Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a vőlegényem, ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a vőlegényem, ezek után jogos a kérésem?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy megcsalt az esküvőnk előtt fél évvel a vőlegényem.... nem az számít hogy miért tette és miért akarok megbocsátani neki, csak egy kérdésem lenne.


Találkozni nem tudnak a nővel, mert több száz km van közöttük szerencsére, de zavar hogy így tarthatják a kapcsolatot. A nő elég nyomulós, és ezek után nem bízom a páromban hogy nem ír vissza neki.


Szerintetek jogos és érthető az a kérésem, hogy a nőt minden létező formában törölje az életéből? (Leginkább a telefonszámát, facebookon ismerősei közül, ott tiltsa le előttem - de nem akarja, mert a szex előtt barátok voltak)


2013. jan. 25. 19:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

uhh szegénykém. :-/

Teljesen jogos és igen is tegye meg.

2013. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én még a facebook jelszavát is elkérném, és ritka rövid pórázon tartanám
2013. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Biztos jogos a kérésed, de azt hiszem, ha eldöntöttem, hogy megbocsátok és folytathatjuk, én nem kérnék ilyet. Ha komolyan vesz és tisztel, nem csal meg még egyszer.

Most az más kérdés, hogy mennyire tisztel és vesz komolyan, de ha nem, akkor értelmetlen a kapcsolatunk.

2013. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ha komolyan vesz,és tisztel,nem feküdne le mással egyszer sem. igazából az a baj,hogy szerintem hiába tiltaná le a csajt,a bizalom nem állna helyre attól.mert ahogy kiveszem itt a történetből,hogy ott aludt meg minden...nem úgy tűnik,mint aki hirtelen felindulásból tette.ez pedig még szánalmas is,hogy a szex előtt barátok voltak és ezért nem tiltja le
2013. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem aludt ott, reggel ment, este jött, azt mondta egyszeri hiba volt...
2013. jan. 25. 19:45
 16/21 anonim ***** válasza:
"ha komolyan vesz,és tisztel,nem feküdne le mással egyszer sem" - Ebben egyetértünk. Pláne egy ilyen fiatal kapcsolatról beszélve. Ezért írtam, hogy az már más kérdés, hogy mennyire tisztel és vesz komolyan.
2013. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%

És ez lesz a házasságod alapja? Szép... Azt hiszed megold mindent egy törlés, ne állj vele többet szóba?

Érdekes elgondolás... Ez az egész mehet már a levesbe.

2013. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
A kérésed jogos. Ennyit meg kell tennie! Engem 9 év után csalt meg a Párom, de a legrosszabb az, hogy a "másikkal" egy helyen dolgozik. Nem tudom kitörölni az életéből és kénytelen vagyok hinni neki.
2013. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtatott a kérdés és a válaszok is. Miért jó egy bizalmatlan kapcsolatban szenvedni és őrmestert játszani? Itt még se gyerek, se semmi. Sose fogom ezt megérteni.
2013. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Tudtommal a párom betartja az egyességünket, igen. Nem ellenőrizgetem ugyan, csak bízom benne, hogy eleget tesz annak, amit megbeszéltünk. Nagy ritkán rákérdezek, hogy szokott-e vele beszélgetni/találkozni. Azt mondja nem. Elhiszem, de tudja nagyon jól, hogyha egyszer lebukik, hogy hazudott, akkor részemről nincs miért folytatnunk a kapcsolatunkat, mert ha még hazudik is, akkor már végleg elvágta a belé vetett bizalmamat.


Egyébként a világon a legnagyobb baromság az a magyarázat, hogy "barátok voltunk, nem törlöm az életemből". Egy baráttal nem botlik csak úgy véletlen meg az ember és egy barátra nem úgy néz valaki, mint potenciális d*gópajtásra. Soha egyik srác barátommal sem jutna eszembe összefeküdni, szerintem a minimum elvárás az, hogy ez a páromnál is hasonlóan működjön...

2013. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!