Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírom az elképzelt nőideáloma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom az elképzelt nőideálomat. Ugye túlságosan sokat várok el?

Figyelt kérdés

Legyen:

-20-30 év közötti

-Intelligens

-Visszahúzódóbb típus

-Hagyományosabb világfelfogású

-Kedves, aranyos, nőies, természetes megjelenésű

-Inkább humán, mint reál beállítottságú

-Hűséges és életre szóló kapcsolatot keressen

-Hosszú hajú (de ez már nem is feltétel)


Ugye túl sokat kérek? Nem találom lassan 30 éve a megfelelő párt magam mellé. Kedves, intelligens, művelt srác vagyok, tág érdeklődési körrel. A külsőmmel sem volt soha gondom, bár vagyonos és nagy dumás tényleg nem vagyok.



2013. jan. 25. 14:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
39%
Szuperego azert befigyel :D
2013. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vársz el sokat, csak egyszerűen nehéz megtalálni a világban az igazi társat.

Nagyon sok mindennek kell passzolni hozzá.


Én mindig úgy álltam hozzá a dolgokhoz, hogy életre szóló párt szeretnék, de valahogy az élet nem így akarja, mára már azt hiszem kezdek beletörődni.

Nagyon lényeges a hasonló érdeklődés, hasonló felfogás. Egy harsány ember mellé, aki mindig menne nem illik egy visszahúzódóbb típus.


Összegezve nehéz az egész. Én úgy éreztem anno, hogy a felfogásom olyan, amivel tudok majd egy igazán komoly embert találni magam mellé, aki értékeli azt, ami jó bennem és nem azt nézi, ami hátrány, de nem állok a helyzet magaslatán.

Ez némi keserűséget eredményez, de meg kell találni az élet jó oldalait is.

Én a barátokat nagyon sokra értékelem( ha épp vannak) és próbálok a hobbik irányába fókuszálni, hogy kicsit eltereljem a figyelmem és egyszer talán változik valami.

2013. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
50%
"A hagyományos felfogás azért jó, mert az ilyen lányok megbízhatóbbak, rendesebbek, érzékenyebbek és mélyebb lelkiségre képesek." - Ezt cáfolnám. A hagyományos vagy modernebb felfogás nem a megbízhatóságon vagy a többi, általad felsorolt dolgon múlik. Sok esetben nevelés kérdése, gyakran a szülők/nevelők felfogása erősen hat az adott ember gondolkodására. Persze ha van elég intelligens, akkor nem feltétlenül illeszkedik vakon a gyerekkora óta belenevelt felfogásba, hanem önálló álláspontra helyezkedik. Ez megegyezhet az eredetileg kapott gondolkodással is, de merőben el is térhet tőle.
2013. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok mind foglaltak. Max akkor lehet náluk esélyed, ha jobban nézel ki a pasijuknál, de rendszerint a pasijuk is elég jóképű.
2013. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Mi abban az egoizmus, hogy a lehető legtöbb tulajdonságban hozzám hasonlító barátnőt szeretnék? Gondolom te sem járnál fogatlan, kopasz, analfabéta nővel és minél szebb / nőiesebb valaki, annál jobbnak tartanád "önző" módon. Nekem topmodell, nagy mell, bombázó alkat sem kell, a személyiség területén szeretnék többet, mint egy átlag férfi.
2013. jan. 25. 15:03
 26/42 anonim ***** válasza:
52%

'Én nem akarom megszabni senki egyéniségét, azt szeretném, ha a lány egyénisége eredetileg, ab ovo olyan legyen, mint az enyém. ;)'


Gondolom nem pszichologiat tanitasz...

2013. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Nem nagyok az elvárásaid, csak tudatosan keresel, már nem ugrasz bele az első fellángolásnál egy kapcsolatba, aminek vannak hátrányai is. Tökéletes ember nincs. A leírtak jellemzőek rám, de ha reál beállítottságú lennék, azt gondolom, akkor is el tudnánk beszélgetni egymással. Talán az sem ideális, ha két ember túlzottan hasonlít egymásra és arról még nem beszéltünk, ami a kapcsolathoz a plusz löketet adja.
2013. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Nem pszichológiát. Te talán igen? Nem érzek semmi negatívat abban a mondatban, a szólás is megmondja, hogy "hasonló a hasonlónak örül".
2013. jan. 25. 15:09
 29/42 anonim ***** válasza:
65%
Te nem egy embert, barátnőt akarsz akkor magad mellé, hanem önmagadat női kiadásban. Ez meg egoizmus.
2013. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
75%
Kis offkent, az a baj a ket nagyon hasonlo szemelyiseggel egy kapcsolatban, hogy nem tudjak kiegesziteni egymast, mert ugyanazok az erossegeik es hianyossagaik/gyengesegeik.
2013. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!