Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves látássérült fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves látássérült fiú vagyok. Eddig volt két viszonzatlan szerelmem, és 1 visszautasítás azért mert vak vagyok. Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés

tudom hogy fiatal vagyok, de szeretnék járni valakivel aki viszonozza a szerelmemet, akivel jól érezném magam. Nagyon könnyen zavarba jövök, nem vagyok egy bátor típus.

A válaszokat előre is köszönöm.

és elnézést hogy hosszú voltam csak rég óta nyomaszt ez a kérdés.


2008. jún. 1. 21:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen nem látsz? Ha igen akkor egyrészt jó a felolvasó progid, mert ennek az oldalnak elég gáz a szerkezete.

Másrészt lehet, hogy az a baj, hogy mivel nem látsz, ezért nem tudod eldönteni, hogy ki az, aki a külsője alapján a te kategóriád. A párválasztásnál az elsődleges szempont a külső, ezért nehéz lehet neked úgy kezdeményezni, hogy nem tudod, kinél lehet esélyed.

Két dolgot tehetsz szerintem: az egyik, amit már írtak, hogy várod hogy egy csaj kezdeményezzen.

A másik, hogy igénybe veszel külső "segítséget", és megkéred egy barátodat, hogy ránézésre döntse el, melyik csajjal vagy egy kategóriában. Tehát melyiknél lehet esélyed.

2008. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Egy képernyőfelolvasó programot használok ami felolvassa a képernyőn megjelenő dolgokat. Ez az oldal nem túl jó, de nem is rosz. van ennél sokkal roszabb. Na de a témánál maradva. Sokan azt mondják hogy ne én várjam meg még egy lány kezdeményez...
2008. jún. 1. 22:49
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha te akarsz kezdeményezni, akkor szerintem tedd azt, amit egy előző kommentben írtam. Kérd meg egy barátodat, hogy ránzésre ítélje meg, hogy melyik csajjal vagy egy kategóriában.
2008. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nálam a külső nem igazán számít... majd egyszer megkérem az egyik barátomat...ha lesz olyan lány akinél esetleg lenne esélyem.
2008. jún. 2. 08:16
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán egyszer sikerül találnod valakit.De tényleg nem értem a legtöbb lányt hogy miért zavarja öket ha az ember vak.

Majd találsz valakit aki majd szeretni fog.

Én meg süket vagyok.Ha valaki halkan mond valamit dünnyögésen kívül egy betűt sem értek.Igaz hogy a pasimat idegesíti hogy tízszer is rákérdezek hogy mit mondott a telefonban :D de azért nem annyira zavarja :)

2008. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a probléma, hogy sok lány nem tudja elképzelni egy beteg fiúval az életét. Jobb esetben amiatt, hogy túl nagy a felelősség, rosszabb esetben szégyelli, vagy tehernek érzi. Tudom ez így durva, de én így gondolom. Olyat nem fogok mondani, hogy majd megtalálod, meg mittudomén, mert egyszer egészen biztosan, kérdés, hogy mikor.
2008. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
van olyan vak barátom akinek van látó barátnője(van velem egykorú és van idősebb); van vak barátom akinek vak a barátnője...csak nekem nem jön össze:(
2008. jún. 2. 17:30
 18/21 anonim ***** válasza:
ne aggódj összefog az jönni. Általában mindig a beteg emberek találnak nehezebben párt :( sajnálom őket :(
2008. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos vagy, és fel a fejjel, akkor találsz rá a szerelemre amikor legkevésbé számítasz rá!

Mellesleg még fiatal vagy, van időd bőven, a lényeg hogy ne add fel!

:)

2008. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én egy 18 éves, szintén vak lány vagyok. Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy a látássérülésed miatt lehet a gond. Velem ugyanez volt... Mindenki csak barát lett és amelyik fiúval sikerült volna komolyabbá tenni a kapcsolatot, az kihasznált... Amikor bekerültem a Vakok Iskolájába, ott ismertem meg a barátomat, aki szintén vak. Szerintem Neked is sorstársakkal kellene próbálkozni, mert ők biztos, hogy elfogadnak. Nagyon sajnálom, hogy ilyenek veled! Én is Jaws-t használok és kiakadtam, amikor megkérdezte valaki az előző oldalon, hogy hogy' olvastad el a kérdést... Mennyire tájékozatlanok az emberek.... Beszélnek, mielőtt még meggyőződnének a dolgik álláséról. Kívánom, hogy találj egy olyan lányt, aki úgy szeret, ahogy vagy és nagyon boldoggá tesz! Ha nem lenne barátom, szívesen megismrkednék veled. Minden jót Neked és sok szerencsét, szurkolok nagyon!!! 18 éves lány
2010. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!