Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye az nagy szégyen, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az nagy szégyen, ha egy férfi sírni kezd?

Figyelt kérdés
A barátom 31 éves, én 23 leszek, ezért is akartam mindig felnézni a barátomra. Most azonban azon gondolkozok, hogy szakitani kéne vele. Történt ugyanis, hogy barátomnak meghalt a mult héten a nagyanyja (aki szinte csecsemő-kora óta nevelte). Amikor a hirt meghallotta és azóta többször is sírva fakadt és zokogott a vállamra borulva. Előtte sose láttam sirni, de ez most megkérdőjelezi a férfiúi voltát nekem. Tudom hogy ő gondozta, ápolta a mamát, de már 91 éves volt. Nekem egy férfi ne sirdogáljon. Lányok, mi erről a véleményetek?
2013. jan. 19. 13:27
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ribanc. Erre nem mondok mást. Ezért is tart itt ez a világ, mert ennyire kirohadtak az érzések mindenkiből, pont mint belőled. Ha ennyire érzékelten és gerinctelen vagy, menj el valami háborúba embereket irtani. Komolyan, Hitler hozzád képest egy barátságos ember lehetett. :@
2013. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Öm, amúgy fordulj orvoshoz. Pszichopata vagy. Ami nem azt jelenti rögtön, hogy késsel pucéron végigrohansz az utcán, hanem az érzelmeid blokkolva vannak.
2013. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Jó, mielőtt nagyon elszabadulnának az indulatok. Valóban kamu kérdés volt. Én ugyanis pszichológus vagyok, és kíváncsi voltam, hogy hogyan reagálnak erre a kérdésre. Egyébként sajnos már találkoztam hasonló kérdéssel a való életben is.
2013. jan. 19. 13:57
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Még az ilyen kamukérdések is nagyon hasznosak tudnak lenni: felnyomják az ember százalékát :D
2013. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
ne járasd le a pszichológusokat! nem hiszem, h az lennél
2013. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy kamu ez a kérdés, a megfogalmazásából is látszik, ráadásul a kérdező direkt beletesz olyan elemeket, amitől még szörnyűbb színben akarja feltüntetni magát, pl. "(aki szinte csecsemő-kora óta nevelte)".
2013. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak.
2013. jan. 19. 14:04
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Ne járasd le a pszichológusokat. Egy igazi orvos sosem provokálná ki az emberekből a dühöt egy anonim oldalon.
2013. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szégyen, hogy ilyen esetben egy férfi sírni kezd. Nem attól lesz valaki férfi, ha nem sír (szerintem) Ő is emberből van, vannak érzelmei. Ilyenkor amúgy is a legjobb, ha kisírja magát.


Az megint más dolog ha olyan miatt elkezd pityeregni, ha valaki beszólt neki, vagy elszáradt egy virág, vagy véletlenül ráesett a vasaló a lábára :)

2013. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Menj oda a barátodhoz és mond meg, hogy szánalmas vagy, egy érzelmi sivatag, aki nem méltó rá!

Mondok egy elég velős példát! Nézd meg a Klitschko című filmet! Ők ugye az ukrán boksztestvérek! Nálam jelenleg a mai aktív sportolók között ők az abszolút példakép! (habár Wladimir befejezte a karrierjét) Igazi férfiak, akik mennek előrre nem félnek az ütéstől és a padlórol is fel tudnak állni....

A családi kötelék náluk mindennél fontosabb! Imádják az anyjukat, ezért megigérték, hogy soha, de soha nem történhet meg az, hogy ők együtt bokszoljanak! Mikor meghalt a katona apjuk nagyon kiborult a két fívér! Mikor meccsük van német háziasszonyok ülnek a TV elé és bokszmeccset néznek!! (ezt hidd el, mert németországban élő unokatestvéreim mondták) Mikor tisztán talál felhördül a tömeg és skandálják Vitali nevét!


És mikor vége a meccsnek, akkor mi van? Vlagyimír felhívja az anyját és elmondja neki, hogy Vitali győzött és hogy nagyon szereti! Biztosan gyengeség ez a szemedben, de ez az egymás iránti kötelék, szeretet és tisztelet jele, ami minden emberben ott kell, hogy legyen, akár férfi, nő, gazdag, szegény...

2013. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!