Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-30 közötti egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-30 közötti egyedülálló pasik! Mi az oka, annak, hogy jelenleg nincs párotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnétek még komoly kapcsolatba bele menni?Nem jöttök be a lányoknak? Egyéb?
2012. dec. 25. 13:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:

Nemrég szakítottam, most rendezem az életem.


26/F

2012. dec. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:
Utolsó átérzem a helyzeted!
2012. dec. 25. 14:48
 33/68 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket,de kérlek benneteket ne itt szapuljátok egymást!
2012. dec. 25. 14:50
 34/68 anonim ***** válasza:

28-as azért ez osotbaság, hogy kiez,hogy csak a tökéletes felel meg neki? Miért? MERt!

A SZÁMÁRA TÖKÉLETES-ről van ám szó. Az még univerzális értelemben nem biztos hogy tökéletes. Én is csak a számomra tökéleteset akarom, és mindenféle szírszar gyökérrel nem érem be. Képzeld, láttam is már olyat, majdnem össze is jött, ha nem csesztem volna el. A lényeg, nagyon szép volt, nagyon természetes volt, intelligens, szóval ami kell, de messze nem ő a világ legszebbje, de nekem pont tökéletes. De akit meg kikiáltottak a világ legszebbjének, az nekem csak egy átlag pi-csa,semmi több.

Szóval nagyon is mindenkinek az elvárásaihoz képest a tökéleteset érdemes keresni, különben szétunja az életét mellette. EZ van. Én meg a mindent vagy semmitben hiszek. Az időmeg szarokra nem pazarlom. Akkor már inkább egy prosti, aki fullosan néz ki, azt is én választom ki, de ott azért nincs annyi kompromisszum,mint egy párkapcsolatban.

Azzal egyetértek,hogy nem normális, akinek 25 felett nem volt senkije. Én a 11 est írtam ide, és most ismét szólók! Láthattad, én kattant vagyok. Akiknek már önértékelési zavarai vannak, vagy csak önbizalomhiánya, koplexusai, az sem nomrális egészen. Mindenki aki szarul szocializálódott, az normálatlan. EZ van. Persze a nők leszarják, mert turjálnak a palik közt, csak a saját érdekük számít,hogy állati jól érezzék magukat, nyeregben, ami kell... de nem is akarnak belelátni,hogy miféle hidegség mögött miféle okok is húzódnak. EZt szeretik vakfoltként kezelni, és nem is fárasztják magukat vele, inkább néznek egy potenciálisan faszábbat, és szarnak bele. Szomorú.

2012. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
40%

És ha pl most írnék a kérdezőnek, nagyon valószínű, hogy ő is nemet mondana az ismerkedési szándékomra ezen okok valamelyikét említve:

Túl idős vagy!

Nem vagy az esetem!

Van párom!

Messze lakunk egymástól (ez persze nem az ő hibája)!

Vagy csak egyszerűen nem venné jó néven a kéretlen közeledésem...

Amúgy köszönöm nektek a sok biztatást, így most már itt sem igazán van kedvem ismerkedni, nem csak a való életben. De hát így kell ezt jó magyar szokás szerint, aki sz.rban van, arra még lökünk egy kicsit, hisz már úgy is mindegy szerencsétlennek...

2012. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok:


A legnagyobb baj itt tudjátok mi? Hogy az emberek nem látnak túl a saját világukon. Mármint nagy részük. A legtöbben csak a saját igényeiket hajtogatják. Tisztelet a kivételeknek, de mivel ők kevesen vannak, ezért kívülállókká teszik magukat akaratlanul is. Valahol ez érthető. De ugye néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Akik úgy járnak mint én, hogy hiába akarunk komoly barátnőt, ha nem teszünk érte, vágyakozhatunk évekig. Persze itt megint bejön a másik oldal, hogy de hát én teszek érte, de mindig elutasítanak. Ez esetbe nincs mit tenni, egyszerűen nem szabad magad ostromolnod, és aláásnod az önbizalmad, nem veled van a gond. Egyszerűen csak ez van. Tudom, hogy nehéz elfogadni, de én már megtettem. Nem görcsölök rá, miért is bizonygatnám az értékeimet a nőknek? Én tudom, hogy értékes férfi vagyok, de ugyanúgy vannak hibáim, mint ahogy itt valaki említette a férjét is. Egyszerűen csak ne agyalj annyit ezen. Cselekedj, az élet cselekvés. Érezd jól magad a bőrödben. Járj el szórakozni, beszélgess lányokkal, de ne az vezéreljen kapásból, hogy "mindenáron teljesítenem kell". Nincs elkésve senki sem :)

2012. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:

"Persze a nők leszarják, mert turjálnak a palik közt, csak a saját érdekük számít,hogy állati jól érezzék magukat, nyeregben, ami kell... "


Azért ez egyáltalán nem így van(biztos van ilyen is,de ez most megint általánosítás)! Azért,mert te eddig ezt tapasztaltad!

2012. dec. 25. 14:58
 38/68 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok:


Meg ezek az általánosítások is gyerekesek. A normális nőknek is jogosan esnek rosszul, nekem is rosszul esik, amikor a nők orrba-szájba lehordanak minden férfit, mert ezzel nem tisztelnek, nem látnak túl a saját kis világukon, mert ha túl látnának, észrevennék, hogy velük szemben ez a férfi pont nem ilyen, :)

2012. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek Tőled kérdező,mert off lesz.

Nem bírtam komment nélkül elsiklani a kérdésed felett.

27 éves nő vagyok.

Tudom,a kérdésed a férfiakra vonatkozik,ezért is kértem elnézést.

Szerintem a 79%-os hölgy válaszai nem teljesen fedik a valóságot.

A kijelentése,ami szerint egy 30-on túli férfinak ha nincs még párkapcsolata,akkor ott az adott illetővel valami baj van,ez számomra is sértő,pedig nő vagyok.

Úgy gondolom,hogy egy közel 30 vagy azon túli embernek /függetlenül a nemétől/ komoly okai lehetnek,hogy miért egyedülálló.

Nem feltétlen a személlyel van a probléma.Ezer és ezer másik oka lehet.

Ezért nem kell egyből ítélkezni az emberek felett.

De nyilván egy ilyen anonim oldalon az emberek többségéből /tisztelet a kivételnek/ hiányzik az empátia.

Még mielőtt a 79%-os fent említett hölgy felettem is ítélkezne,amiért 27 évesen még nincs párom,gyorsan pár szóval megfogalmazom.

Többet nem lesz az,hogy mindig csak én legyek a megalkuvó.Többet nem leszek naív,és nem hagyom magam kihasználni.

Elnézést kérek az offért és a terjedelemért!

2012. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:

"Vagy fél az elkötelezettségtől, vagy egy hatalmas balf... aki nem kell senkinek."


Na jön a szokásos feminista maszlag! Gondolom a nőkben akkor nincs is hiba....

2012. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!