Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírom az elképzelt nőideáloma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom az elképzelt nőideálomat. Ugye túlságosan sokat várok el?

Figyelt kérdés

Legyen:

-20-30 év közötti

-Intelligens

-Visszahúzódóbb típus

-Hagyományosabb világfelfogású

-Kedves, aranyos, nőies, természetes megjelenésű

-Inkább humán, mint reál beállítottságú

-Hűséges és életre szóló kapcsolatot keressen

-Hosszú hajú (de ez már nem is feltétel)


Ugye túl sokat kérek? Nem találom lassan 30 éve a megfelelő párt magam mellé. Kedves, intelligens, művelt srác vagyok, tág érdeklődési körrel. A külsőmmel sem volt soha gondom, bár vagyonos és nagy dumás tényleg nem vagyok.



2013. jan. 25. 14:25
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Aki mást sz@rnak minősít pusztán az érdeklődési köre alapján, az egy utolsó bunkó.
2013. jan. 25. 19:41
 42/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek nagy elvárásaid, főleg h konkrét külső tulakdonságot fel sem soroltál. Bár ez a humán-reál dolog tényleg "gagyi". Tulajdonképpen, én mind2 felé nyitott vagyok, sztem még egy csomó ember van így, ezt nem lehet behatárolni. Egyébként, nálam meg az a baj h vonzom a velem túlságosan ellenetétes tulajdonságú embereket, ezért nem találok társat, idegesítenek a totál más típusú emberek, lehet veled is ez a baj.:( Fontos h azonos legyen az érdeklődési kör, mert különben unni fogjátok egymást, és idegesíteni. De a munka sztem nem feltétlen kell h közös, vagy hasonló legyen. És ha valaki közgazdász pl. lehet még imádja az irodalmat is.:)
2013. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!