Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-30 közötti egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-30 közötti egyedülálló pasik! Mi az oka, annak, hogy jelenleg nincs párotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnétek még komoly kapcsolatba bele menni?Nem jöttök be a lányoknak? Egyéb?
2012. dec. 25. 13:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Most az a mondás jutott az eszembe, hogy egy ember halála tragédia, egymillióé már csak statisztika.

A te eseted egészen más, te a szingliség okairól vezetsz egy felmérést, de a száraz mondatok mögött igen sok komoly emberi tragédia húzódik meg. Csak ezt akartam most közölni.

2012. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%

"aki normális annak erre a korra már van párja."


Gyűlölöm ezeket a mondatokat!! :((

2012. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként is, 79 %, ki vagy te, hogy ítélkezzél mások felett?! Talán egy önjelölt istennő?
2012. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
81%

19:

Tehát én nem vagyok normális... köszi, hogy így ledegradálsz tök ismeretlenül... Igazán jól esik!

Talán a te "fajtád" miatt vagyok még mindig agglegény...

2012. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:

ugyan 23 vagyok, de egyszerűen azért, mert nem akarok. nem hiányzik, ahogy az alkohol, a barátok sem.

ennek ellenére aki ismer, nagyon szeret, kedvel, és mindig hiányol.

2012. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
Nem megyek bele csak azért egy kapcsolatba, hogy "legyen valaki", aki nem felel meg az igényeimnek. Így keresek egy normális lányt, akit lehetetlen szinte megtalálni, így dugok a szépekkel, és friendzoneolom a nem ostobákat.
2012. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:

Hát, pedig bármennyire is gyűlölöd, ez az igazság. És valóban igaz, nőben is, nem csak férfiban!

(Az elváltakra ez nem érvényes, hiszen ő készen állt, de nem sikerült, azt egészen más, mintha soha nem is akarta volna.)

Én egyetemre jártam, és ott volt egy pasim, épp a végzés évében szakítottunk. Utána meg elég nehéz pasit találni már. Mindenki foglalt, meg már 25 felett hova is jársz párt keresni?

így én bejelentkeztem egy társkereső oldalra. Már gondolkodtam, hogy írok belőle egy könyvet, elég mókás volt, hogy mennyi szerencsétlen pasival találkoztam.

Nem, én nem állítom, hogy én különb voltam. 27 éves szingli nő. Igen, gáz. De nekem van annyi önkritikám, hogy bevalljam. Elég nehéz a természetem, ráadásul mindig olyan pasira pazaroltam az időmet, akiről már az elején tudtam, hogy nem vele élném le az életemet.

Szerintem ha az ember tisztában van a saját hibáival, akkor könnyebben talál társat magának. Ha valaki 30 évesen azt mondja, hogy még nem találta meg a tökéletes nőt, mert mindegyik rossz volt, attól a hajam égnek áll! Mert ő a tökéletes férfi?! Kinek képzeli magát az ilyen, hogy neki csak a tökéletes nő felel meg?

Én elmondom, az én férjem nem tökéletes. ÉN sem vagyok az, de szeretem, és elfogadom a hibáival együtt.

2012. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:
Valaki megint megkérdezte,de akkor leírom megint: 19 éves Nő!
2012. dec. 25. 14:37
 29/68 anonim ***** válasza:
25-ös, a hozzászólásodból simán lejön, hogy miért vagy agglegény. Ellenben nekem van párom...
2012. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:

30:

Mindegy, ez egy végeláthatatlan harc csak, meg sárdobálás. Tök felesleges.

Egyszerűen van bennem valami, ami senkinek nem jön be. Akármennyire is próbálkozom...

29 F

2012. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!