnek áll!Mert ő a tökéletes férfi?! Kinek képzeli magát az ilyen, hogy neki csak a tökéletes nő felel meg? "

Na igen.Nagyon sokan itt csúsznak el a banánhéjon.Nem a tökéletest kell keresni,hanem azt aki passzol hozzánk.

Ha személyről beszélünk,akkor tökéletes nem létezik,mert emberek vagyunk és eredendően vagyunk tökéletlenek.Olyan létezik,hogy valakire azt mondjuk,hogy számunkra tökéletes,mert mondjuk minden tekintetben megfelel az elvárásainknak.Szerintem,ha az ember szeret valakit,akkor a hibáival együtt szereti és a tökéletest szerintem így kell érteni,nem pedig úgy,hogy nincsenek hibái,mert aki hibátlan párt keres,az egyedül fog meghalni.

Visszatérve az önismerethez.Szerintem nagyon sok ember önmagát nem képes elfogadni és azért nincs kapcsolata és utána jönnek azzal,hogy ők rondák stb.,pedig a legtöbbjük meg se próbálja szerintem és csak azért mondják,mert egy lány sem ment oda hozzájuk.A másik pedig az,hogy az emberen látszik,hogy ha nincs kibékülve magával és az el is rontja az esélyeit,attól függetlenül,hogy hogyan néz ki.



Én csak azért vagyok egyedül,mert amikor lehetőségem lett volna,akkor el voltam foglalva a saját bajaimmal.Utána nem lett volna lehetőségem rá,szóval hanyagoltam is a dolgot,most pedig próbálkozom ahol tudok,aztán egyszer majd,csak összejön valami.

De én még csak 22 vagyok,szóval van időm.

2012. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:

"nem becsüli semmire és visszamegy az erőszakos, brutális állathoz. amikor pedig valamelyikük meghal, akkor mennek tüntetni a családon belüli erőszak miatt, miközben java részük önként választotta a sorsát"


Erről megint csak nyithatnánk egy vitát,de én nem szeretnék(részben igazad van,de nem tudhatod,h egy nő hogyan él meg egy ilyen párkapcsolatot)!


Privátokra,pedig nem szeretnék válaszolni,ezért lehetőleg ne is küldjetek!

2012. dec. 25. 15:32
 47/68 anonim ***** válasza:

Rendben, nem küldök, mint azt a levélben is írtam. :/

29 F

2012. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:

Hogy miért nincs párom jelenleg? Rengeteg oka van:

1. Másfél hónappal ezelőtt óriásit csalódtam abban a nőben, akivel le tudtam volna élni az életem és akit úgy szerettem mint még soha senkit.

2. A stílusom úgy tapasztaltam alkalmatlan hosszú távú kapcsolatra (értsd: udvarias, kedves, figyelmes, illedelmes, jólelkű, stb.).

3. Az külsőm miatt a nők többsége arra akar használni, hogy szexeljünk, vagy hogy a barátnőik, ismerőseik előtt felvágjanak velem, milyen pasijuk van.

4. A fentiek miatt nehezen bízom meg az új emberekben.

5. Egyre kevésbé találok a korosztályomban olyan nőt, aki normális értékrenddel rendelkezik, kulturált, nőies, hasonló az érdeklődési körünk és értelmesen el lehet vele beszélgetni bármiről.

6. Rengeteget tanulok.

7. Válogatós vagyok.

8. Eldugott helyen lakom.

9. Nem iszom, így kocsmázni, bulizni is ritkán járok, az ismeretségi körömmel meg nehezen lehet eljutni kulturáltabb helyekre.

10. Flegmaság, mások kritizálása, nagyképűség, tiszteletlenség, túlzott alkoholizálás, dohányzás, igénytelenség, lustaság, hegyes műkörmök, kvás öltözködés nálam kizáró ok.


Hát kb. emiatt nincs most senkim.


F25

2012. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tényleg nem tudhatom, hogyan éli meg egy nő, de véleményt mondhatok. Kedvezményesen vettem meg Nagy Henrietta: "Holtomiglan?" című könyvét, ami ilyen eseteket dolgoz fel. El voltam képedve, mert ezek a nők száz alkalom után százegyedszer is megbocsátottak a fickónak, visszamentek hozzá, stb...

És ez a nagyon érdekes, hogy amikor valaki viszont szingliként közeledni szeretne egy nőhöz, az gyakran a lehető legellenségesebben áll hozzá. Még a kákán is csomót keres, mondhatni. Az ember azt gondolná, hogy ezek után a megfelelő férfiak mind Brad Pitt, Macgyver és Bill Gates keverékei, de nem.

Engem rohadtul idagesít és frusztrál az, hogy itt vagyok szingliként évek óta, nem kellek, eközben idiótábbnál idiótább embereket látok állandóan párkapcsolatban valakivel. És ezek után még jön egy ilyen 79 %-os típusú nő, aki "kőbe vési az aranyigazságot", ez már sok, ilyenkor kiakadok egy kissé.

2012. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:

Nos, komplex a probléma, van egyrészt egy jó adag önbizalomhiányom, hozzáteszem okkal mert mindig elvették! Régimódi alkat vagyok, kissé túl figyelmes, udvarias, itt már buktam, a régi értékrend halott! A külsőmmel szerintem nincs probléma, ennyire azért rendben van az önértékelésem, bár leadhatnék még 5-8 kg-ot de azon vagyok, hogy azt is izommá transzformáljam, ha több időm lenne már ez sem lenne téma, így el is érkeztünk a következő problémához, hogy rengeteget dolgozok, sokszor hétvégén is, ami túlóra szembejön azt egyrészt el kell vállalnom, meg persze a pénz is jól jön, szóval az év nagy részében csak a melóhely és az ágyam közt ingázok meg kómás fejjel elmegyek a boltba bevásárolni, hozzáteszem így sem keresek sokat! Ami még nehezítő tényező, hogy a felsorolt dolgok miatt is és egyénemből adódóan nehezen kommunikálok a nőkkel, míg egy férfinél ha cinkel azt egyből leveszem, hogy jóindulatúan heccelve teszi vagy szemétségből úgy a nők sokszor kiismerhetetlen (néha szemétkedő) stílusából nem veszek le információkat, na ilyenkor átmegy egyfajta nyűgös dologgá a beszélgetés, akikkel pedig jól elvoltam lányok, azok az unalomig ismételt barát kategóriába soroltak bla, bla, bla. Végül: nem tudok olvasni a nők "jeleiből" pl. múltkor a pénztáros csaj mintha "úgy" nézett volna és "úgy" beszélt velem mintha örült volna a közeledésemnek, na ilyenkor beindul a fedélzeti computer, mind a 4 mag izzad benne, mire kiadja, hogy error, nem tudom értelmezni, mi van ha én értem félre, vígjátékba illő de az jut eszembe, hogy bazz, ha itt most elkezdek nyomulni és beégek, akkor ebbe a boltba se jöhetek többet vásárolni, pedig szeretek mert közel van és olcsó, úgyhogy csak visszamosolyogtam és hazamentem, na erre varrjatok gombot.


28/F

2012. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!