Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves látássérült fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves látássérült fiú vagyok. Eddig volt két viszonzatlan szerelmem, és 1 visszautasítás azért mert vak vagyok. Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés

tudom hogy fiatal vagyok, de szeretnék járni valakivel aki viszonozza a szerelmemet, akivel jól érezném magam. Nagyon könnyen zavarba jövök, nem vagyok egy bátor típus.

A válaszokat előre is köszönöm.

és elnézést hogy hosszú voltam csak rég óta nyomaszt ez a kérdés.


2008. jún. 1. 21:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16 éves fiú!

Én olyan szakember vagyok, aki látássérült emberekkel foglalkozik. Vannak látássérült barátaim is. Azt mondják, látássérült lányoknak könnyebb kapcsolatot találni, mert a férfiak szeretnek támaszt nyújtani, védelmezni.

Nem tudom, hogy igazuk van-e. Minden esetre, azt mondhatom neked, hogy ismerőseim egy kivétellel házasságban élnek. Bár egyikük sem 16 évesen találta meg az ideális párt.:)

Vannak más emberek hozzád hasonlatos helyzetben.

És igen, az emberek sajnos tájékozatlanok. Sokan nem hallottak még az olvasó programokról. Érzékenyítő tréningeket tartunk ezért látóknak - felnőtteknek, és gyerekeknek-.

Sok vak ismerősöm van, akiknek gyerekeik is vannak.

Még a háziorvos is csodálkozott, hogy be merik vállalni!!!!! Pedig bizony, hogy fel lehet őket nevelni!

Egy kis érdekesség neked: azt mondják barátaim, hogy rá vannak kényszerítve látássérültségük nyomán, hogy belső utakon járjanak. Ha ezt valaki ki tudja jól használni, akkor mélyebb összefüggéseket fedezhet fel, ismerhet meg. A női léleknek is vannak rejtelmei, kincsei, amit csak az igazi "látók" fedezhetnek fel. Akik olyan kisherceg módjára tudják szemlélni a dolgokat, a szívükkel.

És végezetül, a legjobb barátnőm, Bea szavai (aki feleségül ment egy vak masszőrhöz): Semmiért nem cserélném el az én férjemet, gyerekeim apját egy felületes "látó" férfire. Azért őt választottam, mert "belelát" a lelkembe, és mindig a szükségleteimre figyel. Meg is kapok tőle mindent: szeretetet, érzelmi biztonságot, és megkülönböztetett figyelmet.

Légy türelemmel, és tanulmányozd a női lélek rejtelmeit! Ez egy jó lehetőség lehet arra, hogy előnyben részesítsen téged egy kedves, neked való lány, a látássérülésed ellenére is, a látó fiúkkal szemben.

2011. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!