Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-30 közötti egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-30 közötti egyedülálló pasik! Mi az oka, annak, hogy jelenleg nincs párotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnétek még komoly kapcsolatba bele menni?Nem jöttök be a lányoknak? Egyéb?
2012. dec. 25. 13:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:

58-as,igen sokkal fiatalabb vagyok és tapasztalatlan!De épp ezért kérdeztem,h betekintést nyerjek,ami lehet ,h nem úgy jön át ,mintha élőszóba beszélgetnénk(mert ott a gesztusok is sokat segítenek azért),de próbállak megérteni benneteket!Valahol nekem is el kell kezdenem...:)


59-es,ez durva volt!!!


Köszönöm mindenkinek az őszinteségét és,h így kiöntöttétek a lelketeket!

2012. dec. 26. 11:07
 62/68 anonim ***** válasza:

Kérdező: 58-as vagyok (alias 9-es) :D


Akkor beszélgessünk élőszóban. Nekem még az is egy remek kérdés lenne, hogy valójában miért érdekel ez téged ennyire. Tudom tanulmány... de ezen túl.

2012. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:

Miért érdekel ennyire?

-már ha belevetettem magam a dologba,akkor szeretném tényleg megérteni

- körülöttem is több ilyen ember van,azt látom,h hogyan élnek,de persze azt nem tudhatom,h belül mit éreznek és hogyan élik meg

-emberi kíváncsiság

2012. dec. 26. 14:38
 64/68 anonim ***** válasza:

9-es vagyok (vagy 58-as)

Azért érdekel engem, mert e mögött - nálad - van egy történet. Van egy egyéniség, ahogy én látom. Van valami amire vannak feltételezéseim, de nem akarom itt nyilvánosan leírni. Csak egy kis részét: valakit meg akarsz érteni, de ő nem ad olyan válaszokat ami neked elég.

S ezért érdekel, hogy mi van veled. Küldj egy privátot és folytassuk ott.

2012. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:
Küldj te privátot és ,akkor ha lehet írd meg ,amit itt nem tettél meg!
2012. dec. 26. 16:42
 66/68 anonim ***** válasza:
Mert a nőzés kőkemény munka, főleg, ha a nulláról kéne építkezni. Dolgozni meg nem szeretek annyira, csak fogyasztani. Hiányzik mindenkinek, de olyan az egész, mintha mindennap ZH-t íratnának veled pszichológiából. Baromira bonyolult, magától úgy tűnik nemjön, bízunk a lottóötösben, mert azzal ilyen Zimány Lindákat már össze lehet szedni. Egyéb esetben pedig nem térülendő cölibátus...
2015. jún. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
26/F 7-8 baratnom volt eddig es mondhatni egy erdekelt valamennyire is de o is csak azert mert jo volt vele a sex. Nagyon kulonc vagyok majdnem olyan mint 58-as. Testepitesek szabadidomben es jatszom. Fozok felkeszulok a kovetkezo napra. A nokkel valo kommunikaciom is kb a nulla mert nem ertem oket. Nem tudok mit mondani. Regen is mindig kerdeztek h mi bajom van? Mondtam semmi csak nagyon unatkozom melletted. :) ez van. Valakinek jobban megy valakinek kevesbe. Sosem szedtem fel noket mindig ok szedtek fel engem. Nem talalkoztam meg olyan novel aki megmozgatott volna bennem vmit hogy lepjek. Tulsagosan onzo es szetszort vagyok. Raadasul beszedhibas vagyok. Ez van:)
2015. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Ui:. Nagyon szeretem az operat. Rendszerint enekelni is szoktam ebben a stilusba + a japan animeket is szeretem. Tudok zongorazni is de ugyebar ezek a dolgok egyik not sem erdekeli. Mondhatni eletmuvesz vagyok raadasul megfelelo egzisztenciaval! Sajat kertes haz auto jo fizu. Es meg igy se. :D
2015. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!