Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírom az elképzelt nőideáloma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom az elképzelt nőideálomat. Ugye túlságosan sokat várok el?

Figyelt kérdés

Legyen:

-20-30 év közötti

-Intelligens

-Visszahúzódóbb típus

-Hagyományosabb világfelfogású

-Kedves, aranyos, nőies, természetes megjelenésű

-Inkább humán, mint reál beállítottságú

-Hűséges és életre szóló kapcsolatot keressen

-Hosszú hajú (de ez már nem is feltétel)


Ugye túl sokat kérek? Nem találom lassan 30 éve a megfelelő párt magam mellé. Kedves, intelligens, művelt srác vagyok, tág érdeklődési körrel. A külsőmmel sem volt soha gondom, bár vagyonos és nagy dumás tényleg nem vagyok.



2013. jan. 25. 14:25
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
83%-os: a bulvár inkább halmazon kívüli, de nem fér össze a humán beállítottsággal. :)
2013. jan. 25. 14:40
 12/42 anonim ***** válasza:

20 év fölött nem a legfőbb a vagyoni tulajdonság. Aki megszereti a másik embert, annak nem számít. De mint tudjuk ebben az országban a legtöbb ember ilyen. Pénzéhes és kapzsi.


A kérdésre válaszolva.

Nem csodálom, hogy 30 éve nem találsz magadnak párt. Már eleve ott rontottad el, hogy kikötötted ezeket a tulajdonságokat. Ez most olyan, mintha házvásárlásra adnád adnád fejed. Eldöntöd magadba, hogy neked ilyen tágas kell olyan tágas, ekkora négyzetméterű és ekkor belmagasságú. Keresgélsz már jó pár éve... nem találod. Akkor a megoldás az lenne, hogy építs olyan házat, amilyet elképzeltél (de mint mi is tudjuk nőt nem tudsz csinálni, esetleg olyanra tudod formálni, mint amilyen te magad vagy. Hozzáteszem, ez nem mindig meg. Elvégre is mindenki egy csiszolatlan gyémánt, addig amíg meg nem találja a másik felét. )

A másik megoldás pedig, hogy csiszolod az elképzeléseidet, és egy más típusú házat választasz!


Remélem érthető és tudtam valamennyire segíteni!

2013. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Szerintem a kikötéseid közül simán kivehetnéd ezeket:


-Visszahúzódóbb típus

-Hagyományosabb világfelfogású

-Inkább humán, mint reál beállítottságú

-Hosszú hajú (de ez már nem is feltétel)


Ez a hűséges és hosszabb távú kapcsolatot keressen is egy olyan dolog, hogy úgyis akkor alakul ki benne, hogy veled akar-e maradni, ha már megismert. Nagyok az elvárásaid, igen.

2013. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
67%
Tudom, mi a humán beállítottság, csak ki vagyok akadva azon, hogy a jövendőbelidnek az érdeklődési körét is megszabod.
2013. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy csak odabokted, de beszoltam, mert te is olyan oktondi modon kommenteltel elotte :)


A listad rendben van, mert van ilyen lany. Tobb is. A problema nem a lista pontjai, hanem hogy listazol. Ha ilyen lanyt akarsz talalni, akkor felejtsd el a listat, es megtalalod.

2013. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz a módszered. Ha úgy keresel magad mellé valakit, hogy pipálgatod a listádat, miközben ismerkedsz.. úgysem lesz olyan, aki a listád minden pontját maradéktalanul kielégíti. Szerintem hagyj meg pár alapvető vonást, intelligencia, nőies, vagy ilyesmi, és utána keresgélj. Hidd el, fogsz találni olyat, aki miatt új listát írsz :)
2013. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Halallistad is van? Mert azt kolcsonkernem olykor.


Az intelligenciarol egyebkent az jutott eszembe, hogy valahogy nem fer ossze a listazassal. Az is eszembe jutott, hogy nem surun lehettel szerelmes.

2013. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

14.44-es vagyok.


Ki hagytam azt, hogy teljesen Szabó Lőrinc filinged van. Ajánlanám figyelmedbe az ő verseit. Most hirtelen nem tudok mondani verscímet. De Szabó Lőrinc egykori barátnőjének mindent megszabott, fel kellett adnia az egyéniségét. Mert ha a nő nem adta fel az egyéniségét, akkor úgy gondolta, hogy őt nem is szereti, legalábbis nem igazán, igazi szerelemmel. Tévhitek szerint, ezért is halt bele a nő 26 év után ( Azt hiszem 26. év a címe a versnek az egyik...)

2013. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Szerintem alapvető dolog, hogy legyen közös érdeklődési kör. Én a részecskefizikáról, a gazdaságról, vagy a Való Világról (a tévéműsorra gondoltam) nem akarok és nem is tudok beszélgetni.


A "visszahúzódó típus" is alapelvárás, nem fogok sem diszkókba, sem egyéb hangzavaros helyekre mászkálni, mert nem érdekel a dolog, alacsony kulturális igényű helyek. A nagy társaságot sem szeretem, nincs igényem idegenekkel, vagy félidegenekkel hosszasan csacsogni, amikor hasznosan is tölthetném az időmet.


A hagyományos felfogás azért jó, mert az ilyen lányok megbízhatóbbak, rendesebbek, érzékenyebbek és mélyebb lelkiségre képesek.

2013. jan. 25. 14:52
 20/42 A kérdező kommentje:
Ti keveritek az ok-okozatot. Én nem akarom megszabni senki egyéniségét, azt szeretném, ha a lány egyénisége eredetileg, ab ovo olyan legyen, mint az enyém. ;)
2013. jan. 25. 14:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!