Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-30 közötti egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-30 közötti egyedülálló pasik! Mi az oka, annak, hogy jelenleg nincs párotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnétek még komoly kapcsolatba bele menni?Nem jöttök be a lányoknak? Egyéb?
2012. dec. 25. 13:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 ASOT ***** válasza:

Külsőre megtetszik és "szép", de utána kiderül ugye lassan hogy milyen belül, és bizony ritka az ha valaki nem csak kívül hanem belül is "szép".


És nekem egál kell :)


És mivel először a külsejét látom meg, és miután beszélgetünk azután ismerem csak meg így később derül csak ki h milyen belül.


Ergo van akivel csak szexelni jó meg max elmenni szórakozni. De az h lehorgonyozzak mellette, ahhoz kevesen jók.

2012. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:

49-esnek köszönöm,amiért így szépen pontokba szedve válaszolt! :)

50-esnek pedig csak annyit tudok írni,h amilyen nő "típust" te leírtál,azoknak a személyeknek nem te ,vagy más pasi nem felel meg.Hanem ők nem felelnek meg saját maguknak!!

2012. dec. 25. 17:38
 53/68 A kérdező kommentje:
51-es,így ahogyan leírtad magad nem az jön le,h nem lennél szerencsés ember a magánéletedben(pl:szerelem)! Ilyen emberrel én is szívesen megismerkednék!
2012. dec. 25. 18:57
 54/68 A kérdező kommentje:
ASOT-nak több kommentjéhez volt már szerencsém, ezt is köszönöm,de azt gondolom neked nem elég a norma,többet vársz a párodtól,ezért vagy egyedül!( Persze ezt csak az alapján írom,amit eddig érzékeltem belőled)! Nem bántásként vagy bírálásként!!!
2012. dec. 25. 19:00
 55/68 anonim ***** válasza:
51-es vagyok (hmmm mint a körzet), köszi a kedvességed de hidd el, valami tényleg nem stimmel nálam sem csak nem tudom mi, vagy a körülmények áldozata vagyok (ami szerintem marhaság) vagy nem tudom, van bennem balf*szság is, de sokszor az a legrosszabb, hogy ha meglenne a kezdő lökés akkor jól alakulnának a dolgok, na mindegy, nem akarom magam sajnáltatni, nehogy bárki azt higgye, gyűlölöm ha sajnálnak! Na mindegy köszi azért!
2012. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 ASOT ***** válasza:
Egy kissé tévedsz :)
2012. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:

Újra 9-es vagyok: Kérdező 19 éves vagy én 35.

S amikor azt írom, hogy nem hiányzik az életembe egy nő pluszban és te azt írod, hogy majd fog. Akkor sajnos nem tudod miről beszélek. Ha elolvastad az előző válaszomat akkor láttad volna, hogy nincs gondom az ismerkedéssel, s szex ügyben sem vagyok gyámoltalan. Ha kell meg tudom oldani ezt. Írtam erről.

Én csak azt mondtam, hogy a NŐ nem hiányzik az életemből, tudod az, akiért még hajnal kettőkor is leugrasz a boltba egy joghurtért ha azt kér. Te egy olyan csajról beszélsz nekem, hogy majd hiányozni fog, aki szerint a legfontosabb, hogy a végén a lenyelje, mert ez kell minden férfinak. (Na nem mondom, hogy ez rossz, de már nem ez számít.:) A nők többsége azt hiszi, hogy jó az ágyban... nem mindig igaz. S még több hiszi, hogy ez elég is lenne mindenhez. ... Na ez pedig végképp nem igaz.


Csak írd a tanulmányod és sok sikert kívánok, de sajnos még nincs elég komoly élettapasztalatod a megértéshez. De ezt kérlek ne vedd sértésnek nem annak szánom, s nem megbántani akarlak. Évek múlva érteni fogod.

2012. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:

51 es! Pontosan ez van nálam is,hogy a sok hülyepi csa olyan gyéren jelezget, hogy döntse már el az ember,hogy az most haverkodni akar, vagy csak jó napja van, vagy akar tőlem valamit? Egyszerüen én sem nagyon értem ezeket a jeleket. Volt olyan, amire vagy 1 hónappal később jöttem rá. Pontosan ezaz,hogy a nők ha ilyen tré módon jeleznek, és látják,hogy a pali nem veszi a lapot, máris azt gonodlják, ez egy faszgyökér, vagy ez egy lúzer, vagy nem kell neki. Ha meg túlgondolja a fickó, az is borzasztó kínos, mert ha nincs jel mégsem, csak annak tünt, akkor meg baromi égés az egész. AZ ilyen szemezgetős történetekben én például direkt ezért nem hiszek. EZ nálam nem számít semmiféle jelnek. Én is rettentő nehezen koomunikálok a nőkkel, mert alapjában véve a köreimmel mindig jó laza stílusban szoktunk társalogni, az a minden második szó "bazz dmeg" meg "hé!te!" na és erre vagyok nagyon ráállva. Nőkkel meg nem annyira nyerő ez. Annyira nincs is velük semmi témám, a nők 80% számomra egy dögunalom, totál más az érdeklődési körük, engem csak a bunyó meg a testépítés érdekel, meg a metal, drumn bass zene, és a techno is, nameg a véres horrorfilmek. Kb. annyi az érdeklődési köröm, és aza gáz, hogy a nők zömét ez hidegen haggya. PErsze az izmos testet szeretik, de minden más téren elítélik az erőszakot, ez meg engem eléggé idegesít. Igazán egy olyan nő kéne nekem, aki pl. egy sporteseményen ott drukkolna nekem a ring mellett pl. csak példának írom, nem versenyzek, de a zömüket meg totál más érdekli, költészet, hegedülés, színházbajárás meg egyéb anyámkínja altató szarok. Totál nem illik össze velem a nők zöme. Egyszerüen nincs miről beszélni velük.

Volt már hogy beszéltem egykét nővel életem során, de kb annyira koncentrálnom kellett,hogy mit meg hogyan beszélek, mintha valami idegennyelv vizsgán kellene pofázni 5 ösre. Stressz szint is jó kisérő volt mellé. Képtelen vagyok tehát ellazulni, mert nem vagyok a rendes nőkkel összeillő. Én pont a túl kedves, intelligens uriemberek fejegyenest ellentéte vagyok, a túl gyökér, túl önző, túl hideg, távolságtartó, sose mosolygós, és egyáltalán nem haverkodó féle vagyok, és láthatod, így sem lehet. Igaz egy sem utasított el, de amelyikek nyitottak felém, mindnek egy idő után az arcára fagyott a mosoly,aztán visszahúzódtak mint valami qrva sünidisznó.

Egyszerüen a férfiak dolgát nagyon sok minden nehezíti a társtalálásban. Én tipikusan az a fajta vagyok, aki nem próbálkozom, hagyom a fenébe az egészet. Hamar fel szoktam az ilyeneket adni, nem akarok idegileg rámenni.

Csak ott a baj,hogy főleg ezek az ünnepnapok moslék egy patkány feelinggel telnek, látom a párokat, nyomorékabbnál nyomorékabbak kísérik a jóféle párjaikat, és állati boldogok, én meg rohadok szét egyedül, és fáj, hogy ilyen tetű vagyok belül. Egyszerüen nem tudok jó ember lenni.

Furcsa,de aki állati helyes fickónak állítja magát, az úgy látja,hogy jobb volna a bunkó,rideg volna,mert jobban összejönne neki, én meg bunkó rideg vagyok, de úgy gonolom,hogy jobb volna ha kedvesebb fickó tudnék lenni, úgy jönne össze jobban. Az a bajom, hogy szarba se nézem a többieket. Próbálkozok javulgatni ilyen téren,de nem megy. Egyszerüen nem érdekelnek. Nem kell haver, nem kell senki, de rohaszt a magány!mégis. Nő kéne, de őt is csak eszközként használnám,hogy a nemi vágyaimat kiéljem, meg legyen egy lelki szemetesem, aki pátyolgat, ha szar kedvem van, ami valljam be, igen gyakori! Ez pedig így nem megy.

2012. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyáltalán nem vagy Te szar ember! Ne oltogasd magad azért, mert mások szärnak arra, amit kedvelsz. Én pl egy 80-as évekbeli angol rock bandáért vagyok oda. Szerinted ez hol érdekli a nőket? :D:D:D:D Szívemből beszéltél amúgy.
2012. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
60 as! Köszöntem a szimpátiát, jól esett! Egyébként vannak ilyen nők, akik azt is szeretik amit te hallgatsz, csak itt is egy példa,hogy nem ez a gyakorlat. A zöme nem ilyen, nem hozzánk való. A nők zöme rózsaszín, go to disco, olvasni a szerelmes köteteket, nézni a twillightot meg a nyálas csicska Richard gere/Clooney féle ,szex és nyúljork romantikus förtelmeket, barátnőzni, körömlakképítő stúdió satöbbi, ennyiből állnak. Ez nekem nem tetszik. Kevés olyan lány van,aki szereti a férfias stílusú zenéket, néz is ki valahogy, sport életmódja is van, meg olyan símulékony, totál normális is egyben, nem pedig ilyen kényes nyafogó picha. Ha találnék egy ilyen lányt, mint a gyémántot,úgy megbecsülném. Igaz találtam még nyáron, de lúzer voltam, hagytam elszalasztani. Ezt sem tudtam azóta sem kiheverni, egy olyan nőt! Óhh... :(
2012. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!